koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
60. výročie založenia folklórneho súboru ZoborDivadlo Andreja Bagara, NitraNitra 2.7.2016
60. výročie založenia folklórneho súboru ZoborK Pavilón, Agrokomplex, NitraNitra 2.7.2016
TANKCSAPDAAréna, KečovoKečovo 2.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.7.2016
IRON MAIDENLetisko ŽilinaŽilina 6.7.2016
IRON MAIDENLetisko ŽilinaŽilina 6.7.2016
Ladislav Holásek – 60 rokov na scéneKongresové centrum kúpeľov PiešťanyPiešťany 8.7.2016
MISCHA MAISKY: RECITÁLVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 8.7.2016
Koncert Mariána Čekovského a jeho kapelyHotel The Grand Vígľaš ****, VígľašVígľaš 9.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.7.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouAmfiteáter BeláBelá 10.7.2016
JANA KIRSCHNER & BANDDrevený artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 10.7.2016
MISCHA MAISKY: RECITÁL KOŠICEKunsthalle/Hala umenia, KošiceKošice 10.7.2016
SPIEVANKOVO SO SYMFONICKÝM ORCHESTROMIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 15.7.2016
I love oldies partyAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 15.7.2016
4.narodeninová párty s Vašom Patejdlom a hosťamiClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 15.7.2016
IBIZA GLOW LOUNGE PARTYEvent House, Bytčická 16, ŽilinaŽilina 15.7.2016
Cruise & Beats - Párty plavba na DunajiLoď Prešov, Rázusovo nábrežie, 811 02 BratislavaBratislava 16.7.2016
CITY OF LEEDS YOUTH ORCHESTRAVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 16.7.2016
MEGADETH (USA) + HOSTIATatran Handball Aréna, PrešovPrešov 16.7.2016
RYTMUSOREGON PUB, Nám. A. Hlinku 26, Zlaté MoravceZlaté Moravce 16.7.2016
Mark KnightWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 16.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.7.2016
EDITA GRUBEROVÁ: RECITÁLSND - Opera a balet, nová budovaBratislava 22.7.2016
SĽUK - Krížom krážomAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 23.7.2016
KOLLÁROVCIAmfiteáter HeľpaHeľpa 23.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.7.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouAmfiteáter VýchodnáVýchodná 24.7.2016
We Are ScientistsKC Dunaj, Nedbalova 3, BratislavaBratislava 25.7.2016
JOHANNES TRUEMPLER / NemeckoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 28.7.2016
JEAN RONDEAU: BACH CONCERTOSDóm sv. Martina, Rudnayovo nám. 1, BratislavaBratislava 29.7.2016
IGOR KMEŤO LIVE SHOWPražovňa club, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 29.7.2016
Koncert pre deti - Miro JarošBeach Club KošiceKošice 30.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.7.2016
Sunnery James & Ryan MarcianoWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 30.7.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertFrantiškánska záhrada, SkalicaSkalica 4.8.2016
VLADIM?R KOPEC / SlovenskoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 4.8.2016
Monkey Business & Horkýže SlížeAmfiteáter SenecSenec 4.8.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter Veľký KrtíšVeľký Krtíš 5.8.2016
PaGAGniniAteliér Babylon, BratislavaBratislava 5.8.2016
Slovenský mládežnícky orchesterVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 6.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 6.8.2016
TROJKONCERT - SMOLA A HRUŠKY, PARANOID, BOD OMYLUAmfiteáter DetvaDetva 6.8.2016
European Union Youth OrchestraVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 7.8.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertMestský amfiteáter SereďSereď 7.8.2016
RIHANNAWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.8.2016
WITOLD ZALEWSKI / PoľskoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 11.8.2016
VärttinäBombura klub, BreznoBrezno 11.8.2016
Koncert skupiny OMEGA - Vydranská hostinaAreál športového ihriska, VydranyVydrany 12.8.2016
RICHARD GALLIANO SEXTETVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 12.8.2016
Plavba po Dunaji so Slobodnou EurópouLoď Prešov, Pontón 52, Nástupište 1, BratislavaBratislava 12.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 13.8.2016
Plavba po Dunaji so Slobodnou EurópouLoď Prešov, Pontón 52, Nástupište 1, BratislavaBratislava 13.8.2016
SLAYER+BULLET FOR MY VALENTINE+hostiaAEGON aréna, BratislavaBratislava 17.8.2016
GIULIO MERCATI / TalianskoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 18.8.2016
Koncert NAZARETH na motozraze Sveta motocyklovZemplínska šírava - HôrkaMichalovce 18.8.2016
FRAGILELozano pub, BratislavaBratislava 3 - Rača 19.8.2016
KRONOS QUARTETVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 19.8.2016
ROCK&DANCE open airAreál futbalového štadióna BrezničkaBreznička 20.8.2016
STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2016Kúpele Červený KláštorČervený Kláštor 20.8.2016
IMT SMILEAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 20.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 20.8.2016
Sick IndividualsWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 20.8.2016
DAVID DI FIORE / USAKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 25.8.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouAmfiteáter HeľpaHeľpa 26.8.2016
12. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letomRanč na Striebornom jazere, GalantaGalanta 27.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 27.8.2016
MILOVANÉ PIESNESND - Opera a balet, nová budovaBratislava 29.8.2016
REPUBLIC /HU/Futbalové ihrisko, RožňavaRožňava 31.8.2016
XAVIER DEPREZ / BelgickoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 1.9.2016
FADED open air 2016Expo Center, TrenčínTrenčín 2.9.2016
IMT SMILE AcousticDom kultúry Rimavská SobotaRimavská Sobota 2.9.2016
Aurelius Q & KrajkaBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDrevený artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 6.9.2016
STROMBOLISpoločenský pavilón, KošiceKošice 6.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter SvidníkSvidník 7.9.2016
STROMBOLIDom umenia PiešťanyPiešťany 7.9.2016
ESTEBAN ELIZONDO IRIARTE / ŠpanielskoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 8.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter, SkalitéSkalité 8.9.2016
JAZZOVÁ LOĎPontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 9.9.2016
Sládkovičove návratyDrevený artikulárny kostol, HronsekHronsek 9.9.2016
ALPHAVILLEAmfiteáter GalantaGalanta 9.9.2016
FRAGILEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 10.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.9.2016
Nickelback 2016Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.9.2016
CSÍK ZenekarMestské kultúrne stredisko, ŠamorínŠamorín 16.9.2016
IMT SMILE AcousticHistorická Jazdiareň, Nové ZámkyNové Zámky 16.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 20.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADSTEEL ARÉNAKošice 22.9.2016
BUTY (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 22.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálEvanjelický kostol ŠtítnikŠtítnik 23.9.2016
LUKÁŠ ADAMECKino Hviezda, TrenčínTrenčín 23.9.2016
Blue Effect (CZ)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 23.9.2016
Rodokmeň spievaVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 24.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálPriestranstvo za Skalkou, Liptovský HrádokLiptovský Hrádok 24.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.9.2016
GORALU CY ČI NE ŽAĽDom odborov ŽilinaŽilina 25.9.2016
Koncert pre deti - Miro JarošMsKS HumennéHumenné 25.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDom umenia PiešťanyPiešťany 25.9.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom kultúry, SninaSnina 26.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 26.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálKostol Navštívenia Panny Márie, Považská BystricaPovažská Bystrica 26.9.2016
MARTHA A TENA ELEFTERIADUHistorická radnica, KošiceKošice 27.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 28.9.2016
Milo Kráľ BandKlub 77, Banská BystricaBanská Bystrica 28.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKulturpark, KošiceKošice 29.9.2016
Robert Balzar TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.9.2016
Neřež & Roman DragounBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 30.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciSynagóga, NitraNitra 1.10.2016
PETER BIČ PROJECTDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 1.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovŠH Dukla na Štiavničkách, Banská BystricaBanská Bystrica 1.10.2016
Jaroslav Hutka / trio Merta & Hrubý & FenclBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 1.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 2.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKino Hviezda, TrnavaTrnava 3.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKlub HaD, Banská BystricaBanská Bystrica 4.10.2016
Zucchero LiveWiener Stadthalle - Halle DViedeň 4.10.2016
KOOP OSCAR ORCHESTRAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 6.10.2016
Koncert pre deti - Miro JarošKino Panorex, Nová DubnicaNová Dubnica 7.10.2016
CREAM BRATISLAVARefinery Gallery, Vlčie Hrdlo, BratislavaBratislava 7.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovMestská hala Klokočina, NitraNitra 7.10.2016
Ruggero Robin Trio - Green MarinesBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.10.2016
99 LuftballonsOrpheumViedeň 7.10.2016
Bryan Adams Get Up Tour 2016STEEL ARÉNAKošice 8.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.10.2016
LORDI (FIN)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 9.10.2016
Marika Gombitová a priateliaZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 12.10.2016
KAMELOT - Haven Tour 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 12.10.2016
SUPERGROUPAteliér Babylon, BratislavaBratislava 12.10.2016
RAMÓN VARGAS and friendsStará tržnica, BratislavaBratislava 13.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEAteliér Babylon, BratislavaBratislava 13.10.2016
Koncert pre deti - Miro JarošMestský dom kultúry, BreznoBrezno 14.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovŠportová hala Podháj, MartinMartin 14.10.2016
MIREILLE MATHIEUIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 14.10.2016
OLYMPIC (CZ)Piano Club, TrenčínTrenčín 14.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Klub 77, Banská BystricaBanská Bystrica 14.10.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 15.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovMulti Hala pri Hornbachu, KošiceKošice 15.10.2016
Raphael Wressnig feat. The Soul Gift BandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 15.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Mestská scéna MartinMartin 15.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 18.10.2016
LÝRA 50 – Mám rozprávkový domIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 18.10.2016
Xindl XDom odborov ŽilinaŽilina 18.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Strojár, MartinMartin 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUEvent House, Bytčická 16, ŽilinaŽilina 19.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Nájomná jednotka 210, NitraNitra 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUMajestic Music Club, BratislavaBratislava 20.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 20.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUNájomná jednotka 210, NitraNitra 21.10.2016
PAUL VAN DYKTrojhalí Karolina, K Trojhalí 5, OstravaOstrava - Moravská Ostrava 21.10.2016
The Stick Men Band /USA/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 21.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Music a Cafe Aréna, TrnavaTrnava 21.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.10.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom odborov ŽilinaŽilina 23.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURAteliér Babylon, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
DELAINMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.10.2016
DALIBOR JENISKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.10.2016
The CureMarx HalleViedeň 26.10.2016
DALIBOR JENISKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 28.10.2016
KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2016
KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Piešťanský Pivovar, PiešťanyPiešťany 28.10.2016
ZEUS (rock covers)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 28.10.2016
KOLLÁROVCIAréna PopradPoprad 29.10.2016
Pam Steebler a band (USA)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúSTEEL ARÉNAKošice 30.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEPiano Club, TrenčínTrenčín 31.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.11.2016
B. Walter Symph. Orchestra - Brahms, ČajkovskijKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 7.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom umenia PiešťanyPiešťany 8.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertŠportová hala Čadca (pri futbalovom štadióne)Čadca 9.11.2016
JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILYStará tržnica, BratislavaBratislava 9.11.2016
Rod StewartWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.11.2016
JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 9.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Scala PrešovPrešov 10.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom odborov Strojár, MartinMartin 10.11.2016
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 10.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom odborov ŽilinaŽilina 11.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom kultúry, SereďSereď 11.11.2016
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.11.2016
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.11.2016
Kamil Střihavka a LeadersBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.11.2016
THE 69 EYESAteliér Babylon, BratislavaBratislava 12.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURSpoločenský pavilón, KošiceKošice 13.11.2016
PlaceboWiener Stadthalle - Halle DViedeň 13.11.2016
Impericon Never Say Die! Tour 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 14.11.2016
BEN CRISTOVAODom odborov ŽilinaŽilina 16.11.2016
JELEN (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 16.11.2016
Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + FragileHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 17.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016Angels Aréna KošiceKošice 17.11.2016
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 18.11.2016
Andrej Šeban TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.11.2016
BHS - Royal Concertgebouworchestra AmsterdamKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 19.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Aréna PopradPoprad 19.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 19.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.11.2016
BHS - Slovenský komorný orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
BHS - Slovenský filharmonický zborStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
BHS - Štátny komorný orchester ŽilinaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016Mestská športová hala TrnavaTrnava 20.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Angels Aréna KošiceKošice 20.11.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom kultúry, ČadcaČadca 21.11.2016
BHS - Večer slovenskej komornej tvorbyMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 21.11.2016
BHS - Klavírny recitálKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 22.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Piano Club, TrenčínTrenčín 22.11.2016
BHS - Graffovo kvartetoMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 23.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 23.11.2016
BHS - Štátna filharmónia KošiceKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 24.11.2016
ELTON JOHNWiener Stadthalle - Halle DViedeň 24.11.2016
Ali Keita: African Jazz TranceBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 24.11.2016
BHS - Philharmonia Orchestra LondonKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 25.11.2016
APOKALYPSA 42Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 25.11.2016
BHS - Vokálny koncertMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.11.2016
BHS: Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOKKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.11.2016
Piotr RUBIK - Tu es PETRUSZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 26.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.11.2016
BHS - Clemencic ConsortStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 27.11.2016
BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasuKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 27.11.2016
BHS - Klavírny recitálMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 28.11.2016
AMON AMARTHRefinery Gallery, BratislavaBratislava 28.11.2016
BHS - Musica aeternaStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 29.11.2016
Kings On IceZimný štadión Ondreja NepeluBratislava 29.11.2016
BHS - Komorný koncertMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 30.11.2016
BHS: PKF – Prague PhilharmoniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 1.12.2016
BHS - Tatarský národný symfonický orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 2.12.2016
BHS - Quasars EnsembleMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.12.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 3.12.2016
BHS - Drážďanská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.12.2016
DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 3.12.2016
David GarrettWiener Stadthalle - Halle DViedeň 3.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.12.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 4.12.2016
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 4.12.2016
The Parov Stelar BandWiener Stadthalle - Halle DViedeň 7.12.2016
JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 8.12.2016
OMEGA TESTAMENTUMSTEEL ARÉNAKošice 10.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.12.2016
Vianočný koncert filmovej hudbyDivadlo ArénaBratislava 11.12.2016
IMT SMILE hiSTORYZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 14.12.2016
MICHAL DAVIDZimný štadión mesta PopradPoprad 14.12.2016
MICHAL DAVIDHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 15.12.2016
ZLATÝ KONCERTAEGON aréna, BratislavaBratislava 15.12.2016
IMT SMILE hiSTORYSTEEL ARÉNAKošice 16.12.2016
Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťaziBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 17.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.12.2016
JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápežaSTEEL ARÉNAKošice 19.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.12.2016
B. Walter Symph. Orchestra - Brahms, MendelssohnKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 23.1.2017
DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 14.2.2017
LORD OF THE RINGSIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 19.2.2017
Alive and Swingin´ 2017Wiener Stadthalle - Halle FViedeň 18.3.2017
Annett LouisanWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.3.2017
SMOKIE /UK/HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 30.3.2017
B. Walter Symph. Orchestra - Šostakovič, BeethovenKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 10.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017DOXXbet aréna ŽilinaŽilina 24.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión TrenčínTrenčín 25.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión, PrievidzaPrievidza 26.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión mesta PopradPoprad 31.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Aréna BreznoBrezno 1.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión ZvolenZvolen 2.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Amfiteáter NitraNitra 3.6.2017

Share

  • KAMELOT - Haven Tour 2016
  • MISCHA MAISKY: RECITÁL KOŠICE
  • LUCIE BÍLÁ Recitál
  • BHS - Vokálny koncert
  • LUCIE BÍLÁ open air galakoncert
  • BHS - Clemencic Consort
  • MICHAL DAVID
  • LORDI (FIN)
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • GIULIO MERCATI / Taliansko
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • BHS - Slovenská filharmónia
  • MISCHA MAISKY: RECITÁL
  • Ali Keita: African Jazz Trance
  • Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťazi
  • DALIBOR JENIS
  • RYTMUS
  • STROMBOLI
  • PaGAGnini
  • PAUL VAN DYK
  • Impericon Never Say Die! Tour 2016
  • BHS - Quasars Ensemble
  • KOLLÁROVCI
  • We Are Scientists
  • Koncert NAZARETH na motozraze Sveta motocyklov
  • JOHANNES TRUEMPLER / Nemecko
  • Blue Effect (CZ)
  • BHS - Tatarský národný symfonický orchester
  • APOKALYPSA 42
  • ZEUS (rock covers)
  • TANKCSAPDA
  • BHS - Komorný koncert
  • František a Vojta Nedvěd so skupinou
  • Koncert pre deti - Miro Jaroš
  • IMT SMILE Acoustic
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • IMT SMILE hiSTORY
  • Plavba po Dunaji so Slobodnou Európou
  • OLYMPIC (CZ)
  • STROMBOLI
  • WITOLD ZALEWSKI / Poľsko
  • I love oldies party
  • CSÍK Zenekar
  • Vianočný koncert filmovej hudby
  • FADED open air 2016
  • 12. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letom
  • Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + Fragile
  • BHS - Slovenský filharmonický zbor
  • ZLATÝ KONCERT
  • CREAM BRATISLAVA
  • The Mission
  • 60. výročie založenia folklórneho súboru Zobor
  • BHS - Philharmonia Orchestra London
  • ROCK&DANCE open air
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • XINDL X - TURNÉ 2016
  • ALPHAVILLE
  • Kings On Ice
  • JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILY
  • KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • MEGADETH (USA) + HOSTIA
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • 4.narodeninová párty s Vašom Patejdlom a hosťami
  • BHS - Klavírny recitál
  • XINDL X - TURNÉ 2016
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)
  • Slovenský mládežnícky orchester
  • SĽUK - Krížom krážom
  • MIREILLE MATHIEU
  • Sládkovičove návraty
  • LÝRA 50 – Mám rozprávkový dom
  • Koncert pre deti - Miro Jaroš
  • BEN CRISTOVAO
  • EDITA GRUBEROVÁ: RECITÁL
  • Milo Kráľ Band
  • IRON MAIDEN
  • LORD OF THE RINGS
  • Värttinä
  • Xindl X
  • BHS - Slovenský komorný orchester
  • RICHARD GALLIANO SEXTET
  • BHS - Drážďanská filharmónia
  • Piotr RUBIK - Tu es PETRUS
  • BHS - Royal Concertgebouworchestra Amsterdam
  • The Stick Men Band /USA/
  • BUTY (CZ)
  • DAVID DI FIORE / USA
  • Bryan Adams Get Up Tour 2016
  • Ladislav Holásek – 60 rokov na scéne
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • XAVIER DEPREZ / Belgicko
  • SLAYER+BULLET FOR MY VALENTINE+hostia
  • Sunnery James & Ryan Marciano
  • Robert Balzar Trio
  • DELAIN
  • SPIEVANKOVO SO SYMFONICKÝM ORCHESTROM
  • JANA KIRSCHNER & BAND
  • Monkey Business & Horkýže Slíže
  • AMON AMARTH
  • PETER BIČ PROJECT
  • JAZZOVÁ LOĎ
  • LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU
  • JELEN (CZ)
  • CITY OF LEEDS YOUTH ORCHESTRA
  • TUBLATANKA 33 rockov
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
  • Marika Gombitová a priatelia
  • IMT SMILE hiSTORY
  • FRAGILE
  • ESTEBAN ELIZONDO IRIARTE / Španielsko
  • IMT SMILE Acoustic
  • LUKÁŠ ADAMEC
  • Koncert skupiny OMEGA - Vydranská hostina
  • JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016
  • OMEGA TESTAMENTUM
  • Jaroslav Hutka / trio Merta & Hrubý & Fencl
  • Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
  • Sick Individuals
  • BHS - Štátna filharmónia Košice
  • DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ
  • SMOKIE /UK/
  • TROJKONCERT - SMOLA A HRUŠKY, PARANOID, BOD OMYLU
  • BHS - Musica aeterna
  • REPUBLIC /HU/
  • TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016
  • JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápeža
  • BHS - Štátny komorný orchester Žilina
  • Mark Knight
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • FRAGILE
  • MICHAL DAVID
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • MARTHA A TENA ELEFTERIADU
  • Koncert Mariána Čekovského a jeho kapely
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • KOOP OSCAR ORCHESTRA
  • BHS - Večer slovenskej komornej tvorby
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Pam Steebler a band (USA)
  • KRONOS QUARTET
  • Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROAD
  • DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016
  • J.A.R.
  • BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasu
  • SUPERGROUP
  • Oldies Video Disco live
  • MILOVANÉ PIESNE
  • IBIZA GLOW LOUNGE PARTY
  • Kamil Střihavka a Leaders
  • Koncert pre deti - Miro Jaroš
  • Andrej Šeban Trio
  • BHS: PKF – Prague Philharmonia
  • IMT SMILE
  • RAMÓN VARGAS and friends
  • VLADIM?R KOPEC / Slovensko
  • Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROAD
  • IGOR KMEŤO LIVE SHOW
  • JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour
  • BHS: Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOK
  • BHS - Graffovo kvarteto
  • STRETNUTIE GORALOV  V PIENINÁCH 2016
  • JEAN RONDEAU: BACH CONCERTOS