koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
DAVID DI FIORE / USAKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 25.8.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouAmfiteáter HeľpaHeľpa 26.8.2016
ABSOLUT GOODBYE SUMMERMotel Kamenec - Zemplínska šíravaMichalovce 26.8.2016
MINISTRY of HOUSEMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 26.8.2016
Cruise & Beats - Párty plavba na DunajiLoď Prešov, Rázusovo nábrežie, 811 02 BratislavaBratislava 27.8.2016
HIP HOP ŽIJE DuchonkaDuchonka Hradza, DuchonkaDuchonka 27.8.2016
HIP HOP ŽIJE DuchonkaDuchonka Hradza, DuchonkaDuchonka 27.8.2016
12. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letomRanč na Striebornom jazere, GalantaGalanta 27.8.2016
DJ EKG 12 Hodinový Solo SetWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 27.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 27.8.2016
ŠÍRAVKOVOAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 28.8.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Starý TekovStarý Tekov 28.8.2016
MILOVANÉ PIESNESND - Opera a balet, nová budovaBratislava 29.8.2016
Operné gala 2016 v KežmarkuDrevený evanjelický artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 30.8.2016
DARK ROOMJantár Club, PrievidzaPrievidza 31.8.2016
Koncert skupiny Desmod na Zelenej žabeKúpalisko Zelená žaba, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 31.8.2016
REPUBLIC /HU/Futbalové ihrisko, RožňavaRožňava 31.8.2016
4D Live in The CLUBThe Club, Rybné nám. 1, BratislavaBratislava 31.8.2016
XAVIER DEPREZ / BelgickoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 1.9.2016
FADED open air Festival 2016Expo Center, TrenčínTrenčín 2.9.2016
IMT SMILE AcousticDom kultúry, Rimavská SobotaRimavská Sobota 2.9.2016
Čau leto ranč Kamenné Hony - VišňovéKamenné Hony - VišňovéŽilina 3.9.2016
Aurelius Q & KrajkaBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.9.2016
Aurelius Q a Ondřej KrajkaBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDrevený artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 6.9.2016
STROMBOLISpoločenský pavilón, KošiceKošice 6.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter SvidníkSvidník 7.9.2016
STROMBOLIDom umenia PiešťanyPiešťany 7.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKino Záhoran, MalackyMalacky 8.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter, SkalitéSkalité 8.9.2016
ESTEBAN ELIZONDO IRIARTE / ŠpanielskoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 8.9.2016
Slovenský komorný orchesterDom umenia PiešťanyPiešťany 8.9.2016
JAZZOVÁ LOĎPontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 9.9.2016
Sládkovičove návratyDrevený artikulárny kostol, HronsekHronsek 9.9.2016
ALPHAVILLEAmfiteáter GalantaGalanta 9.9.2016
Balkán párty - Dušan Kostrešević a jeho bendJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 9.9.2016
NU:DANCE 8 YEARS / Excelent Urban PartyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 9.9.2016
WORLD MUSIC FESTIVAL BRATISLAVAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 10.9.2016
Balkán párty - Dušan Kostrešević a jeho bendJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 10.9.2016
Jazz vo vinohradeVinárstvo Terra Parna, Suchá nad ParnouSuchá nad Parnou 10.9.2016
Adriena Bartošová & friendsBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 10.9.2016
FRAGILEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 10.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.9.2016
Paulie Garand & Kenny Rough v Nu Spirit ClubeNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 10.9.2016
SENZI ParádaAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 11.9.2016
WELLHELLO livekoncert GOODBYE SUMMERAmfiteater Pomlé, ŠamorínŠamorín 14.9.2016
BEATLES SHOW – THE BACKWARDSBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.9.2016
Jazz v Aréne / Michal Bugala GroupDivadlo ArénaBratislava 14.9.2016
VLADIS Krst - Generácia II KalašnikovAteliér Babylon, BratislavaBratislava 14.9.2016
VLADIS Krst - Generácia II KalašnikovAteliér Babylon, BratislavaBratislava 14.9.2016
IGOR KMEŤO LIVE IN THE CLUBThe Club, Rybné nám. 1, BratislavaBratislava 14.9.2016
Nickelback 2016Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.9.2016
CSÍK ZenekarMestské kultúrne stredisko, ŠamorínŠamorín 16.9.2016
IMT SMILE AcousticHistorická Jazdiareň, Nové ZámkyNové Zámky 16.9.2016
WARREL DANE + QuestRandal Club, BratislavaBratislava 16.9.2016
Moonlight club editionJantár Club, PrievidzaPrievidza 16.9.2016
PRSPCT meets SAVAGETALESMetroclub ŠaľaŠaľa 16.9.2016
BIG ROCK NIGHTDom kultúry Považská BystricaPovažská Bystrica 17.9.2016
GOLDEN AGE FESTIVALV-klub / Národné osvetové centrum, BratislavaBratislava 17.9.2016
90 EXPLOSIONŠportová hala Klokočina NitraNitra 17.9.2016
GET FUN LIMITED EDITIONMestská športová hala TrnavaTrnava 17.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.9.2016
ERSCHEINUNG / ZJAVENIEVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 18.9.2016
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 18.9.2016
GRINGOLTS QUARTETMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 19.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 20.9.2016
TANGO PLUS - Isabelle van Keulen EnsembleMestské Divadlo P. O. Hviezdoslava, BratislavaBratislava 20.9.2016
ATOM HEART MOTHER SUITAVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 21.9.2016
HUDOBNÍCI 016: GODÁR, BURLAS, HATRÍKdesign factory, Bottova 2, BratislavaBratislava 22.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADSTEEL ARÉNAKošice 22.9.2016
Sima Martausová & band TOUR 2016Dom odborov ŽilinaŽilina 22.9.2016
INVENTIOKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 23.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálEvanjelický kostol ŠtítnikŠtítnik 23.9.2016
LUKÁŠ ADAMECKino Hviezda, TrenčínTrenčín 23.9.2016
TICHÉ PARKETY VŔZGAJÚTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 23.9.2016
BUTY (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 23.9.2016
Goran Karan & Vaganbundo bandDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 23.9.2016
Wasabi CircusBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 23.9.2016
predoHRA TOUR 2016 SUVERENOMisterium Dance HallStará Ľubovňa 23.9.2016
HUDOBNÉ KAKAO: USPÁVANKYdesign factory, BratislavaBratislava 24.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom OščadnicaOščadnica 24.9.2016
TRIDSAŤROČNÝ RODOKMEŇVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 24.9.2016
LES ANNÉES FOLLESMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 24.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálPriestranstvo za Skalkou, Liptovský HrádokLiptovský Hrádok 24.9.2016
Matúš Jakabčic SK - CZ bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 24.9.2016
ŠOSTAKOVIČ 110 / MOC A SAMOTAMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 24.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.9.2016
GORALU CY ČI NE ŽAĽDom odborov ŽilinaŽilina 25.9.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURMsKS HumennéHumenné 25.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Dolné VesteniceDolné Vestenice 25.9.2016
ŠOSTAKOVIČ 110 / SONÁTYVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 25.9.2016
GORALU CY ČI NE ŽAĽDom odborov ŽilinaŽilina 25.9.2016
Blues na LodiLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 25.9.2016
Folklórne zrkadlenie - Z valašečku za dražečkuDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 25.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDom umenia PiešťanyPiešťany 25.9.2016
ŠOSTAKOVIČ 110 / SVEDECTVOVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 25.9.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom kultúry, SninaSnina 26.9.2016
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 26.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom RakováRaková 26.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 26.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálKostol Navštívenia Panny Márie, Považská BystricaPovažská Bystrica 26.9.2016
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 27.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Oravská LesnáOravská Lesná 27.9.2016
MARTHA A TENA ELEFTERIADUHistorická radnica, KošiceKošice 27.9.2016
Michalovce Michalom a MichaelámChemkostav aréna, MichalovceMichalovce 28.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Oravská PolhoraOravská Polhora 28.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 28.9.2016
Milo Kráľ BandKlub 77, Banská BystricaBanská Bystrica 28.9.2016
Peter Lipa BandBombura klub, BreznoBrezno 28.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrno športové centrum KošecaKošeca 29.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKulturpark, KošiceKošice 29.9.2016
Robert Balzar TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom ČachticeČachtice 30.9.2016
Večer autentického folklóruDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 30.9.2016
FREESTYLE BATTLE-mladá krv - music clubDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 30.9.2016
Neřež & Roman DragounBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 30.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciSynagóga, NitraNitra 1.10.2016
PETER BIČ PROJECTDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 1.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovŠH Dukla na Štiavničkách, Banská BystricaBanská Bystrica 1.10.2016
Jaroslav Hutka / trio Merta & Hrubý & FenclBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 1.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.10.2016
W&W v MINISTRY of FUNMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 1.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 2.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKino Hviezda, TrnavaTrnava 3.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKlub HaD, Banská BystricaBanská Bystrica 4.10.2016
Zucchero LiveWiener Stadthalle - Halle DViedeň 4.10.2016
KOOP OSCAR ORCHESTRAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 6.10.2016
SilBand - SilvayovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 6.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURKino Panorex, Nová DubnicaNová Dubnica 7.10.2016
TOTAL METAL OVER EUROPE TOUR pt. 2Randal Club, BratislavaBratislava 7.10.2016
CREAM BRATISLAVARefinery Gallery, Vlčie Hrdlo, BratislavaBratislava 7.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovMestská hala Klokočina, NitraNitra 7.10.2016
Ruggero Robin Trio - Green MarinesBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.10.2016
99 LuftballonsOrpheumViedeň 7.10.2016
TOTAL METAL OVER EUROPE TOUR pt. 2Stará Sladovňa, KošiceKošice 8.10.2016
Bryan Adams Get Up Tour 2016STEEL ARÉNAKošice 8.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.10.2016
LORDI (FIN)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 9.10.2016
Marika Gombitová a priateliaZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 12.10.2016
KAMELOT - Haven Tour 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 12.10.2016
PAVOL HAMMEL A PRÚDYDom odborov ŽilinaŽilina 13.10.2016
RAMÓN VARGAS and friendsStará tržnica, BratislavaBratislava 13.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEAteliér Babylon, BratislavaBratislava 13.10.2016
SUPERGROUPNájomná jednotka 210, NitraNitra 13.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURMestský dom kultúry, BreznoBrezno 14.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovŠportová hala Podháj, MartinMartin 14.10.2016
Koncert skupiny Koktel BendDivadlo Grand, KošiceKošice 14.10.2016
Guns N´ Roses tribute - Reckless RosesBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.10.2016
MIREILLE MATHIEUIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 14.10.2016
OLYMPIC (CZ)Piano Club, TrenčínTrenčín 14.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Klub 77, Banská BystricaBanská Bystrica 14.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 15.10.2016
ROCKOVÁ NOCAréna PopradPoprad 15.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovMulti Hala pri Hornbachu, KošiceKošice 15.10.2016
SLOVÁK & BALKÁN SHOW SO SKUPINOU KOKTEL BENDJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 15.10.2016
Raphael Wressnig feat. The Soul Gift BandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 15.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Mestská scéna MartinMartin 15.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 18.10.2016
LÝRA 50 – Mám rozprávkový domIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 18.10.2016
Xindl XDom odborov ŽilinaŽilina 18.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Strojár, MartinMartin 19.10.2016
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouDom kultúry Pezinok - veľká sálaPezinok 19.10.2016
LORDI (FIN)Multihala KošiceKošice 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUEvent House, ŹilinaŽilina 19.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Nájomná jednotka 210, NitraNitra 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUMajestic Music Club, BratislavaBratislava 20.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 20.10.2016
Bratislavské jazzové dni v ŽilineMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 21.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUNájomná jednotka 210, NitraNitra 21.10.2016
PAUL VAN DYKTrojhalí Karolina, K Trojhalí 5, OstravaOstrava - Moravská Ostrava 21.10.2016
The Stick Men Band /USA/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 21.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Music a Cafe Aréna, TrnavaTrnava 21.10.2016
Bratislavské jazzové dni v ŽilineMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 22.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom odborov ŽilinaŽilina 23.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURAteliér Babylon, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
DELAINMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.10.2016
DALIBOR JENISKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.10.2016
The CureMarx HalleViedeň 26.10.2016
DALIBOR JENISKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 28.10.2016
KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2016
KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Piešťanský Pivovar, PiešťanyPiešťany 28.10.2016
ZEUS (rock covers)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 28.10.2016
KOLLÁROVCIAréna PopradPoprad 29.10.2016
Pam Steebler a band (USA)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúSTEEL ARÉNAKošice 30.10.2016
FRAGILE QUEEN TOURDom kultúry, PopradPoprad 30.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEPiano Club, TrenčínTrenčín 31.10.2016
Longital koncert a krst albumu DivokoNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 3.11.2016
13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 4.11.2016
Koncert srbského speváka Ranka ŠemićaDivadlo Grand, KošiceKošice 4.11.2016
Celovečerný hodobno-zábavný program s Rankom ŠemićJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 5.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.DJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 5.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.11.2016
13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016Kostol Cirkvi Bratskej, BratislavaBratislava 7.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.Kino Strojár, MartinMartin 7.11.2016
B. Walter Symph. Orchestra - Brahms, ČajkovskijKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 7.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom umenia PiešťanyPiešťany 8.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.Dom kultúry, PopradPoprad 8.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertŠportová hala Čadca (pri futbalovom štadióne)Čadca 9.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.Kino Hviezda, TrenčínTrenčín 9.11.2016
JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILYStará tržnica, BratislavaBratislava 9.11.2016
Rod StewartWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.11.2016
JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 9.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Scala PrešovPrešov 10.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom odborov Strojár, MartinMartin 10.11.2016
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 10.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom odborov ŽilinaŽilina 11.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom kultúry, SereďSereď 11.11.2016
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.11.2016
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.11.2016
Kamil Střihavka a LeadersBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.11.2016
THE 69 EYESAteliér Babylon, BratislavaBratislava 12.11.2016
The Blessed BeatBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 12.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURSpoločenský pavilón, KošiceKošice 13.11.2016
PlaceboWiener Stadthalle - Halle DViedeň 13.11.2016
Impericon Never Say Die! Tour 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 14.11.2016
CHANTAL POULLAIN ŠansónyDom odborov ŽilinaŽilina 14.11.2016
PixiesWiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.11.2016
BEN CRISTOVAODom odborov ŽilinaŽilina 16.11.2016
JELEN (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 16.11.2016
NOCADEŇSmer Music BarŽilina 16.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Event House, ŹilinaŽilina 17.11.2016
Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + FragileHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 17.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016Angels Aréna KošiceKošice 17.11.2016
TALCORandal Club, BratislavaBratislava 17.11.2016
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 18.11.2016
OLYMPIC & DESMOD Brezno 2016Aréna BreznoBrezno 18.11.2016
Andrej Šeban TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.11.2016
BHS - Royal Concertgebouworchestra AmsterdamKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 19.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Aréna PopradPoprad 19.11.2016
AMARANTHE + guestsMajestic Music Club, BratislavaBratislava 19.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 19.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.11.2016
BHS - Slovenský komorný orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
BHS - Slovenský filharmonický zborStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURPKO NitraNitra 20.11.2016
BHS - Štátny komorný orchester ŽilinaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016Mestská športová hala TrnavaTrnava 20.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Angels Aréna KošiceKošice 20.11.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom kultúry, ČadcaČadca 21.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Dom kultúry A. Hlinku, RužomberokRužomberok 21.11.2016
BHS - Večer slovenskej komornej tvorbyMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 21.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Historická radnica, KošiceKošice 22.11.2016
BHS - Klavírny recitálKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 22.11.2016
KRISTÍNA & BAND TOUR 2016Angels Aréna KošiceKošice 22.11.2016
LEGENDY PAR EXCELLENCEStará tržnica, BratislavaBratislava 22.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Piano Club, TrenčínTrenčín 22.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Dom kultúry, PopradPoprad 23.11.2016
BHS - Graffovo kvartetoMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 23.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 23.11.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURKino Hviezda, TrenčínTrenčín 24.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 24.11.2016
BHS - Štátna filharmónia KošiceKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 24.11.2016
ELTON JOHNWiener Stadthalle - Halle DViedeň 24.11.2016
Ali Keita: African Jazz TranceBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 24.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Divadlo ArénaBratislava 25.11.2016
BHS - Philharmonia Orchestra LondonKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 25.11.2016
APOKALYPSA 42Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 25.11.2016
BHS - Vokálny koncertMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.11.2016
BHS: Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOKKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.11.2016
Piotr RUBIK - Tu es PETRUSZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 26.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.11.2016
BHS - Clemencic ConsortStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 27.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Piano Club, TrenčínTrenčín 27.11.2016
BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasuKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 27.11.2016
BHS - Klavírny recitálMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 28.11.2016
AMON AMARTHRefinery Gallery, BratislavaBratislava 28.11.2016
BHS - Musica aeternaStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 29.11.2016
Kings On IceZimný štadión Ondreja NepeluBratislava 29.11.2016
BHS - Komorný koncertMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 30.11.2016
BHS: PKF – Prague PhilharmoniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 1.12.2016
BHS - Tatarský národný symfonický orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 2.12.2016
LISA SIMONE /USA/Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 2.12.2016
BHS - Quasars EnsembleMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.12.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 3.12.2016
BHS - Drážďanská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.12.2016
DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 3.12.2016
David GarrettWiener Stadthalle - Halle DViedeň 3.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.12.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 4.12.2016
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 4.12.2016
KRISTÍNA & BAND TOUR 2016AEGON aréna, BratislavaBratislava 7.12.2016
The Parov Stelar BandWiener Stadthalle - Halle DViedeň 7.12.2016
JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 8.12.2016
Russian Gentlemen ClubWiener MetropolViedeň 8.12.2016
EDMANIA 2016Expo Center, TrenčínTrenčín 9.12.2016
OMEGA TESTAMENTUMSTEEL ARÉNAKošice 10.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.12.2016
Vianočný koncert filmovej hudbyDivadlo ArénaBratislava 11.12.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURHistorická radnica, KošiceKošice 12.12.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 14.12.2016
IMT SMILE hiSTORYZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 14.12.2016
MICHAL DAVIDZimný štadión mesta PopradPoprad 14.12.2016
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 14.12.2016
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 14.12.2016
MICHAL DAVIDHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 15.12.2016
ZLATÝ KONCERTAEGON aréna, BratislavaBratislava 15.12.2016
IMT SMILE hiSTORYSTEEL ARÉNAKošice 16.12.2016
Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťaziBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 17.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.12.2016
JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápežaSTEEL ARÉNAKošice 19.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.12.2016
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2016
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2016
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2016
Testovacie podujatie (41)testBratislava 31.12.2016
Vivaldi in der KarlskircheKarlskircheViedeň 1.1.2017
B. Walter Symph. Orchestra - Brahms, MendelssohnKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 23.1.2017
José González with The String TheoryStará tržnica, BratislavaBratislava 29.1.2017
DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 14.2.2017
JETHRO TULL BY IAN ANDERSONSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.2.2017
SABATON + ACCEPTAEGON aréna, BratislavaBratislava 14.3.2017
Alive and Swingin´ 2017Wiener Stadthalle - Halle FViedeň 18.3.2017
Annett LouisanWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.3.2017
SMOKIE /UK/HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 30.3.2017
B. Walter Symph. Orchestra - Šostakovič, BeethovenKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 10.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017DOXXbet aréna ŽilinaŽilina 24.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión TrenčínTrenčín 25.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión, PrievidzaPrievidza 26.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión mesta PopradPoprad 31.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Aréna BreznoBrezno 1.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión ZvolenZvolen 2.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Amfiteáter NitraNitra 3.6.2017

Share

  • GRINGOLTS QUARTET
  • TALCO
  • BHS - Clemencic Consort
  • DAVID DI FIORE / USA
  • OLYMPIC (CZ)
  • LISA SIMONE /USA/
  • Jazz vo vinohrade
  • MILOVANÉ PIESNE
  • ZLATÝ KONCERT
  • HIP HOP ŽIJE Duchonka
  • WELLHELLO livekoncert GOODBYE SUMMER
  • PAUL VAN DYK
  • HUDOBNÍCI 016: GODÁR, BURLAS, HATRÍK
  • PRSPCT meets SAVAGETALES
  • BHS - Philharmonia Orchestra London
  • Wasabi Circus
  • BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasu
  • Aurelius Q & Krajka
  • HUDOBNÉ KAKAO: USPÁVANKY
  • Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.
  • Jaroslav Hutka / trio Merta & Hrubý & Fencl
  • SilBand - Silvayovci
  • BEN CRISTOVAO
  • TANGO PLUS - Isabelle van Keulen Ensemble
  • PETER BIČ PROJECT
  • ŠOSTAKOVIČ 110 / SVEDECTVO
  • 13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016
  • Koncert skupiny Desmod na Zelenej žabe
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • OMEGA TESTAMENTUM
  • BHS - Quasars Ensemble
  • JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápeža
  • KRISTÍNA & BAND TOUR 2016
  • JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016
  • KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016
  • LUCIE BÍLÁ Recitál
  • Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + Fragile
  • The Stick Men Band /USA/
  • MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • XAVIER DEPREZ / Belgicko
  • Blues na Lodi
  • Cruise & Beats - Párty plavba na Dunaji
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • ŠÍRAVKOVO
  • MARTHA A TENA ELEFTERIADU
  • DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016
  • Koncert srbského speváka Ranka Šemića
  • REPUBLIC /HU/
  • The Blessed Beat
  • AMON AMARTH
  • LUKÁŠ ADAMEC
  • J.A.R.
  • LES ANNÉES FOLLES
  • JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILY
  • Testovacie podujatie (21)
  • Slovenský komorný orchester
  • Kings On Ice
  • SMOKIE /UK/
  • Večer autentického folklóru
  • RAMÓN VARGAS and friends
  • JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour
  • Aneta Langerová - Na Radosti 2016
  • 13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016
  • Longital koncert a krst albumu Divoko
  • ERSCHEINUNG / ZJAVENIE
  • BUTY (CZ)
  • MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR
  • LUCIE BÍLÁ open air galakoncert
  • BHS - Tatarský národný symfonický orchester
  • 90 EXPLOSION
  • TICHÉ PARKETY VŔZGAJÚ
  • KOOP OSCAR ORCHESTRA
  • IMT SMILE hiSTORY
  • Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROAD
  • ŠOSTAKOVIČ 110 / SONÁTY
  • Robert Balzar Trio
  • TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016
  • BHS - Štátny komorný orchester Žilina
  • Čau leto ranč Kamenné Hony - Višňové
  • SENZI Paráda
  • Adriena Bartošová & friends
  • DARK ROOM
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • EDMANIA 2016
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • Piotr RUBIK - Tu es PETRUS
  • BHS - Večer slovenskej komornej tvorby
  • BHS - Slovenská filharmónia
  • BHS - Vokálny koncert
  • Bryan Adams Get Up Tour 2016
  • Impericon Never Say Die! Tour 2016
  • The Mission
  • INVENTIO
  • Koncert skupiny Koktel Bend
  • ABSOLUT GOODBYE SUMMER
  • JELEN (CZ)
  • CSÍK Zenekar
  • IMT SMILE hiSTORY
  • FRAGILE
  • NU:DANCE 8 YEARS / Excelent Urban Party
  • 4D Live in The CLUB
  • Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • 12. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letom
  • DJ EKG 12 Hodinový Solo Set
  • Paulie Garand & Kenny Rough v Nu Spirit Clube
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • W&W v MINISTRY of FUN
  • Bratislavské jazzové dni v Žiline
  • MINISTRY of HOUSE
  • SLOVÁK & BALKÁN SHOW SO SKUPINOU KOKTEL BEND
  • BIG ROCK NIGHT
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • NOCADEŇ
  • BHS - Royal Concertgebouworchestra Amsterdam
  • GOLDEN AGE FESTIVAL
  • Marika Gombitová a priatelia
  • Ali Keita: African Jazz Trance
  • Xindl X
  • Celovečerný hodobno-zábavný program s Rankom Šemić
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)
  • ZEUS (rock covers)
  • Peter Lipa Band
  • ATOM HEART MOTHER SUITA
  • CREAM BRATISLAVA
  • Operné gala 2016 v Kežmarku
  • ALPHAVILLE
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • XINDL X - TURNÉ 2016
  • GET FUN LIMITED EDITION
  • LORDI (FIN)
  • LORDI (FIN)
  • DALIBOR JENIS
  • MIREILLE MATHIEU
  • Kamil Střihavka a Leaders
  • THE 69 EYES
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • BHS - Štátna filharmónia Košice
  • TOTAL METAL OVER EUROPE TOUR pt. 2
  • TUBLATANKA 33 rockov
  • BHS - Slovenský komorný orchester
  • FRAGILE
  • IMT SMILE Acoustic
  • AMARANTHE + guests
  • OLYMPIC & DESMOD Brezno 2016
  • BHS - Klavírny recitál
  • BHS - Musica aeterna
  • APOKALYPSA 42
  • BHS: Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOK
  • Matúš Jakabčic SK - CZ band
  • BEATLES SHOW – THE BACKWARDS
  • Milo Kráľ Band
  • Aneta Langerová - Na Radosti 2016
  • BHS - Graffovo kvarteto
  • KAMELOT - Haven Tour 2016
  • BHS - Komorný koncert
  • ESTEBAN ELIZONDO IRIARTE / Španielsko
  • Folklórne zrkadlenie - Z valašečku za dražečku
  • Testovacie podujatie (41)
  • IMT SMILE Acoustic
  • Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.
  • Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.
  • Sládkovičove návraty
  • Andrej Šeban Trio
  • STROMBOLI
  • DELAIN
  • Oldies Video Disco live
  • Bratislava Hot Serenaders
  • Pam Steebler a band (USA)
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • VLADIS Krst - Generácia II Kalašnikov
  • PAVOL HAMMEL A PRÚDY
  • Vianočný koncert filmovej hudby
  • KOLLÁROVCI
  • Goran Karan & Vaganbundo band
  • LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU
  • BHS - Drážďanská filharmónia
  • José González with The String Theory
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Guns N´ Roses tribute - Reckless Roses
  • IGOR KMEŤO LIVE IN THE CLUB
  • ŠOSTAKOVIČ 110 / MOC A SAMOTA
  • SUPERGROUP
  • LÝRA 50 – Mám rozprávkový dom
  • WORLD MUSIC FESTIVAL BRATISLAVA
  • JETHRO TULL BY IAN ANDERSON
  • BHS: PKF – Prague Philharmonia
  • WARREL DANE + Quest
  • XINDL X - TURNÉ 2016
  • MICHAL DAVID
  • FADED open air Festival 2016
  • TRIDSAŤROČNÝ RODOKMEŇ
  • MICHAL DAVID
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • Vianočný koncert Jana Kurucová
  • ROCKOVÁ NOC
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • SABATON + ACCEPT
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Balkán párty - Dušan Kostrešević a jeho bend
  • STROMBOLI
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
  • DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ
  • BHS - Slovenský filharmonický zbor
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • LEGENDY PAR EXCELLENCE
  • Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťazi