koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápežaZimný štadión mesta PopradPoprad 28.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouViacúčelová sála, VíťazVíťaz 28.6.2017
Júnový koncertKino Hviezda, TrenčínTrenčín 28.6.2017
LUCKY CHOPSMajestic Music Club, BratislavaBratislava 28.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom, NemšováNemšová 29.6.2017
Júnový koncertMestská športová hala, Považská BystricaPovažská Bystrica 29.6.2017
Štyria hudciDom umenia, PiešťanyPiešťany 29.6.2017
Frank McComb feat. Martin Valihora & Juraj GriglákNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 29.6.2017
EL CAMINO YOUTH SYMPHONY, USAVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 30.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouAmfiteáter, Borský MikulášBorský Mikuláš 30.6.2017
OMEGAPrírodný amfiteáter Bóroš, KolíňanyKolíňany 30.6.2017
Katarína Knechtová s kapelou a malým orchestromTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 1.7.2017
Otvorenie letnej sezóny so skupinou PolemicHotel & Spa Resort Kaskady, SliačSliač 1.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.7.2017
Kandráčovci na Zámku VígľašHotel The Grand Vígľaš ****, VígľašVígľaš 2.7.2017
Dalibor Janda - Najväčšie hityMeridiana, BojniceBojnice 2.7.2017
Armin Van Buuren in Trenčín, SlovakiaExpo Center, TrenčínTrenčín 4.7.2017
FOSTER THE PEOPLERefinery Gallery, BratislavaBratislava 5.7.2017
Koncert Petra Lipu a Traditional ClubuStaromestská jazzová loď, BratislavaBratislava 7.7.2017
Metropolitný orch. Bratislava - otvárací koncertKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 7.7.2017
Koncert komorného orchestra Bohdana WarchalaKostol Nanebovzatia Panny Márie, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 8.7.2017
Katka Koščová a GeišbergovciAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 8.7.2017
Cascade Youth Symphony OrchestraVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 8.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.7.2017
DUO JAMAHA + HostiaAmfiteáter TurzovkaTurzovka 9.7.2017
KOMORNÝ KONCERTDom umenia, PiešťanyPiešťany 10.7.2017
OBITUARY (USA), ABSU (USA), BEHEADED (MT)Randal Club, BratislavaBratislava 11.7.2017
Koncert D. Buranovského a súrodencov BabjakovcovKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 12.7.2017
NATALIE & MARTIN BIESNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 12.7.2017
H2OCollosseum Club, KošiceKošice 13.7.2017
KOLLÁROVCIZichyho kaštieľ, DivínDivín 14.7.2017
Narodeniny s Petrom NagyomClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 14.7.2017
Sound of Šírava / Corey James, D.O.DMotel Kamenec - Zemplínska šíravaMichalovce 14.7.2017
Miro Jaroš a koncert pre (ne)poslušné detiAquaCity PopradPoprad 15.7.2017
FallgrappDubnické múzeum, nádvorieDubnica nad Váhom 15.7.2017
Fernando Saunders v klube Bombura v BrezneBombura klub, BreznoBrezno 15.7.2017
FREAKparty #1 w/Dalyb, DelikAteliér Babylon, BratislavaBratislava 15.7.2017
KURAWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 15.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.7.2017
Koncert Jany Kirschner v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 16.7.2017
Katka Koščová a GeišbergovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 17.7.2017
Katka Koščová a GeišbergovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 18.7.2017
Katka Koščová a GeišbergovciBombura klub, BreznoBrezno 19.7.2017
Unplugged koncert Roba OpatovskéhoKúpalisko Zelená žaba, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 21.7.2017
IMT SMILEAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 22.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.7.2017
OLYMPIC (CZ)Amfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 22.7.2017
Slávnosti kultúry Lemkov - Rusínov 2017Kúpele Červený Kláštor SmerdžonkaČervený Kláštor 23.7.2017
The Hope Gospel Singers and Band v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 23.7.2017
Mária Čírová - Leto na Nitrianskom hradeNitriansky hrad, NitraNitra 28.7.2017
Gladiator na hradeTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 28.7.2017
RICHARD ŠVEDA: SONGS Koncert spojený s krstom CDMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 28.7.2017
Firebeatz, Julian JordanWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 29.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.7.2017
FOLKLÓRNA PREHLIADKA REGIÓNU GRONAmfiteáter - jazero Tajch, Nová BaňaNová Baňa 30.7.2017
Billy TalentPiano Club, TrenčínTrenčín 31.7.2017
Horkýže Slíže, Slobodná Európa, Fuera FondoAmfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 1.8.2017
{.: SuperBand Tour :.}STEEL ARÉNA KošiceKošice 1.8.2017
SUZI QUATRO A HOSTIARO Sninské rybníky, SninaSnina 1.8.2017
SUZI QUATRO A HOSTIARO Sninské rybníky, SninaSnina 1.8.2017
Koncert La Gioia v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 2.8.2017
Max & Iggor Cavalera return to RootsMajestic Music Club, BratislavaBratislava 2.8.2017
KATKA MÁLIKOVÁNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 2.8.2017
ABSOLUT IBIZA PARTY 5Imperia-M, NámestovoNámestovo 3.8.2017
LÚČNICA V TATRÁCHPod skokanskými mostíkmi, Štrbské PlesoŠtrba 3.8.2017
Dvojkoncert INEKAFE & BUTYAmfiteáter SenecSenec 3.8.2017
Vojtěch Dyk a B-Side BandŠTADIÓN MŠK ŽILINAŽilina 4.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.8.2017
Koncert Petra Lipu v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 6.8.2017
METAL CHURCH (USA) + predkapelaMajestic Music Club, BratislavaBratislava 8.8.2017
GIPSY ČAVEClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 11.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.8.2017
IMT SMILE, ČECHOMOR, DESMODAmfiteáter Nad Bôrami, TerchováTerchová 13.8.2017
Šlágr Band na TajchuAmfiteáter - jazero Tajch, Nová BaňaNová Baňa 13.8.2017
DEVIN TOWNSEND PROJECT (USA)Randal Club, BratislavaBratislava 13.8.2017
Fats Jazz Band v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 13.8.2017
ERIK ROTHENSTEIN BAND A ESTER WIESNEROVÁNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 16.8.2017
KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUKMestský amfiteáter TrnavaTrnava 17.8.2017
SĽUK -Horehronskí chlopi-FS Šumiačan a Marek ŤapákAmfiteáter Nad Bôrami, TerchováTerchová 18.8.2017
TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade DevínHrad Devín, BratislavaBratislava 18.8.2017
Milo Kráľ band a Barbora ŠvidraňováNádvorie Čierny OrolRimavská Sobota 18.8.2017
STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017Kúpele Červený Kláštor SmerdžonkaČervený Kláštor 19.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.8.2017
W&WWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 19.8.2017
Koncert Barbory Švidraňovej a Big Band ŽKKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 20.8.2017
Dalibor Janda so skupinou PrototypAmfiteáter PezinokPezinok 24.8.2017
Koncert speváckeho zboru Lúčnica v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 25.8.2017
Koncert skupiny IMT SMILE na Trenčianskom hradeTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 25.8.2017
13. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letomRanč na Striebornom jazere, GalantaGalanta 26.8.2017
ROBBIE WILLIAMSErnst Happel StadionViedeň 26.8.2017
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omAmfiteáter SenecSenec 26.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.8.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter VýchodnáVýchodná 28.8.2017
Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017Nové Korzo, RužomberokRužomberok 28.8.2017
Slovenská filharmónia - záverečný koncertKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 31.8.2017
Prvá pravá oldieska s New Boney MAteliér Babylon, BratislavaBratislava 1.9.2017
Hunty Fest 2017Hunty Fish, Lednické RovneLednické Rovne 2.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.9.2017
KOLLÁROVCIAmfiteáter - jazero Tajch, Nová BaňaNová Baňa 3.9.2017
SPIEVANKOVODom odborov ŽilinaŽilina 6.9.2017
HOMMAGE Á CHOPINNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 6.9.2017
Festival alikvotných spevov a zvukovAT HOME GALLERY Synagóga, ŠamorínŠamorín 7.9.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC TrioBiely Dom, Kúpele Vyšné RužbachyVyšné Ružbachy 7.9.2017
Koncert Petra Lipu a Traditional ClubuStaromestská jazzová loď, BratislavaBratislava 8.9.2017
Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)Dom kultúry Pezinok - Malá sálaPezinok 8.9.2017
Festival alikvotných spevov a zvukovAT HOME GALLERY Synagóga, ŠamorínŠamorín 8.9.2017
Majk Spirit a H16 v Dunajskej LužnejFutbalový štadión, Dunajská LužnáDunajská Lužná 8.9.2017
Festival alikvotných spevov a zvukovAT HOME GALLERY Synagóga, ŠamorínŠamorín 9.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.9.2017
Kandráčovci v Dunajskej LužnejFutbalový štadión, Dunajská LužnáDunajská Lužná 10.9.2017
Nový koncert FRAGILEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 10.9.2017
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 10.9.2017
SparksAteliér Babylon, BratislavaBratislava 10.9.2017
{.: SuperBand Tour :.}1. mája, VrábleVráble 12.9.2017
RICHIE KOTZEN & bandMajestic Music Club, BratislavaBratislava 12.9.2017
RICCO A CLAUDIAPiano Club, TrenčínTrenčín 14.9.2017
StingWiener Stadthalle - Halle DViedeň 14.9.2017
Rozlúčka s letom so skupinou VidiekKASKADY HOTEL & SPA RESORT, SLIAČSliač 16.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.9.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyKultúrny dom, BatizovceBatizovce 17.9.2017
Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 18.9.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom odborov ŽilinaŽilina 19.9.2017
SPIEVANKOVODom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 20.9.2017
Papa Roachplanet.tt in der Bank Austria Halle im GasometerViedeň 20.9.2017
ZrníAteliér Babylon, BratislavaBratislava 20.9.2017
SPIEVANKOVOMestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 21.9.2017
Goran Karan & Vagabundo BandDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 21.9.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIPiano Club, TrenčínTrenčín 21.9.2017
RICCO A CLAUDIADom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 21.9.2017
RUSÍN ČENDEŠ ORCHESTRA - BEST OFDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 21.9.2017
PAVOL HAMMEL A PRÚDYDom odborov ŽilinaŽilina 22.9.2017
Jiří Stivín /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 22.9.2017
HORKÝŽE SLÍŽEClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 22.9.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter MartinMartin 23.9.2017
HIGHLIGHTS Z OPIER UND OPERIETKulturfabrik, Fabrikplatz 1, Hainburg, ATHainburg an der Donau 23.9.2017
Top Dream Company /CZ/ - funky nightBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 23.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.9.2017
Adamson - Marching bandJezuitský kostol, BratislavaBratislava 24.9.2017
FRANTIŠEK NEDVĚD - 70.DK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 25.9.2017
ARCH ENEMY + JinjerMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Dom umenia, KošiceKošice 26.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Univerzálna sála, Dom armády TrenčínTrenčín 27.9.2017
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 28.9.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKino Scala, PrešovPrešov 28.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 28.9.2017
Goran Bregovič Wedding and Funeral BandAEGON aréna, BratislavaBratislava 28.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Aula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 29.9.2017
Milo Kráľ band a Barbora ŠvidraňováMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 29.9.2017
BHS - Guarneri trioMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 30.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.9.2017
BHS - Klavírny recitálMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 1.10.2017
BHS - Slovenský komorný orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 1.10.2017
BHS - Tongyeong Festival Orchestra KóreaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 2.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom umenia, KošiceKošice 2.10.2017
BHS - Junge Deutsche PhilharmonieKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.10.2017
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 4.10.2017
BHS - Západoslovenské piesneStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 5.10.2017
FEŠÁCI - 50 rokov -TOUR 2017DK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 5.10.2017
Michal Pavlíček a TrioDom kultúry Devín, BratislavaBratislava 5.10.2017
Vladimír Mišík & ETC /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 5.10.2017
Hodový koncert vo Vrábľoch - OLYMPICStaré ihrisko, Ul. 1. mája, VrábleVráble 6.10.2017
BHS - Tonkünstler-Orchester NiederösterreichKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.10.2017
Michal Pavlíček & Trio /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 6.10.2017
BHS - Slovenská klavírna tvorbaMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 7.10.2017
Jazz Q & Martin KratochvílBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 7.10.2017
BHS - Octet SingersStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 8.10.2017
BHS - Petr Eben – Jan Amos KomenskýKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 8.10.2017
BHS - Alena Baeva, Vadym KholodenkoMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 10.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIMestské divadlo ACTORES, RožňavaRožňava 10.10.2017
SilBand - SilvayovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 10.10.2017
BHS - Michal Sťahel, Mahan EsfahaniStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 11.10.2017
PARADISE LOST(UK) + PALLBEARER(USA) + SINISTRO(PT)Randal Club, BratislavaBratislava 11.10.2017
BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasuKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 11.10.2017
BHS - Kremerata BalticaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 12.10.2017
BHS - ŠKO ŽilinaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 13.10.2017
ELÁN Živých nás nedostanú Open Air 2017City Arena TrnavaTrnava 13.10.2017
Lenka Dusilová /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 13.10.2017
BHS - Orchester Mariinského divadlaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 14.10.2017
Koncert s KollárovcamiKultúrny dom SolčanySolčany 14.10.2017
NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOURKunsthalle/Hala umenia, KošiceKošice 14.10.2017
Puding pani ElvisovejBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 14.10.2017
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 15.10.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC TrioTEATRO WüstenrotBratislava 16.10.2017
Terry Oldfield & Soraya - Temple Moon Tour 2017PKO Čierny Orol, PrešovPrešov 16.10.2017
Pohoda Párty – Lola MarshTabačka, KošiceKošice 17.10.2017
AL DI MEOLA - World Sinfonia TourSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.10.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 18.10.2017
Pohoda Párty – Lola MarshA4 - nultý priestor, Karpatská 2, BratislavaBratislava 18.10.2017
STU LARSENFUGA, BratislavaBratislava 18.10.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 19.10.2017
MAYHEM (NOR) + supportRandal Club, BratislavaBratislava 19.10.2017
NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOURMajestic Music Club, BratislavaBratislava 19.10.2017
Peter Cmorik & bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 19.10.2017
Zem tancuje a spieva na HorehroníAréna BreznoBrezno 20.10.2017
NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOURSmer Music Bar, ŽilinaŽilina 20.10.2017
Parov Stelar BrnoBVV - PAVILON G1, Výstaviště 1, BrnoBrno 20.10.2017
Peter & Lucia - Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a ...Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 20.10.2017
NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOURPiano Club, TrenčínTrenčín 21.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 21.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMPKO NitraNitra 22.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMHoliday Inn, TrnavaTrnava 23.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMMestská športová hala, PartizánskePartizánske 24.10.2017
Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black BandAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 26.10.2017
Apocalyptica - 20 years of plays Metallica ...Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 26.10.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Chemkostav Aréna, MichalovceMichalovce 27.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLINitrianska galéria, NitraNitra 27.10.2017
MIREILLE MATHIEUIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.10.2017
NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOURUrban Spot (bývalé Kino Hviezda), Banská BystricaBanská Bystrica 27.10.2017
LUNETIC + HOLKIClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 27.10.2017
Česko-slovenský večerIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 28.10.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Angels Aréna, KošiceKošice 28.10.2017
RusskajaCollosseum Club, KošiceKošice 28.10.2017
Dan Bárta & Robert Balzar TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 28.10.2017
DIRKSCHNEIDERMajestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2017
NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOURMeridiana, BojniceBojnice 28.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 28.10.2017
DIRKSCHNEIDERCollosseum Club, KošiceKošice 31.10.2017
James BluntWiener Stadthalle - Halle DViedeň 31.10.2017
Nick Cave & The Bad SeedsWiener Stadthalle - Halle DViedeň 1.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}testBratislava 2.11.2017
GorillazWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.11.2017
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 2.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala ARENA, LučenecLučenec 3.11.2017
BEATLES SHOW – THE BACKWARDSBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.11.2017
Sound Ministers - Depeche Mode RevivalBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Koniareň, RužomberokRužomberok 4.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 4.11.2017
Queens of the Stone AgeWiener Stadthalle - Halle DViedeň 5.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Dukla, Banská BysticaBanská Bystrica 7.11.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 8.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Podháj, MartinMartin 8.11.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyMsKS HumennéHumenné 8.11.2017
Queen & Adam LambertWiener Stadthalle - Halle DViedeň 8.11.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 9.11.2017
WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITEDHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 10.11.2017
KAMELOT A ROMAN HORKÝAteliér Babylon, BratislavaBratislava 10.11.2017
WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITEDAngels Aréna, KošiceKošice 11.11.2017
Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 11.11.2017
INTERVALS(CAN) + POLYPHIA(USA) + NICK JOHNSTON(CANRandal Club, BratislavaBratislava 12.11.2017
JamiroquaiWiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.11.2017
TESTAMENT(USA), ANNIHILATOR(CA), DEATH ANGEL(USA)Collosseum Club, KošiceKošice 16.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Milénium, Nové ZámkyNové Zámky 17.11.2017
KALINKA 2017Tipsport Aréna, ŽilinaŽilina 17.11.2017
KALINKA 2017Aréna BreznoBrezno 18.11.2017
1st Slovak Pink Floyd RevivalBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.11.2017
DESMOD Teatro setClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 18.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 18.11.2017
KALINKA 2017AEGON aréna, BratislavaBratislava 19.11.2017
ANDREA BOCELLI - 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 19.11.2017
MIKE STERN & DAVE WECKL BANDAteliér Babylon, BratislavaBratislava 19.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Športová hala, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 20.11.2017
2 CellosWiener Stadthalle - Halle DViedeň 21.11.2017
PETR KOTVALD & Trik, Dance CompanyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 23.11.2017
Jana Kocianova so zborom The Gospel FamilyDom odborov ŽilinaŽilina 24.11.2017
APOKALYPSA 43Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 24.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 25.11.2017
FRAGILE - Čarovné VianoceKultúrny dom, BatizovceBatizovce 26.11.2017
Helloween - Pumpkins United World TourAEGON aréna, BratislavaBratislava 26.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 26.11.2017
FRAGILE - Čarovné VianoceKino Žriedlo, Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele 27.11.2017
Alice CooperWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.11.2017
MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody MakersReduta - Veľká sála, BratislavaBratislava 29.11.2017
EWA FARNAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 29.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVAN STADIUMBratislava 30.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}TESTOVACIE HLADISKO S VELMI DLHYM NAZVOM UPLNE ZEBratislava 30.11.2017
Desmod: Teatro setPiano Club, TrenčínTrenčín 30.11.2017
SINATROLOGY – THE KINGS OF SWING GALAIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 2.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.12.2017
Dalibor Janda so skupinou PrototypIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 5.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC TrioDom kultúry HumennéHumenné 7.12.2017
Pink Floyd 2017STEEL ARÉNA KošiceKošice 7.12.2017
Iva Bittová & Paolo Angeli /CZ, IT/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 8.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.12.2017
SPIEVANKOVOKino Hviezda, TrnavaTrnava 11.12.2017
Vianočný dvojkoncertHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 11.12.2017
BEASTÖ BLANCÖ V ROCK CAFERock Cafe, BratislavaBratislava 11.12.2017
MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.12.2017
Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - LuskáčikAEGON aréna, BratislavaBratislava 16.12.2017
Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - LuskáčikAEGON aréna, BratislavaBratislava 16.12.2017
The best of OMEGASTEEL ARÉNA KošiceKošice 16.12.2017
INEKAFE - Vianocéé tour 2017Majestic Music Club, BratislavaBratislava 16.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.12.2017
Čarovné Vianoce pod Tatrami s H. VondráčkovouDom kultúry BatizovceBatizovce 17.12.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 20.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVAN STADIUMBratislava 20.12.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 21.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}testBratislava 21.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 29.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (41)testBratislava 31.12.2017
Piotr RUBIK - Septembrový ŽaltárZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.1.2018
a-ha: an acoustic eveningWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.2.2018
DEPECHE MODEWiener Stadthalle - Halle DViedeň 4.2.2018
Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 14.2.2018
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.2.2018
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.2.2018
The Kelly FamilyWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.3.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouDom odborov ŽilinaŽilina 20.3.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouKino Hviezda, TrenčínTrenčín 21.3.2018
DANIEL LANDA - 50Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 24.10.2018

Share

  • DIRKSCHNEIDER
  • BHS - Michal Sťahel, Mahan Esfahani
  • MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017
  • DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017
  • Vianočný dvojkoncert
  • MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody Makers
  • KURA
  • KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLI
  • KOLLÁROVCI
  • Bratislava Hot Serenaders
  • Fallgrapp
  • Apocalyptica - 20 years of plays Metallica ...
  • Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017
  • METAL CHURCH (USA) + predkapela
  • Koncert s Kollárovcami
  • TESTAMENT(USA), ANNIHILATOR(CA), DEATH ANGEL(USA)
  • Narodeniny s Petrom Nagyom
  • FRANTIŠEK  NEDVĚD  -  70.
  • Russkaja
  • Armin Van Buuren in Trenčín, Slovakia
  • SilBand - Silvayovci
  • STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017
  • Koncert La Gioia v Kursalone
  • The Hope Gospel Singers and Band v Kursalone
  • SPIEVANKOVO
  • FEŠÁCI - 50 rokov -TOUR 2017
  • Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black Band
  • Gladiator na hrade
  • MAYHEM (NOR) + support
  • JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápeža
  • TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade Devín
  • SINATROLOGY – THE KINGS OF SWING GALA
  • EL CAMINO YOUTH SYMPHONY, USA
  • Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om
  • ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017
  • Slovenská filharmónia - záverečný koncert
  • BHS - Slovenská filharmónia
  • Cascade Youth Symphony Orchestra
  • PARADISE LOST(UK) + PALLBEARER(USA) + SINISTRO(PT)
  • Šlágr Band na Tajchu
  • H2O
  • LÚČNICA V TATRÁCH
  • DUO JAMAHA + Hostia
  • BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasu
  • Top Dream Company /CZ/ - funky night
  • Česko-slovenský večer
  • Koncert skupiny IMT SMILE na Trenčianskom hrade
  • HOMMAGE Á CHOPIN
  • Vianočný koncert Jana Kurucová
  • MIREILLE MATHIEU
  • FRAGILE - Čarovné Vianoce
  • WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITED
  • Dalibor Janda - Najväčšie hity
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25
  • Katarína Knechtová s kapelou a malým orchestrom
  • Parov Stelar Brno
  • Oldies Video Disco live
  • KAMELOT A ROMAN HORKÝ
  • Koncert Petra Lipu a Traditional Clubu
  • STU LARSEN
  • Terry Oldfield & Soraya - Temple Moon Tour 2017
  • Michal Pavlíček a Trio
  • GIPSY ČAVE
  • SPIEVANKOVO
  • INTERVALS(CAN) + POLYPHIA(USA) + NICK JOHNSTON(CAN
  • Hodový koncert vo Vrábľoch - OLYMPIC
  • RICHARD ŠVEDA: SONGS Koncert spojený s krstom CD
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUM
  • BHS - Slovenský komorný orchester
  • Pohoda Párty – Lola Marsh
  • Rozlúčka s letom so skupinou Vidiek
  • Unplugged koncert Roba Opatovského
  • LUCKY CHOPS
  • BHS - Západoslovenské piesne
  • Zrní
  • Majk Spirit a H16 v Dunajskej Lužnej
  • NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOUR
  • DIRKSCHNEIDER
  • KOMORNÝ KONCERT
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´
  • 1st Slovak Pink Floyd Revival
  • Miro Jaroš a koncert pre (ne)poslušné deti
  • Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
  • Kandráčovci v Dunajskej Lužnej
  • KALINKA 2017
  • Hunty Fest 2017
  • Frank McComb feat. Martin Valihora & Juraj Griglák
  • BHS - Junge Deutsche Philharmonie
  • KATKA MÁLIKOVÁ
  • ANDREA BOCELLI - 2017
  • APOKALYPSA 43
  • BHS - Slovenská klavírna tvorba
  • BHS - Tonkünstler-Orchester Niederösterreich
  • Testovacie podujatie (21)
  • Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - Luskáčik
  • MIKE STERN & DAVE WECKL BAND
  • BEASTÖ BLANCÖ V ROCK CAFE
  • Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)
  • Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/
  • Sound of Šírava / Corey James, D.O.D
  • Slávnosti kultúry Lemkov - Rusínov 2017
  • ARCH ENEMY + Jinjer
  • RICHIE KOTZEN & band
  • Desmod: Teatro set
  • KALINKA 2017
  • J.A.R.
  • ABSOLUT IBIZA PARTY 5
  • AL DI MEOLA - World Sinfonia Tour
  • Milo Kráľ band a Barbora Švidraňová
  • ELÁN Živých nás nedostanú Open Air 2017
  • La Gioia & Band: Rockové balady
  • Koncert Barbory Švidraňovej a Big Band ŽK
  • KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK
  • Goran Karan & Vagabundo Band
  • Iva Bittová & Paolo Angeli /CZ, IT/
  • BHS - Octet Singers
  • Metropolitný orch. Bratislava - otvárací koncert
  • RICCO A CLAUDIA
  • Firebeatz, Julian Jordan
  • Koncert D. Buranovského a súrodencov Babjakovcov
  • NATALIE & MARTIN BIES
  • Vladimír Mišík & ETC /CZ/
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • BHS - Alena Baeva, Vadym Kholodenko
  • Prvá pravá oldieska s New Boney M
  • DEVIN TOWNSEND PROJECT (USA)
  • OBITUARY (USA), ABSU (USA), BEHEADED (MT)
  • HIGHLIGHTS Z OPIER UND OPERIET
  • EWA FARNA
  • PETR KOTVALD & Trik, Dance Company
  • DESMOD Teatro set
  • Koncert speváckeho zboru Lúčnica v Kursalone
  • KOLLÁROVCI
  • TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017
  • Fernando Saunders v klube Bombura v Brezne
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • ERIK ROTHENSTEIN BAND A ESTER WIESNEROVÁ
  • Michal Pavlíček & Trio /CZ/
  • Goran Bregovič Wedding and Funeral Band
  • Testovacie podujatie (41)
  • IMT SMILE, ČECHOMOR, DESMOD
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • BHS - Kremerata Baltica
  • FOLKLÓRNA PREHLIADKA REGIÓNU GRON
  • BHS - Guarneri trio
  • BEATLES SHOW – THE BACKWARDS
  • ADAM PLACHETKA
  • Nový koncert FRAGILE
  • ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017
  • Jana Kocianova so zborom The Gospel Family
  • Lenka Dusilová /CZ/
  • BHS - Petr Eben – Jan Amos Komenský
  • Vojtěch Dyk a B-Side Band
  • LUNETIC + HOLKI
  • Koncert Jany Kirschner v Kursalone
  • PAVOL HAMMEL A PRÚDY
  • SUZI QUATRO A HOSTIA
  • Mária Čírová - Leto na Nitrianskom hrade
  • SĽUK -Horehronskí chlopi-FS Šumiačan a Marek Ťapák
  • Festival alikvotných spevov a zvukov
  • Dalibor Janda so skupinou Prototyp
  • Jazz Q & Martin Kratochvíl
  • Puding pani Elvisovej
  • Koncert Petra Lipu v Kursalone
  • FOSTER THE PEOPLE
  • Jiří Stivín /CZ/
  • NOCADEŇ INTROSPEKCIA TOUR
  • KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLI
  • RUSÍN ČENDEŠ ORCHESTRA - BEST OF
  • Max & Iggor Cavalera return to Roots
  • Dan Bárta & Robert Balzar Trio
  • Zem tancuje a spieva na Horehroní
  • Otvorenie letnej sezóny so skupinou Polemic
  • KALINKA 2017
  • Sparks
  • Fats Jazz Band v Kursalone
  • BHS - Tongyeong Festival Orchestra Kórea
  • W&W
  • WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITED
  • Peter & Lucia - Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a ...
  • {.: SuperBand Tour :.}
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Adamson - Marching band
  • Dvojkoncert INEKAFE & BUTY
  • Helloween - Pumpkins United World Tour
  • Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio
  • Čarovné Vianoce pod Tatrami s H. Vondráčkovou
  • BHS - Klavírny recitál
  • Koncert komorného orchestra Bohdana Warchala
  • IMT SMILE
  • DANIEL LANDA - 50
  • INEKAFE - Vianocéé tour 2017
  • Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár
  • Horkýže Slíže, Slobodná Európa, Fuera Fondo
  • BHS - Orchester Mariinského divadla
  • The best of OMEGA
  • OLYMPIC (CZ)