koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
Cannibal Corpse - Wienticket 2015Szene WienViedeň 30.7.2015
The Backwards & Oldies párty s DJ KukoBar Bar - Zelená VodaNové Mesto nad Váhom 31.7.2015
EDDA művek 40 - jubilejný koncertAmfiteáter ŽeliezovceŽeliezovce 1.8.2015
Suffolk Youth Orchestra, UKVeľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasuBratislava 1.8.2015
DJABE and STEVE HACKETT /ex GENESIS/Lapidárium, Starý zámok, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 1.8.2015
Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/Amfiteáter SenecSenec 1.8.2015
King Khan and The Shrines (CAN)Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, KošiceKošice 1.8.2015
Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/Amfiteáter SenecSenec 1.8.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.8.2015
HIM /FIN/ + supportMajestic Music Club, BratislavaBratislava 2.8.2015
Rock n Roll ForeverSeebühne Mörbisch, Mörbisch am SeeViedeň 6.8.2015
UPRISING WARM UP - MEDIAL BANANA A DJSZamilovaný Hájek, Myslinova 75, BrnoBrno 7.8.2015
DAVID KOLLER & BANDPark Š. Moysesa, Žiar nad HronomŽiar nad Hronom 7.8.2015
HIP-HOP NIGHTSpoločenské centrum Aula KošiceKošice 7.8.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.8.2015
ZAZ @ KOŠICE - LETO V PARKUKasárne/Kulturpark, KošiceKošice 9.8.2015
Turkiye genclik filarmoni ORKESTRASIVeľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasuBratislava 12.8.2015
Szidi TOBIAS - JolankaEvanjelický kostol, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 12.8.2015
Szidi TOBIAS - JolankaKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 13.8.2015
EGYPTIAN PROJECTNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 13.8.2015
IGRICI NA ULICIHalmiho Dvor, Hlavná 21Košice 14.8.2015
NEOTON famíliaFutbalový štadión RožňavaRožňava 14.8.2015
ŠLÁGER NA TAJCHUAmfiteáter - jazero Tajch, Nová BaňaNová Baňa 15.8.2015
Nočná hraBanda v kine!Kino Hviezda, TrnavaTrnava 15.8.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.8.2015
Moravanka & Jan SlabákKultúrny dom KálnicaKalnica 16.8.2015
Operné gala 2015 - benefičný koncertDrevený evanjelický artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 18.8.2015
PassengerHrad Devín, BratislavaBratislava 18.8.2015
Iva Bittová & Mucha Quartet: Béla BartókEvanjelický kostol, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 19.8.2015
Iva Bittová & Mucha Quartet: Béla BartókKostol sv. Kríža, Devín - BratislavaBratislava 20.8.2015
BUTY - open airZamilovaný Hájek, Myslinova 75, BrnoBrno 20.8.2015
HelloweenAmfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 21.8.2015
6. ROČNÍK STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCHKúpele Červený KláštorČervený Kláštor 22.8.2015
Kapušianske kultúrne leto Vidiek & Pacora TrioAmfiteáter KapušanyKapušany 22.8.2015
LUCIE BÍLÁAmfiteáter HeľpaHeľpa 22.8.2015
DUBVISION a JOCHEN MILLEROnexplosion club, PiešťanyPiešťany 22.8.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.8.2015
KONCERT V PERLE POHRONIAKostol sv. Benedikta opáta a Panny MárieHronský Beňadik 23.8.2015
LUCIE BÍLÁAmfiteáter V. Polónyiho, KrupinaKrupina 23.8.2015
Homeboy Sandman /USA/Nu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 26.8.2015
GOLDEN AGE FESTIVALVéčko, Národné osvetové centrum, BratislavaBratislava 27.8.2015
PETER LIPA & BAND, hosť GLENDA LOPEZ /CUB/ELESKO wine park, Partizánska 2275, ModraModra 27.8.2015
No Name & Chinaski - dvojkoncertAmfiteáter PezinokPezinok 27.8.2015
Rock The OperaWiener StaatsoperViedeň 27.8.2015
No Name & Chinaski - dvojkoncertAmfiteáter PezinokPezinok 27.8.2015
GLADIATORAmfiteáter DetvaDetva 28.8.2015
ELÁN - THE BEST OF VOL 2.Slnečné jazerá - sever, SenecSenec 29.8.2015
ELÁN - THE BEST OF VOL 2.Slnečné jazerá - sever, SenecSenec 29.8.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.8.2015
KOLLÁROVCIHobes arénaTrebišov 30.8.2015
Bratislava Hot SerenadersPKO Čierny Orol, PrešovPrešov 30.8.2015
KANDRÁČOVCIDom kultúry, BytčaBytča 31.8.2015
KANDRÁČOVCIAmfiteáter HeľpaHeľpa 1.9.2015
Jazzová loď 2015Pontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 4.9.2015
INE KAFE - HNÚŠŤAfutbalový štadión HnúšťaHnúšťa 4.9.2015
HEXDOM-BYT-ZÁHRADA, BardejovBardejov 4.9.2015
Boom Splash (VINAI)Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo, BratislavaBratislava 4.9.2015
Violetta - liveWiener Stadthalle - Halle DViedeň 5.9.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.9.2015
VIVALDIANNO - Město zrcadelPKO NitraNitra 6.9.2015
Longital SuitaMestské Divadlo P. O. Hviezdoslava, BratislavaBratislava 10.9.2015
LúčnicaAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 12.9.2015
Koncert Petra Lipu a Milana LasicuElektrárňa PiešťanyPiešťany 12.9.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.9.2015
PETER NAGY & INDIGODom kultúry, RakováRaková 12.9.2015
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 13.9.2015
Skye and Ross present MORCHEEBAStará tržnica, BratislavaBratislava 13.9.2015
Annum per annumDóm sv. Martina, BratislavaBratislava 14.9.2015
CIGÁNSKI DIABLI & LUCIE BÍLÁTenisový klub ŽilinaŽilina 16.9.2015
Chasidské piesne IIMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 16.9.2015
MACHINE HEAD /USA/Majestic Music Club, BratislavaBratislava 16.9.2015
Moyzesovo kvarteto 40 +Dom Albrechtovcov, BratislavaBratislava 17.9.2015
Amores PasadosKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 17.9.2015
Bratislavská noc komornej hudbydesign factory, BratislavaBratislava 18.9.2015
BEATLES SHOW – THE BACKWARDSKino Panorex, Nová DubnicaNová Dubnica 18.9.2015
Machine Head a Five faces ExperienceBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.9.2015
FIREBEATZMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 18.9.2015
Pomáhať nebolí - Nebolieť pomáha / detský koncertdesign factory, BratislavaBratislava 19.9.2015
Jesenný koncert - Spevácky zbor mesta BratislavyDóm sv. Martina, BratislavaBratislava 19.9.2015
Konvergencie + Konvergenciedesign factory, BratislavaBratislava 19.9.2015
TOMÁŠ KLUS a jeho Cílová skupinaHala CASSOSPORT, KošiceKošice 19.9.2015
KING SHAOLINBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 19.9.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.9.2015
Kysucký prameň z OščadniceAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 20.9.2015
Metropolitný Orchester BratislavaMestské Divadlo P. O. Hviezdoslava, BratislavaBratislava 20.9.2015
Ivan Mládek & Banjo BandELESKO wine park, Partizánska 2275, ModraModra 20.9.2015
James Cottriall & Thomas NicholasSzene WienViedeň 20.9.2015
Susanna / Ospalý pohybAteliér Babylon, BratislavaBratislava 20.9.2015
Lenka Filipová a hostiaAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 22.9.2015
Galakoncert LA GIOIAKino Hviezda, TrnavaTrnava 23.9.2015
Lenka Filipová a hostiaVeľká dvorana KDAH, RužomberokRužomberok 23.9.2015
IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 23.9.2015
Lenka Filipová a hostiaDom kultúry, PopradPoprad 24.9.2015
Franta a Vojta NedvědovciDom kultúry, PartizánskePartizánske 25.9.2015
Umelecký súbor LÚČNICA - Reprezentačný programDom umenia PiešťanyPiešťany 25.9.2015
CITADELA - dubfire:live HYBRIDBobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 25.9.2015
Music a la cARTeŠtúdio L + SBratislava 25.9.2015
Franta a Vojta NedvědovciKino pod Hradovou, TisovecTisovec 26.9.2015
Koncert - Ondrej ĎuricaAteliér Babylon, BratislavaBratislava 26.9.2015
Nile & SuffocationSzene WienViedeň 26.9.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.9.2015
Kysucký prameň z OščadniceKultúrne centrum, NemšováNemšová 27.9.2015
Franta a Vojta NedvědovciKino Scala PrešovPrešov 28.9.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015STEEL ARÉNAKošice 29.9.2015
KAMIL PETERAJ 70 - Galakoncert V slepých uličkáchIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 29.9.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015Zimný štadión, HumennéHumenné 30.9.2015
LUCIE BÍLÁ RecitálKostol Sv. Rodiny, TrenčínTrenčín 30.9.2015
DAN BÁRTA A ILLUSTRATOSPHERE PRVÝ FIFTÝN TOUR 2015Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 30.9.2015
Eros Ramazzotti - Eros World Tour 2015STEEL ARÉNAKošice 30.9.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015Zimný štadión mesta PopradPoprad 1.10.2015
DAN BÁRTA A ILLUSTRATOSPHERE PRVÝ FIFTÝN TOUR 2015Tatranská galéria, PopradPoprad 1.10.2015
LUCIE BÍLÁ RecitálPKO Čierny Orol, PrešovPrešov 1.10.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015DOXXbet aréna ŽilinaŽilina 2.10.2015
Eros RamazzottiWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.10.2015
DAN BÁRTA A ILLUSTRATOSPHERE PRVÝ FIFTÝN TOUR 2015Dom odborov ŽilinaŽilina 3.10.2015
LUCIE BÍLÁ RecitálEvanjelický kostol, Memnorandové nám., MartinMartin 3.10.2015
Musical RocksWiener Stadthalle - Halle FViedeň 3.10.2015
Nazareth + Support - European Tour 2015Majestic Music Club, BratislavaBratislava 3.10.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.10.2015
KOLLÁROVCIKD Dobrá NivaDobrá Niva 4.10.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015Zimný štadión TrenčínTrenčín 4.10.2015
Koncert Karla GottaChemkostav aréna, MichalovceMichalovce 4.10.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015Zimný štadión ZvolenZvolen 5.10.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015Športová hala Klokočina NitraNitra 6.10.2015
Nazareth + Support - European Tour 2015Dom kultúry, SninaSnina 6.10.2015
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015SLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 7.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Záhrada Centrum nezávislej kultúry Banská BystricaBanská Bystrica 8.10.2015
Bratia a Sestry tourMultihala KošiceKošice 8.10.2015
LUCIE BÍLÁ RecitálKostol Mena Panny Márie, Veľké LeváreVeľké Leváre 8.10.2015
RAVEN EXTERMINATION EUROPEAN TOUR 2015Collosseum club, KošiceKošice 8.10.2015
Rise AgainstWiener Stadthalle - Halle DViedeň 8.10.2015
Joe Bonamassa WT 2015Wiener Stadthalle - Halle FViedeň 8.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Záhrada Centrum nezávislej kultúry Banská BystricaBanská Bystrica 8.10.2015
Bratia a Sestry tourAréna PopradPoprad 9.10.2015
IMT SMILE - ACOUSTICDom umenia PiešťanyPiešťany 9.10.2015
RAVEN EXTERMINATION EUROPEAN TOUR 2015Randal Club, BratislavaBratislava 9.10.2015
Take ThatWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Synagóga, ŽilinaŽilina 9.10.2015
Soul ResolutionBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 9.10.2015
Xindl XAteliér Babylon, BratislavaBratislava 9.10.2015
Párty jak očiPiano Club, TrenčínTrenčín 9.10.2015
Bratia a Sestry tourHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 10.10.2015
Dubioza Kollektiv, SARS, Coffeeshock CompanyGasometerViedeň 10.10.2015
Wiener Wiesn Fest 2015Kaiserwiese - Wiener PraterViedeň 10.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Kino Strojár, MartinMartin 10.10.2015
Moussa Cissokho - J. Galega Brönimann - Omri HasonBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 10.10.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Piano Club, TrenčínTrenčín 11.10.2015
Erik TruffazAteliér Babylon, BratislavaBratislava 13.10.2015
STRATOVARIUSSzene WienViedeň 13.10.2015
Joe SatrianiAEGON aréna, BratislavaBratislava 14.10.2015
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom kultúry Rimavská SobotaRimavská Sobota 15.10.2015
Vašo Patejdl & Juraj BurianELESKO wine park, Partizánska 2275, ModraModra 15.10.2015
CREAM BRATISLAVARefinery Gallery, Vlčie Hrdlo, BratislavaBratislava 16.10.2015
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertHala Milénium, Nové ZámkyNové Zámky 16.10.2015
Lenka Filipová a hostiaDK BojniceBojnice 16.10.2015
Katka Koščová - tour OknomBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 16.10.2015
Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015Aula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 17.10.2015
Gothic Dandy & Lolita Music FestivalSzene WienViedeň 17.10.2015
Juan Garcia - Herreros - Snow OwlBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 17.10.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.10.2015
Lenka Filipová a hostiaMsKS HumennéHumenné 18.10.2015
Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015Historická radnica, KošiceKošice 18.10.2015
Nu:Classic - Poppy Ackroyd, Carlos CipaAteliér Babylon, BratislavaBratislava 18.10.2015
MICHAL DAVIDZimný štadión ZvolenZvolen 21.10.2015
Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015Dom umenia PiešťanyPiešťany 21.10.2015
Diana KrallWiener Stadthalle - Halle FViedeň 21.10.2015
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 21.10.2015
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 21.10.2015
CHRIS BOTTIIncheba EXPO ArénaBratislava 22.10.2015
MICHAL DAVIDZimný štadión TrenčínTrenčín 22.10.2015
KORBEN DALLAS + ZRNÍ (CZ)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 22.10.2015
Bratislavské jazzové dni v ŽilineMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 23.10.2015
Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015Dom odborov ŽilinaŽilina 23.10.2015
Žalman a spol.MsKS ModraModra 23.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Klub Nájomná jednotka 102, NitraNitra 23.10.2015
KORBEN DALLAS + ZRNÍ (CZ)Nová synagóga, ŽilinaŽilina 23.10.2015
VYPSANÁ FIXAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.10.2015
Bratislavské jazzové dni v ŽilineMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 24.10.2015
Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015Posádkový klub - ODA TrenčínTrenčín 24.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Kino Scala PrešovPrešov 24.10.2015
KORBEN DALLAS + ZRNÍ (CZ)Urban Spot, Banská BystricaBanská Bystrica 24.10.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.10.2015
Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015PKO NitraNitra 25.10.2015
PARADISE LOST + supportRandal Club, BratislavaBratislava 25.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Tabačka, KošiceKošice 25.10.2015
MOONSPELL - ROAD TO EXTINCTION EUROPEAN TOUR PART Majestic Music Club, BratislavaBratislava 27.10.2015
SIMPLY REDWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015MsKS KomárnoKomárno 27.10.2015
JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015Stará tržnica, BratislavaBratislava 28.10.2015
NickelbackWiener Stadthalle - Halle DViedeň 29.10.2015
Tony MacAlpine (USA)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.10.2015
Horkýže SlížePiano Club, TrenčínTrenčín 30.10.2015
KORBEN DALLAS + ZRNÍ (CZ)Stromoradie, PrešovPrešov 30.10.2015
Monti Beton & Johann K.Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 31.10.2015
KORBEN DALLAS + ZRNÍ (CZ)Tabačka, KošiceKošice 31.10.2015
Pete Townshend's Classic QuadropheniaWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 31.10.2015
Peter Cornelius WT 2015Wiener Stadthalle - Halle FViedeň 31.10.2015
Special Providence (HU)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 31.10.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 31.10.2015
NENA & BAND liveMarx Halle (ehem. Rinderhalle), WienViedeň 1.11.2015
Angelo BranduardiWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 1.11.2015
APPARAT: Soundtracks LiveMajestic Music Club, BratislavaBratislava 3.11.2015
Korpiklaani & ArkonaCollosseum club, KošiceKošice 5.11.2015
Aneta Langerová - Na RadostiAteliér Babylon, BratislavaBratislava 5.11.2015
Randy NewmanMuseumsquartier Wien Halle EViedeň 5.11.2015
Xindl xELESKO wine park, Partizánska 2275, ModraModra 6.11.2015
GAMMA RAY - BEST OF THE BEST - PARTY TOUR 2015ŠH Aréna, LučenecLučenec 7.11.2015
JOSÉ GONZÁLEZ (SWE)Tabačka Kulturfabrik, KošiceKošice 7.11.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 7.11.2015
PRESSER GÁBOR tourDom kultúry Nové ZámkyNové Zámky 9.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Club Tatra, NitraNitra 10.11.2015
PRESSER GÁBOR tourMsKS GalantaGalanta 10.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Rock Fabric, PopradPoprad 11.11.2015
PRESSER GÁBOR tourMsKS Dunajská StredaDunajská Streda 11.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Tabačka Kulturfabrik, KošiceKošice 12.11.2015
PRESSER GÁBOR tourMsKS KomárnoKomárno 12.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Nová synagóga, ŽilinaŽilina 13.11.2015
PRESSER GÁBOR tourAteliér Babylon, BratislavaBratislava 13.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Elektrárňa PiešťanyPiešťany 14.11.2015
Pecoraro & PecoraroWiener Stadthalle - Halle FViedeň 14.11.2015
SCOOTERBobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 14.11.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 14.11.2015
Filharmonie Brno & The Plastic People ...Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 16.11.2015
INEKAFE 4X4 TOUR 2015 ŠPECIÁLMajestic Music Club, BratislavaBratislava 19.11.2015
INEKAFE 4X4 TOUR 2015 ŠPECIÁLMajestic Music Club, BratislavaBratislava 19.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Piano Club, TrenčínTrenčín 20.11.2015
MARSHALL JEFFERSONNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 20.11.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 21.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Art klub, TrnavaTrnava 25.11.2015
THE ARISTOCRATSMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.11.2015
JELEN (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 25.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Záhrada CNK, Banská BystricaBanská Bystrica 26.11.2015
THE ARISTOCRATSBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 26.11.2015
Ondřej Brzobohatý - Symphonicum Tour 2015Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 27.11.2015
APOKALYPSA 40 - Judgment NightBobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 27.11.2015
BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015Stará tržnica, BratislavaBratislava 28.11.2015
Andreas Gabalier & BandWiener Stadthalle - Halle DViedeň 28.11.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 28.11.2015
Dalibor Janda so skupinou PrototypIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 30.11.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.12.2015
NightwishWiener Stadthalle - Halle DViedeň 8.12.2015
Desmod & Lucia FilipováELESKO wine park, Partizánska 2275, ModraModra 10.12.2015
IDA KELAROVÁ & ČHAVORENGEVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 10.12.2015
Andy Lee LangWiener Stadthalle - Halle FViedeň 12.12.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.12.2015
ZLATÝ KONCERTAEGON aréna, BratislavaBratislava 15.12.2015
SUZI QUATROAEGON aréna, BratislavaBratislava 19.12.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.12.2015
OLDIES VIDEO DISCO liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.12.2015
Manowar WORLD TOUR 2016AEGON aréna, BratislavaBratislava 18.1.2016
ENNIO MORRICONE - 60 YEARS OF MUSIC WORLD TOURSLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 19.1.2016
Česká filharmónia Best of BroadwaySLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 5.2.2016
SABATON + hostia - Heroes on tour 2016Hala CASSOSPORT, KošiceKošice 6.2.2016
JUAN DIEGO FLÓREZKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 10.2.2016
Semino RossiWiener Stadthalle - Halle DViedeň 18.3.2016
AVANTASIAZimný štadión Banská BystricaBanská Bystrica 27.3.2016
AVANTASIAŠportová hala Elán BratislavaBratislava 28.3.2016
a-ha WT 2016Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 10.4.2016
Rock n Roll ForeverWiener Stadthalle - Halle DViedeň 16.4.2016
Sarah Connor & special GuestWiener Stadthalle - Halle FViedeň 16.4.2016
André Rieu & Orchester Wienticket 2016Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 28.5.2016
DANIEL LANDA - ŽITO TOURSTEEL ARÉNAKošice 8.11.2016

Share

  • IMT SMILE - ACOUSTIC
  • Koncert - Ondrej Ďurica
  • Lenka Filipová a hostia
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015
  • VIVALDIANNO - Město zrcadel
  • Moussa Cissokho - J. Galega Brönimann - Omri Hason
  • SABATON + hostia - Heroes on tour 2016
  • Joe Satriani
  • Moyzesovo kvarteto 40 +
  • Nazareth + Support - European Tour 2015
  • KING SHAOLIN
  • Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015
  • BUTY - open air
  • AVANTASIA
  • MACHINE HEAD /USA/
  • Nočná hraBanda v kine!
  • Vašo Patejdl & Juraj Burian
  • Nazareth + Support - European Tour 2015
  • Katka Koščová - tour Oknom
  • MARSHALL JEFFERSON
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015
  • Eros Ramazzotti - Eros World Tour 2015
  • PRESSER GÁBOR tour
  • Bratislava Hot Serenaders
  • Bratislava Hot Serenaders
  • KONCERT V PERLE POHRONIA
  • IGRICI NA ULICI
  • LUCIE BÍLÁ
  • Manowar WORLD TOUR 2016
  • Homeboy Sandman /USA/
  • King Khan and The Shrines (CAN)
  • Galakoncert LA GIOIA
  • Szidi TOBIAS - Jolanka
  • Desmod & Lucia Filipová
  • DANIEL LANDA - ŽITO TOUR
  • Longital Suita
  • Erik Truffaz
  • IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND (CZ)
  • Jesenný koncert - Spevácky zbor mesta Bratislavy
  • Operné gala 2015 - benefičný koncert
  • Ondřej Brzobohatý - Symphonicum Tour 2015
  • Česká filharmónia Best of Broadway
  • Moravanka & Jan Slabák
  • RAVEN EXTERMINATION EUROPEAN TOUR 2015
  • Horkýže Slíže
  • 6. ROČNÍK STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH
  • GOLDEN AGE FESTIVAL
  • Skye and Ross present MORCHEEBA
  • Juan Garcia - Herreros - Snow Owl
  • Passenger
  • Jazzová loď 2015
  • Helloween
  • IDA KELAROVÁ & ČHAVORENGE
  • Iva Bittová & Mucha Quartet: Béla Bartók
  • VYPSANÁ FIXA
  • Filharmonie Brno & The Plastic People ...
  • MICHAL DAVID
  • EGYPTIAN PROJECT
  • Dalibor Janda so skupinou Prototyp
  • Pomáhať nebolí - Nebolieť pomáha / detský koncert
  • BEATLES SHOW – THE BACKWARDS
  • SUZI QUATRO
  • DJABE and STEVE HACKETT /ex GENESIS/
  • KANDRÁČOVCI
  • Annum per annum
  • OLDIES VIDEO DISCO live
  • No Name & Chinaski - dvojkoncert
  • Machine Head a Five faces Experience
  • Special Providence (HU)
  • Amores Pasados
  • THE ARISTOCRATS
  • HIP-HOP NIGHT
  • Kysucký prameň z Oščadnice
  • Nu:Classic - Poppy Ackroyd, Carlos Cipa
  • PARADISE LOST + support
  • APPARAT: Soundtracks Live
  • LUCIE BÍLÁ Recitál
  • Bratislavská noc komornej hudby
  • JUAN DIEGO FLÓREZ
  • JELEN (CZ)
  • GAMMA RAY - BEST OF THE BEST - PARTY TOUR 2015
  • EDDA művek 40 - jubilejný koncert
  • FIREBEATZ
  • CHRIS BOTTI
  • DAVID KOLLER & BAND
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015
  • APOKALYPSA 40 - Judgment Night
  • Soul Resolution
  • Aneta Langerová - Na Radosti
  • Boom Splash (VINAI)
  • MOONSPELL - ROAD TO EXTINCTION EUROPEAN TOUR PART
  • ENNIO MORRICONE - 60 YEARS OF MUSIC WORLD TOUR
  • ŠLÁGER NA TAJCHU
  • J.A.R.
  • Tony MacAlpine (USA)
  • Ivan Mládek & Banjo Band
  • PETER NAGY & INDIGO
  • Franta a Vojta Nedvědovci
  • MICHAL DAVID
  • JANA KIRSCHNER Moruša Čierna tour 2015
  • Bratislavské jazzové dni v Žiline
  • Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/
  • Koncert Petra Lipu a Milana Lasicu
  • HEX
  • Ondřej Brzobohatý - IDENTITY tour 2015
  • ZAZ @ KOŠICE - LETO V PARKU
  • Koncert Karla Gotta
  • INEKAFE 4X4 TOUR 2015 ŠPECIÁL
  • CITADELA - dubfire:live HYBRID
  • Korpiklaani & Arkona
  • Chasidské piesne II
  • KORBEN DALLAS + ZRNÍ (CZ)
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015
  • NEOTON família
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2015
  • PETER LIPA & BAND, hosť GLENDA LOPEZ /CUB/
  • DUBVISION a JOCHEN MILLER
  • The Backwards & Oldies párty s DJ Kuko
  • Susanna / Ospalý pohyb
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
  • ZLATÝ KONCERT
  • THE ARISTOCRATS
  • BEZ LADU A SKLADU a PARA TOUR 2015
  • Bratia a Sestry tour
  • DAN BÁRTA A ILLUSTRATOSPHERE PRVÝ FIFTÝN TOUR 2015
  • Metropolitný Orchester Bratislava
  • SCOOTER
  • KOLLÁROVCI
  • AVANTASIA
  • Konvergencie + Konvergencie
  • Kapušianske kultúrne leto Vidiek & Pacora Trio
  • INE KAFE - HNÚŠŤA
  • Xindl x
  • Žalman a spol.
  • CIGÁNSKI DIABLI & LUCIE BÍLÁ
  • KAMIL PETERAJ 70 - Galakoncert V slepých uličkách
  • UPRISING WARM UP - MEDIAL BANANA A DJS
  • ELÁN - THE BEST OF VOL 2.
  • Xindl X
  • TOMÁŠ KLUS a jeho Cílová skupina
  • CREAM BRATISLAVA
  • Umelecký súbor LÚČNICA - Reprezentačný program