koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
Klasikou k Džezu - You Wu (CN), Dorůžka, ŠoltisKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 19.6.2018
Slovenská filharmónia, cyklus KMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 19.6.2018
FRAGILENádvorie Radnice mesta Banská BystricaBanská Bystrica 19.6.2018
Gitarový večer pre štyrochZrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 20.6.2018
PETER LIPA BANDMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 20.6.2018
Berlínska filharmónia – priamy prenosDom umenia, PiešťanyPiešťany 20.6.2018
FERMATABlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 20.6.2018
JOZEF HOLLÝ A BANDNádvorie Radnice mesta Banská BystricaBanská Bystrica 20.6.2018
Vivat Comenius! - Štěpán Rak (CZ)Koncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 21.6.2018
Jazz v Aréne / Matúš Jakabčic CZ - SK Big BandDivadlo ArénaBratislava 21.6.2018
Júlia Kozáková @pianoTHE CLASSIC 33, BratislavaBratislava 21.6.2018
Rooftop Music KošiceAupark Košice, SAFARI PARK - letná terasaKošice 22.6.2018
Koncert skupiny CSÍK ZENEKAR a BEATRICEFutbalové ihrisko, DebraďDebraď 22.6.2018
Para a Billy Barman - Pekné miestaTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 22.6.2018
Duo Melis - Prieto (ES), Muzurakis (GR)Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 22.6.2018
Anabel Mollová trio (Hlas Česko-Slovenska)THE CLASSIC 33, BratislavaBratislava 22.6.2018
Jaromír NOHAVICA a Janáčkova filharmóniaNTC BratislavaBratislava 22.6.2018
RICHARD MűLLERAmfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 22.6.2018
RICHARD MűLLERAmfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 22.6.2018
LEGENDY V CLUBE: JANKO KURIC + SALCOClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 22.6.2018
Roztancovaný RozsutecMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 23.6.2018
IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018Amfiteáter MartinMartin 23.6.2018
Para a Billy Barman - Pekné miestaAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 23.6.2018
One Day Jazz DonovalyHotel Galileo**** DonovalyDonovaly 23.6.2018
Jaromír NOHAVICA a hostiaNTC BratislavaBratislava 23.6.2018
King CrimsonWiener Stadthalle - Halle FViedeň 23.6.2018
MEGAKONCERT OMEGAAmfiteáter Rimavská SobotaRimavská Sobota 23.6.2018
OLDIES DISCOAreál Hunty Fish, Lednické RovneLednické Rovne 23.6.2018
Sax in the city Milo Suchomel & Terézia CsikosTHE CLASSIC 33, BratislavaBratislava 23.6.2018
IV. Žitnoostrovský GalopLetisko, Letištná ul., Dunajská StredaDunajská Streda 23.6.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 23.6.2018
FLAMENCO - Lo Cortés no quita lo Gallardo (ES)Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 24.6.2018
King CrimsonWiener Stadthalle - Halle FViedeň 24.6.2018
STINGBratislavský hrad, BratislavaBratislava 26.6.2018
KAREL GOTT Galavečer plný hviezdNTC BratislavaBratislava 27.6.2018
Preßburger Klezmer BandSynagóga, StupavaStupava 28.6.2018
Belphegor / Melechesh Summer Totenritual CrusadeRandal Club, BratislavaBratislava 28.6.2018
Folklore ClasicDom umenia - Malá sála, PiešťanyPiešťany 28.6.2018
Secret Jazz @pianoTHE CLASSIC 33, BratislavaBratislava 28.6.2018
Para a Billy Barman - Pekné miestaZvolenský zámok, ZvolenZvolen 29.6.2018
Gail Anderson z USA / classic jazz weekendTHE CLASSIC 33, BratislavaBratislava 29.6.2018
MINISTRY of HOUSEMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 29.6.2018
IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018Amfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 30.6.2018
Jazz a rock v podaní akordeónovMestská Športová hala HumennéHumenné 30.6.2018
Gail Anderson z USA / classic jazz weekendTHE CLASSIC 33, BratislavaBratislava 30.6.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 30.6.2018
Solamente Naturali, Herzog, Mitrík - Paul DurantDom Albrechtovcov, BratislavaBratislava 1.7.2018
Otvárací koncert Kultúrneho leta v BernolákoveTheresia Chateau, BernolákovoBernolákovo 1.7.2018
ANDER a Ščamba v HeľpeAmfiteáter HeľpaHeľpa 4.7.2018
Otvárací koncert - Symfonický orchester VÁCKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 4.7.2018
Kowalsky meg a Vega /IX.VIVA ROCK/Pomlé - mestský park, ŠamorínŠamorín 4.7.2018
KALI & PETER PANNZelená Voda, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 4.7.2018
FELIX SLOVÁČEKZichyho palác, BratislavaBratislava 4.7.2018
Staromestská jazzová loďPontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 6.7.2018
Paradise - terasa sunset - DJ EKGENCORE the club, PrešovPrešov 6.7.2018
EGO v KlondajkuKlondajk Kolačín, Nová DubnicaNová Dubnica 6.7.2018
IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018Amfiteáter VýchodnáVýchodná 7.7.2018
BRUJERIA (MEX) + supportRandal Club, BratislavaBratislava 7.7.2018
VÁCLAV NECKAŘ & BACILYAmfiteáter PezinokPezinok 7.7.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 7.7.2018
CANNIBAL CORPSE (USA) + supportRock club Tartaros, Banská BystricaBanská Bystrica 9.7.2018
Záverečný koncert 63. music festival PiešťanyDom umenia, PiešťanyPiešťany 9.7.2018
Kurt Elling Quintet with special guest M. Hill/USABlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 9.7.2018
RICHIE KOTZEN live 2018Collosseum Club, KošiceKošice 9.7.2018
ARCH ENEMYSpoločenský pavilón, KošiceKošice 12.7.2018
JANOSKA ENSEMBLE GOES HOLLYWOODStará tržnica, BratislavaBratislava 12.7.2018
NARODENINOVÁ PÁRTY CAPTAIN JACKClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 13.7.2018
KANDRÁČOVCI / DESMODAmfiteáter, Kokava nad RimavicouKokava nad Rimavicou 13.7.2018
CIGÁNSKI DIABLIZichyho kaštieľ, DivínDivín 14.7.2018
IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018Amfiteáter NitraNitra 14.7.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 14.7.2018
ŠKO Žilina a husľový virtuóz Peter MichalicaKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 15.7.2018
JASMIN TOCCATAVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 15.7.2018
JÚLIA KOZÁKOVÁ TRIOZichyho palác, BratislavaBratislava 18.7.2018
Kristína & Band na Zemplínske šírave +autogramiádaAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 20.7.2018
Kristína & Band na Zemplínske šírave +autogramiádaAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 20.7.2018
EGO, DALYB, ALESS, Drozďo & Demex -Elements bar...Nádvorie Elements Bar, TrenčínTrenčín 20.7.2018
IMT SMILE 2018 AMFITEÁTER BANSKÁ ŠTIAVNICAAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 21.7.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 21.7.2018
Koncert Lipa spieva LasicuAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 22.7.2018
Bashavel - Jazzový večer inšpirovaný ľudovou nôtouKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 22.7.2018
BRATISLAVA HOT SERENADERSKultúrne centrum BojniceBojnice 24.7.2018
CAMERON CARPENTER: THE AMERICAN ORGANISTVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 26.7.2018
EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018Kúpalisko Ryba - Anička, KošiceKošice 27.7.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Amfiteáter TrnavaTrnava 27.7.2018
FOLKLÓR POD KĽAKOM II.ROČNÍK–HLAV. HOSŤ FS VRŠATECSalaš Kľak - Fačkovské sedlo, KľačnoKľačno 28.7.2018
LUKÁŠKOVI ANJELI – benefičný koncertAmfiteáter DetvaDetva 28.7.2018
MIKOVSKÝ FESTIVAL RUSÍNSKEJ KULTÚRYAmfiteáter obec MikováStropkov 28.7.2018
Judas PriestWiener Stadthalle - Halle DViedeň 28.7.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 28.7.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Amfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 29.7.2018
OBITUARY /USA/, DEHYDRATED/SK/Collosseum Club, KošiceKošice 1.8.2018
MARCEL BÁRTA, DANO ŠOLTISZichyho palác, BratislavaBratislava 1.8.2018
MARI SAMUELSEN: FROM BACH TO GLASSVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 2.8.2018
IBIZA PARTY 2018 IMPERIA-MImperia-M, NámestovoNámestovo 3.8.2018
IBIZA PARTY 2018 IMPERIA-MImperia-M, NámestovoNámestovo 3.8.2018
Rico Sanchez Gipsy Kings PartyAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 3.8.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 4.8.2018
Koncertný recitál – D. Karvay a D. BuranovskýKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 5.8.2018
IMT SMILE 2018 AMFITEÁTER TRNAVAAmfiteáter TrnavaTrnava 9.8.2018
KatarziaStará tržnica, BratislavaBratislava 9.8.2018
KALI & PETER PANN v LIFELIFE Music Club, Považská BystricaPovažská Bystrica 10.8.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 11.8.2018
Sendreiovci & Kokavakere LavutáraKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 12.8.2018
ANASTACIA The Evolution Tour 2018City Arena TrnavaTrnava 12.8.2018
ENSEMBLE INTERCONTEMPORAIN: DRONOCRACYVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 16.8.2018
Koncert Heleny VondráčkovejAmfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 17.8.2018
Rock Show Vráble 2018Staré ihrisko, Ul. 1. mája, VrábleVráble 18.8.2018
Stretnutie Goralov v Pieninách 2018Kúpele Červený Kláštor SmerdžonkaČervený Kláštor 18.8.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 18.8.2018
Lipa spieva Lasicu v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 19.8.2018
La Gioia & Band - Rockové baladyKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 22.8.2018
Ulster Youth OrchestraVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 22.8.2018
BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDOMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.8.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 25.8.2018
´´LEN TAK´´ Vystúpenie FS Rozsutec & BalkansambelKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 26.8.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018Amfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 28.8.2018
Madball, Risk it!Collosseum Club, KošiceKošice 28.8.2018
Koncert Zuzany Smatanovej a skupiny DesmodAmfiteáter KapušanyKapušany 28.8.2018
Medzinárodné stretnutie zbojníkov v TerchovejAmfiteáter TerchováTerchová 31.8.2018
Medzinárodné stretnutie zbojníkov v TerchovejAmfiteáter TerchováTerchová 31.8.2018
Medzinárodné stretnutie zbojníkov v TerchovejAmfiteáter TerchováTerchová 31.8.2018
IBIZA PARTY 2018 open air Kúpalisko MARTINKúpalisko SUNNY MARTINMartin 31.8.2018
IBIZA PARTY 2018 open air Kúpalisko MARTINKúpalisko SUNNY MARTINMartin 31.8.2018
THIRTY SECONDS TO MARSZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 31.8.2018
KONTRAFAKTENCORE the club, PrešovPrešov 31.8.2018
Medzinárodné stretnutie zbojníkov v TerchovejAmfiteáter TerchováTerchová 1.9.2018
BRUTE 20th ANNIVERSARY - DEATH METAL FESTIVALNové Korzo, RužomberokRužomberok 1.9.2018
DIE KRUPPS (GER) & FRONT LINE ASSEMBLY (CAN)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 1.9.2018
OLDIES Beach party Vol.1Kúpalisko SUNNY MARTINMartin 1.9.2018
OLDIES Beach party Vol.1Kúpalisko SUNNY MARTINMartin 1.9.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 1.9.2018
LEPROUS (NOR) + AGENT FRESCO (IS)Collosseum Club, KošiceKošice 4.9.2018
Pain of SalvationMajestic Music Club, BratislavaBratislava 4.9.2018
MICHAL ČERVIENKAZichyho palác, BratislavaBratislava 5.9.2018
Staromestská jazzová loďPontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 6.9.2018
Záverečný koncert - Slovenská filharmóniaKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 6.9.2018
ROCK&DANCE open airKúpalisko PoltárPoltár 7.9.2018
RÚZSA MAGDIFutbalový štadión, RožňavaRožňava 7.9.2018
The YouniverseBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.9.2018
HORKÝŽE SLÍŽEClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 7.9.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018Amfiteáter PrešovPrešov 8.9.2018
GOLDEN AGE FESTIVALV-klub / Národné osvetové centrum, BratislavaBratislava 8.9.2018
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omKino Strojár, MartinMartin 8.9.2018
Rozlúčka s letom 2018: S. Martausová a J. KirschneMestský amfiteáter, TrnavaTrnava 8.9.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 8.9.2018
BATUSHKA (PL)Randal Club, BratislavaBratislava 9.9.2018
Fragile 2018Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 10.9.2018
VOIVOD (CAN) + MAGGOT HEART (SWE)Randal Club, BratislavaBratislava 11.9.2018
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omSpoločenský pavilón, KošiceKošice 12.9.2018
LEPROUS (NOR) + AGENT FRESCO (IS)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 12.9.2018
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omSpoločenský pavilón, KošiceKošice 12.9.2018
FRAGILEEstrádna sála DK SabinovSabinov 14.9.2018
Alice Merton - No Roots Live ConcertMajestic Music Club, BratislavaBratislava 14.9.2018
Made in CzechoslovakiaAmfiteáter MartinMartin 15.9.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018Amfiteáter Trnovce, MyjavaMyjava 15.9.2018
Rytmus a Gipsy.czAmfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 15.9.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 15.9.2018
PAVOL BRŠLÍK - Straussove piesneKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 17.9.2018
SIMRIT LIVEAteliér Babylon, BratislavaBratislava 18.9.2018
THE POODLES (SWE)Randal Club, BratislavaBratislava 18.9.2018
Honza Vančura , Irena Budweiser - PLAVCIDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 20.9.2018
Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018Športová hala Považská BystricaPovažská Bystrica 20.9.2018
GonsofusBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 21.9.2018
KANDRÁČOVCIFutbalové ihrisko, MuráňMuráň 22.9.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 22.9.2018
KollárovciDom odborov ŽilinaŽilina 23.9.2018
Ben Granfelt band /Fínsko/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 26.9.2018
Kollárovci a Michalovce Michalom a MichaelámChemkostav Aréna, MichalovceMichalovce 27.9.2018
KONCERT PRE PETRA LIPU - 75 rokov v plnom nasadeníIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 27.9.2018
EKONÓMDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 28.9.2018
Slovenská filharmónia James Judd, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 28.9.2018
Quasars EnsembleMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 29.9.2018
Mozarteumorchester SalzburgKoncertná sieň SFBratislava 29.9.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 29.9.2018
KOLLÁROVCI - NEÚPROSNÝ ČASDom kultúry, Rimavská SobotaRimavská Sobota 30.9.2018
Miro Jaroš - Turné 3 k novému albumuPKO NitraNitra 30.9.2018
Musica aeternaStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 30.9.2018
Klavírny recitál Marian LapšanskýMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 30.9.2018
Collegium musicum 1704Koncertná sieň SFBratislava 1.10.2018
Čajkovského orchester Vladimir Fedosejev, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 2.10.2018
Nikita Boriso-Glebsky, Kasparas UinskasMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 3.10.2018
THE RASMUS (FIN) + supportKasárne/Kulturpark, KošiceKošice 3.10.2018
Filharmónia A. Rubinsteina Pawel Przytocki, dir.Koncertná sieň SFBratislava 3.10.2018
Slovenská filharmónia Juraj Valčuha, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 4.10.2018
Xindl XAteliér Babylon, BratislavaBratislava 4.10.2018
Slovenská tvorba pre husle a klavírMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 5.10.2018
KOLLÁROVCIPiano Club, TrenčínTrenčín 5.10.2018
ŠKO Žilina Leoš Svárovský, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 5.10.2018
Komorný koncert Suchoň / MessiaenMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 6.10.2018
Orchestre de Paris Thomas Hengelbrock, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 6.10.2018
MANDRAGE Tour 2018 Part IIAteliér Babylon, BratislavaBratislava 6.10.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 6.10.2018
Organový recitál Wayne MarshallKoncertná sieň SFBratislava 7.10.2018
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertAula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 7.10.2018
J. Bohdalová a M. Dejdar – Od A po Z s JiřinouDom kultúry, PopradPoprad 7.10.2018
Janek Ledecký s kapelouDom odborov ŽilinaŽilina 7.10.2018
Štátna filharmónia Košice / SFZKoncertná sieň SFBratislava 7.10.2018
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertKino Apollo, LučenecLučenec 8.10.2018
J. Bohdalová a M. Dejdar – Od A po Z s JiřinouKino Scala, PrešovPrešov 8.10.2018
Večer klavírnych sonát Daniil TrifonovKoncertná sieň SFBratislava 8.10.2018
Miro Jaroš - Turné 3 k novému albumuAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 9.10.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouPKO Čierny orol, PrešovPrešov 9.10.2018
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom kultúry A. Hlinku, RužomberokRužomberok 9.10.2018
J. Bohdalová a M. Dejdar – Od A po Z s JiřinouHistorická radnica, KošiceKošice 9.10.2018
Slovenská filharmónia George Pehlivanian, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 9.10.2018
Miro Jaroš - Turné 3 k novému albumuDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 10.10.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 10.10.2018
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom umenia, PiešťanyPiešťany 10.10.2018
Petersburg Philharmonic Jurij Temirkanov, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 10.10.2018
KORBEN DALLAS (SK) + ADAM BALDYCH (PL)Kasárne/Kulturpark, KošiceKošice 10.10.2018
Janáčkova filharmónia OstravaKoncertná sieň SFBratislava 11.10.2018
KORBEN DALLAS (SK) + ADAM BALDYCH (PL)Mestské divadlo ŽilinaŽilina 11.10.2018
Michal Hrůza - Sám sebouAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.10.2018
Česká filharmónia Semyon Byčkov, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 12.10.2018
SKO / Pablo Barragán, klarinetStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 13.10.2018
Hodový koncert s Lucie BílouČerešňové námestie, VrábleVráble 13.10.2018
Longital SuitaKultúrne centrum Malý Berlín, TrnavaTrnava 13.10.2018
Lotyšský národný orchester Andris Poga, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 13.10.2018
KORBEN DALLAS (SK) + ADAM BALDYCH (PL)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 13.10.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 13.10.2018
Komorný koncert z tvorby Vladimíra GodáraMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 14.10.2018
Longital SuitaKasárne/Kulturpark, KošiceKošice 14.10.2018
Slovenská filharmónia Gullberg Jensen, dirigentKoncertná sieň SFBratislava 14.10.2018
Longital SuitaBábkové divadloŽilina 15.10.2018
BRATISLAVA HOT SERENADERSKino Strojár, MartinMartin 16.10.2018
Rozkvet slovenskej populárnej a tanečnej hudbyDom odborov ŽilinaŽilina 17.10.2018
Longital SuitaNová Cvernovka, BratislavaBratislava 19.10.2018
Caligula’s HorseCollosseum Club, KošiceKošice 20.10.2018
Galaprogram SĽUKuMestská športová hala, TrenčínTrenčín 20.10.2018
Longital SuitaZáhrada Centrum nezávislej kultúry Banská BystricaBanská Bystrica 20.10.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 20.10.2018
Tony MacAlpineBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 21.10.2018
KILLING JOKE (UK) + supportMajestic Music Club, BratislavaBratislava 22.10.2018
Koncert Mira Žbirku spojený s krstom albumuAteliér Babylon, BratislavaBratislava 22.10.2018
Tony MacAlpineCollosseum Club, KošiceKošice 22.10.2018
Silband & MIŠO HUDÁKKasárne/Kulturpark, KošiceKošice 23.10.2018
AXEL RUDI PELL (GER) - KNIGHTS CALL TOUR 2018Music Garden, ZvolenZvolen 23.10.2018
DANIEL LANDA - 50Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 24.10.2018
Miro Jaroš - Turné 3 k novému albumuKino Hviezda, TrenčínTrenčín 25.10.2018
12. narodeniny Steel ArénySTEEL ARÉNA KošiceKošice 25.10.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 26.10.2018
EAST 17 – MATTO&STEFIClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 26.10.2018
KorenenieDom odborov Strojár, MartinMartin 27.10.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 27.10.2018
Wonderland Halloween 2018Refinery Gallery, BratislavaBratislava 27.10.2018
KorenenieDom odborov ŽilinaŽilina 28.10.2018
Miro Jaroš - Turné 3 k novému albumuDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 30.10.2018
VENGABOYS, Eusebio & Vivas productionAréna PopradPoprad 2.11.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 3.11.2018
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádzajú ...Dom kultúry, PopradPoprad 6.11.2018
LORDI (FIN)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 6.11.2018
Jaroslav Hutka /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.11.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018Tipsport Aréna, ŽilinaŽilina 9.11.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 10.11.2018
Szidi TOBIAS - SedmoláskaDom odborov ŽilinaŽilina 11.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Dom kultúry Mier, Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 12.11.2018
BRÓDY so skupinouMsKS Dunajská StredaDunajská Streda 13.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Kino Scala, PrešovPrešov 13.11.2018
Kryštof – Jenom Písničky Tour 2018Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 14.11.2018
Vladimír Mišík & ETC /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.11.2018
Michal David Brezno 2018Aréna BreznoBrezno 15.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Historická radnica, KošiceKošice 15.11.2018
Szidi Tobias & Band - SedmoláskaKino Hviezda, TrenčínTrenčín 15.11.2018
Miro Jaroš - Turné 3 k novému albumuMsKS MichalovceMichalovce 16.11.2018
Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018Športová hala LeviceLevice 16.11.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018Zimný štadión ZvolenZvolen 16.11.2018
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 16.11.2018
Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018Mestská športová hala, PartizánskePartizánske 17.11.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 17.11.2018
Szidi Tobias & Band - SedmoláskaKino Scala, PrešovPrešov 18.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Art point / kino Baník, PrievidzaPrievidza 19.11.2018
Szidi Tobias & Band - SedmoláskaDom kultúry HumennéHumenné 19.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Aula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 20.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Piano Club, TrenčínTrenčín 21.11.2018
KATAPULT - Šťastné narodeninyAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 22.11.2018
LENNYAteliér Babylon, BratislavaBratislava 22.11.2018
SlayerWiener Stadthalle - Halle DViedeň 23.11.2018
Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018Aréna PopradPoprad 23.11.2018
KATAPULT - Šťastné narodeninyDom kultúry HumennéHumenné 23.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Nájomná jednotka 210, NitraNitra 23.11.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018STEEL ARÉNA KošiceKošice 23.11.2018
VISACÍ ZÁMEK a PLEXISAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.11.2018
Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018Športová hala Podháj, MartinMartin 24.11.2018
KATAPULT - Šťastné narodeninyŠportová hala LeviceLevice 24.11.2018
FRANCESCO NAPOLI – DJ PUKIClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 24.11.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 24.11.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouKino Mier, Považská BystricaPovažská Bystrica 26.11.2018
DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turnéDom odborov ŽilinaŽilina 26.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Kino Strojár, MartinMartin 26.11.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouSynagóga, NitraNitra 27.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Dom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 27.11.2018
DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turnéDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 27.11.2018
EVOLUCIE - Album & TourZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 27.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Dom kultúry A. Hlinku, RužomberokRužomberok 28.11.2018
DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turnéPiano Club, TrenčínTrenčín 28.11.2018
OLYMPIC TOUR 2018Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 28.11.2018
SEXY DANCERSAteliér Babylon, BratislavaBratislava 28.11.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Dom odborov ŽilinaŽilina 29.11.2018
Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018Mestská športová hala, DetvaDetva 30.11.2018
APOKALYPSA 44thBobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 30.11.2018
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018Zimný štadión TrenčínTrenčín 30.11.2018
EVOLUCIE - Album & TourSTEEL ARÉNA KošiceKošice 30.11.2018
Gypsy Jazz Festival 2018Divadlo ArénaBratislava 1.12.2018
Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018ENCORE the club, PrešovPrešov 1.12.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 1.12.2018
ČAROVNÉ VIANOCE S MÁRIOU ČÍROVOUKultúrny dom, BatizovceBatizovce 2.12.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018Kino Apollo, LučenecLučenec 2.12.2018
HANA ZAGOROVÁ - Vianočný GalakoncertIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 2.12.2018
NAZARETHBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 2.12.2018
ČAROVNÉ VIANOCE S MÁRIOU ČÍROVOUKino Žriedlo, Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele 3.12.2018
ČAROVNÉ VIANOCE S MÁRIOU ČÍROVOUSpoločenský pavilón, KošiceKošice 4.12.2018
MEGAKONCERT Dalibor Janda so skupinou PrototypIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 5.12.2018
{.: SuperBand Test :.}žž (nepouzivat) Aegon ArenaBratislava 7.12.2018
Najkrajšie Vianoce s KOLLÁROVCAMIŠportová hala LeviceLevice 7.12.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 8.12.2018
Koncert LyubeNTC BratislavaBratislava 9.12.2018
Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 9.12.2018
Zuzana Haasová a the Susie Haas BandPosádkový klub - ODA TrenčínTrenčín 10.12.2018
Mejdan Roku 2018 - Michal DavidSTEEL ARÉNA KošiceKošice 11.12.2018
Mejdan Roku 2018 - Michal DavidTipsport Aréna, ŽilinaŽilina 12.12.2018
Mejdan Roku 2018 - Michal DavidAEGON aréna, BratislavaBratislava 13.12.2018
MARPOMajestic Music Club, BratislavaBratislava 15.12.2018
Piotr RUBIK - Moja históriaIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 15.12.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 15.12.2018
ČAROVNÉ VIANOCE s F. Tůmom a N. Pociskovou ...Kultúrny dom, BatizovceBatizovce 16.12.2018
Szidi Tobias & Band - Adventný koncertAteliér Babylon, BratislavaBratislava 17.12.2018
{.: SuperBand Test :.}SLOVAN STADIUMBratislava 20.12.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 22.12.2018
{.: SuperBand Test :.}testBratislava 25.12.2018
{.: SuperBand Test :.}SLOVAN STADIUMBratislava 29.12.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 29.12.2018
{.: SuperBand Test :.}testAbovce 30.12.2018
{.: SuperBand Test :.}SLOVAN STADIUMBratislava 30.12.2018
{.: SuperBand Test :.}SLOVAN STADIUMBratislava 31.12.2018
{.: SuperBand Test :.}testBratislava 31.12.2018
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2018
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2018
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2018
Testovacie podujatie (41)testBratislava 31.12.2018
{.: SuperBand Test :.}SLOVAN STADIUMBratislava 31.12.2018
{.: SuperBand Test :.}testBratislava 31.12.2018
Oldies Video Disco live v Calabria ClubeCalabria club, BratislavaBratislava 5.1.2019
Glenn Miller Orchestra - Tour 2019Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 15.1.2019
JETHRO TULLHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 18.1.2019
RYBIČKY 48 BEST (FUCK) OFF TOURAteliér Babylon, BratislavaBratislava 15.2.2019
ZAZ tour 2019Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 16.2.2019
NICKI MINAJ & FUTUREZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 22.2.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Zimný štadión, PrievidzaPrievidza 12.5.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Aréna BreznoBrezno 13.5.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Tipsport Aréna, ŽilinaŽilina 28.5.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Amfiteáter MartinMartin 29.5.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019STEEL ARÉNA KošiceKošice 2.6.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Zimný štadión HumennéHumenné 3.6.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Amfiteáter VýchodnáVýchodná 4.6.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Zimný štadión TrenčínTrenčín 6.6.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Amfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 7.6.2019
Jazz night vol. 9design factory, Bottova 2, BratislavaBratislava 7.6.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Amfiteáter NitraNitra 8.6.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 9.6.2019
ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 9.6.2019

Share

  • HANA ZAGOROVÁ - Vianočný Galakoncert
  • La Gioia & Band - Rockové balady
  • Petersburg Philharmonic Jurij Temirkanov, dirigent
  • Koncert  Zuzany Smatanovej a skupiny Desmod
  • Kurt Elling Quintet with special guest M. Hill/USA
  • EKONÓM
  • Klasikou k Džezu - You Wu (CN), Dorůžka, Šoltis
  • Berlínska filharmónia – priamy prenos
  • EGO v Klondajku
  • Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018
  • Pavol Hammel a Prúdy - The best of 2018
  • KONTRAFAKT
  • RICHARD MűLLER
  • Preßburger Klezmer Band
  • FLAMENCO - Lo Cortés no quita lo Gallardo (ES)
  • Sendreiovci & Kokavakere Lavutára
  • Oldies Video Disco live v Calabria Clube
  • EGO, DALYB, ALESS, Drozďo & Demex -Elements bar...
  • MEGAKONCERT Dalibor Janda so skupinou Prototyp
  • Záverečný koncert - Slovenská filharmónia
  • Koncert Lyube
  • Quasars Ensemble
  • FERMATA
  • IBIZA PARTY 2018 open air Kúpalisko MARTIN
  • Otvárací koncert Kultúrneho leta v Bernolákove
  • Nikita Boriso-Glebsky, Kasparas Uinskas
  • LENNY
  • J.A.R.
  • DIE KRUPPS (GER) & FRONT LINE ASSEMBLY (CAN)
  • Slovenská tvorba pre husle a klavír
  • Jaromír NOHAVICA a hostia
  • Alice Merton - No Roots Live Concert
  • MANDRAGE Tour 2018 Part II
  • LORDI (FIN)
  • Slovenská filharmónia Juraj Valčuha, dirigent
  • Lotyšský národný orchester Andris Poga, dirigent
  • JANOSKA ENSEMBLE GOES HOLLYWOOD
  • KOLLÁROVCI - NEÚPROSNÝ ČAS
  • Jazz night vol. 9
  • Zuzana Haasová a the Susie Haas Band
  • Česká filharmónia Semyon Byčkov, dirigent
  • VOIVOD (CAN) + MAGGOT HEART (SWE)
  • Stretnutie Goralov v Pieninách 2018
  • Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvádzajú ...
  • ČAROVNÉ VIANOCE S MÁRIOU ČÍROVOU
  • Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om
  • Organový recitál  Wayne Marshall
  • MARPO
  • Najkrajšie Vianoce s KOLLÁROVCAMI
  • EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018
  • IMT SMILE 2018 AMFITEÁTER BANSKÁ ŠTIAVNICA
  • Koncert Lipa spieva Lasicu
  • Kristína & Band na Zemplínske šírave +autogramiáda
  • Bashavel - Jazzový večer inšpirovaný ľudovou nôtou
  • LEGENDY V CLUBE: JANKO KURIC + SALCO
  • Glenn Miller Orchestra  - Tour 2019
  • ŠKO Žilina a husľový virtuóz Peter Michalica
  • Slovenská filharmónia  Gullberg Jensen, dirigent
  • OLYMPIC TOUR  2018
  • Komorný koncert Suchoň / Messiaen
  • Gitarový večer pre štyroch
  • Honza Vančura , Irena Budweiser -  PLAVCI
  • Michal Hrůza - Sám sebou
  • FRAGILE
  • Mejdan Roku 2018 - Michal David
  • Musica aeterna
  • Komorný koncert z tvorby Vladimíra Godára
  • JASMIN TOCCATA
  • Katarzia
  • KORBEN DALLAS (SK) + ADAM BALDYCH (PL)
  • Klavírny recitál Marian Lapšanský
  • MARI SAMUELSEN: FROM BACH TO GLASS
  • ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018
  • Galaprogram SĽUKu
  • Záverečný koncert 63. music festival Piešťany
  • APOKALYPSA 44th
  • The Youniverse
  • SIMRIT LIVE
  • OBITUARY /USA/, DEHYDRATED/SK/
  • KOLLÁROVCI
  • GOLDEN AGE FESTIVAL
  • Horkýže Slíže - Pustite Karola TOUR 2018
  • Tony MacAlpine
  • ARCH ENEMY
  • Večer klavírnych sonát Daniil Trifonov
  • OLDIES Beach party Vol.1
  • Koncert skupiny CSÍK ZENEKAR a BEATRICE
  • Miro Jaroš - Turné 3 k novému albumu
  • Medzinárodné stretnutie zbojníkov v Terchovej
  • FRAGILE
  • Piotr RUBIK - Moja história
  • Koncert Mira Žbirku spojený s krstom albumu
  • THE POODLES (SWE)
  • ROCK&DANCE open air
  • OLDIES DISCO
  • JETHRO TULL
  • RICHIE KOTZEN live 2018
  • CIGÁNSKI DIABLI
  • PAVOL BRŠLÍK - Straussove piesne
  • DANIEL LANDA - 50
  • DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turné
  • Szidi Tobias & Band - Sedmoláska
  • J. Bohdalová a M. Dejdar – Od A po Z s  Jiřinou
  • ALEXANDROVCI EUROPEAN TOUR 2019
  • 12. narodeniny Steel Arény
  • Koncertný recitál – D. Karvay a D. Buranovský
  • Duo Melis - Prieto (ES), Muzurakis (GR)
  • Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om
  • Belphegor / Melechesh Summer Totenritual Crusade
  • ANDER a Ščamba v Heľpe
  • Michal David Brezno 2018
  • Gypsy Jazz Festival 2018
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • BRUJERIA (MEX) + support
  • ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018
  • Made in Czechoslovakia
  • Roztancovaný Rozsutec
  • Gonsofus
  • Rooftop Music Košice
  • BRATISLAVA HOT SERENADERS
  • IBIZA PARTY 2018 IMPERIA-M
  • ŠKO Žilina  Leoš Svárovský, dirigent
  • JOZEF HOLLÝ A BAND
  • KALI & PETER PANN
  • Szidi Tobias & Band - Sedmoláska
  • KATAPULT - Šťastné narodeniny
  • Collegium musicum 1704
  • KAREL GOTT Galavečer plný hviezd
  • SEXY DANCERS
  • Solamente Naturali, Herzog, Mitrík - Paul Durant
  • Orchestre de Paris Thomas Hengelbrock, dirigent
  • Testovacie podujatie (21)
  • Filharmónia A. Rubinsteina Pawel Przytocki, dir.
  • Štátna filharmónia Košice / SFZ
  • Szidi Tobias & Band - Adventný koncert
  • Lipa spieva Lasicu v Kursalone
  • ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018
  • RYBIČKY 48 BEST (FUCK) OFF TOUR
  • FOLKLÓR POD KĽAKOM II.ROČNÍK–HLAV. HOSŤ FS VRŠATEC
  • Szidi TOBIAS - Sedmoláska
  • MEGAKONCERT OMEGA
  • VENGABOYS, Eusebio & Vivas production
  • Ulster Youth Orchestra
  • BARS & MELODY, JOHNNY ORLANDO
  • Folklore Clasic
  • Otvárací koncert - Symfonický orchester VÁC
  • Para a Billy Barman - Pekné miesta
  • FRANCESCO NAPOLI – DJ PUKI
  • NARODENINOVÁ PÁRTY CAPTAIN JACK
  • DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turné
  • Čajkovského orchester Vladimir Fedosejev, dirigent
  • Kollárovci a Michalovce Michalom a Michaelám
  • Xindl X
  • Pain of Salvation
  • ´´LEN TAK´´ Vystúpenie FS Rozsutec & Balkansambel
  • Staromestská jazzová loď
  • LUKÁŠKOVI ANJELI – benefičný koncert
  • Ben Granfelt band /Fínsko/
  • KILLING JOKE (UK) + support
  • KANDRÁČOVCI / DESMOD
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • KANDRÁČOVCI
  • Silband & MIŠO HUDÁK
  • Jazz v Aréne / Matúš Jakabčic CZ - SK Big Band
  • Rytmus a Gipsy.cz
  • Korenenie
  • One Day Jazz Donovaly
  • DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turné
  • THE RASMUS (FIN) + support
  • IMT SMILE 2018 AMFITEÁTER TRNAVA
  • Mozarteumorchester Salzburg
  • Longital Suita
  • Vivat Comenius! - Štěpán Rak (CZ)
  • VÁCLAV NECKAŘ & BACILY
  • Testovacie podujatie (41)
  • ČAROVNÉ VIANOCE s F. Tůmom a N. Pociskovou ...
  • ENSEMBLE INTERCONTEMPORAIN: DRONOCRACY
  • CAMERON CARPENTER: THE AMERICAN ORGANIST
  • BRUTE 20th ANNIVERSARY - DEATH METAL FESTIVAL
  • Hodový koncert s Lucie Bílou
  • ZAZ tour 2019
  • ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018
  • BRÓDY so skupinou
  • Rico Sanchez Gipsy Kings Party
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
  • EAST 17 – MATTO&STEFI
  • Slovenská filharmónia James Judd, dirigent
  • Jazz a rock v podaní akordeónov
  • Rock Show Vráble 2018
  • LEPROUS (NOR) + AGENT FRESCO (IS)
  • CANNIBAL CORPSE (USA) + support
  • KALI & PETER PANN v LIFE
  • Korenenie
  • EVOLUCIE - Album & Tour
  • Madball, Risk it!
  • Koncert Heleny Vondráčkovej
  • MINISTRY of HOUSE
  • RÚZSA MAGDI
  • SKO / Pablo Barragán, klarinet
  • AXEL RUDI PELL (GER) - KNIGHTS CALL TOUR 2018
  • IV. Žitnoostrovský Galop
  • KONCERT PRE PETRA LIPU - 75 rokov v plnom nasadení
  • MIKOVSKÝ FESTIVAL RUSÍNSKEJ KULTÚRY
  • NICKI MINAJ & FUTURE
  • VISACÍ ZÁMEK a PLEXIS
  • IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018
  • ANASTACIA The Evolution Tour 2018
  • Caligula’s Horse
  • Slovenská filharmónia George Pehlivanian, dirigent
  • THIRTY SECONDS TO MARS
  • {.: SuperBand Test :.}
  • Kowalsky meg a Vega /IX.VIVA ROCK/
  • Paradise - terasa sunset - DJ EKG
  • Janáčkova filharmónia Ostrava
  • Jaromír NOHAVICA a Janáčkova filharmónia
  • BATUSHKA (PL)
  • Mejdan Roku 2018 - Michal David