koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
LENKA FILIPOVÁ JARNÁ TOUR 2016Dom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 30.5.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertPosádkový klub - ODA TrenčínTrenčín 30.5.2016
R. Křesťan a Druhá tráva - koncert k 25. výročiuKino Scala PrešovPrešov 30.5.2016
Věra Špinarová a Adam Pavlík BandKino Strojár, MartinMartin 30.5.2016
LENKA FILIPOVÁ JARNÁ TOUR 2016MsKS Veľký KrtíšVeľký Krtíš 31.5.2016
CAROLUS IV. REX ET IMPERATORDóm sv. Martina, BratislavaBratislava 31.5.2016
R. Křesťan a Druhá tráva - koncert k 25. výročiuHistorická radnica, KošiceKošice 31.5.2016
Bryan Adams - Get Up!Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 31.5.2016
Soirée a Pressbourg - LOTZ TRIODom umenia PiešťanyPiešťany 31.5.2016
NIGHTWISH + ALMANAC (Victor Smolski) + hostiaAreál futbalového štadióna Lokomotíva, KošiceKošice 1.6.2016
FRAGILE - QUEEN TOURKino Scala PrešovPrešov 1.6.2016
Najkrajšia talianska filmová hudbaVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 1.6.2016
R. Křesťan a Druhá tráva - koncert k 25. výročiuKino Žriedlo, BardejovBardejov 1.6.2016
Slovenská filharmónia, cyklus MKoncertná sieň SFBratislava 2.6.2016
Cory Henry ´The Revival´ a Jacob CollierAteliér Babylon, BratislavaBratislava 2.6.2016
ANTHRAXMajestic Music Club, BratislavaBratislava 2.6.2016
FRAGILE - QUEEN TOURAngels Aréna KošiceKošice 2.6.2016
THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOURStarý Biskupský Hostinec, NitraNitra 2.6.2016
Rock in ViennaWIEN-TICKET.AT ArenaViedeň 3.6.2016
Hájenka a jej kamarátiDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 3.6.2016
Slovenská filharmónia, cyklus MKoncertná sieň SFBratislava 3.6.2016
Vidiek v prírodeAmfiteáter - Penzión Dolina, LefantovceLefantovce 3.6.2016
Trio Meletti - Music clubDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 3.6.2016
Walter Schnitzelsson, Ivan and the ParazolStredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, BratislavaBratislava 3.6.2016
THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOURMusic a Cafe, TrnavaTrnava 3.6.2016
DON DIABLOMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 3.6.2016
Koncerty skupín Kollárovci, Progres, Duo RytmusFutbalové ihrisko, ZbehyZbehy 4.6.2016
Milo Kráľ BandKino Panorex, Nová DubnicaNová Dubnica 4.6.2016
TIME STANDS STILLKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 4.6.2016
Peter Lipa BandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 4.6.2016
THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOURDivná Pani Caffé, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 4.6.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 4.6.2016
Slovenská filharmónia, cyklus OKoncertná sieň SFBratislava 5.6.2016
Blues na LodiLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 5.6.2016
R. Křesťan a Druhá tráva - koncert k 25. výročiuDom kultúry, PopradPoprad 6.6.2016
R. Křesťan a Druhá tráva - koncert k 25. výročiuDom kultúry A. Hlinku, RužomberokRužomberok 7.6.2016
Slovenská filharmónia, cyklus SHMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 7.6.2016
EpicaMajestic Music Club, BratislavaBratislava 7.6.2016
R. Křesťan a Druhá tráva - koncert k 25. výročiuDom odborov Strojár, MartinMartin 8.6.2016
FRAGILE - QUEEN TOURDom umenia PiešťanyPiešťany 8.6.2016
FLAMENCO EXPERIENCE 6TEATRO WüstenrotBratislava 9.6.2016
MARTHA a TENA v BratislaveDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 10.6.2016
Moonlight HIP-HOPZimný štadión, PrievidzaPrievidza 10.6.2016
MULATÓS PARTY 2016Amfiteáter Rimavská SobotaRimavská Sobota 10.6.2016
3 x instruments - guitars / music clubDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 10.6.2016
Juraj Kupec bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 10.6.2016
LETOBRANIEDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 11.6.2016
Moonlight EDMZimný štadión, PrievidzaPrievidza 11.6.2016
H. Toth feat. F. Frešo & C. Zelenak & O. KrajňákBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.6.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 11.6.2016
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 12.6.2016
MULATÓS PARTY 2016Amfiteáter Nové ZámkyNové Zámky 12.6.2016
KOLLÁROVCIAreál reštaurácie Koliba Zlatá PodkovaKošice 12.6.2016
FLAMENCO EXPERIENCE 6Divadlo Andreja Bagara, NitraNitra 12.6.2016
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 12.6.2016
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 12.6.2016
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 13.6.2016
Gergely Bogányi - klavírny recitálVeľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasuBratislava 13.6.2016
SENZI TV SHOW 2016 - TELEVÍZIA SENZIAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 13.6.2016
Slávnostný letný koncert s donskými kozákmiKino Lamač, BratislavaBratislava 13.6.2016
Slovenská filharmónia, cyklus KMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 13.6.2016
SLOVENSKÝ FILHARMONICKÝ ZBOR a hostiaDom umenia PiešťanyPiešťany 13.6.2016
SENZI TV SHOW 2016 - TELEVÍZIA SENZIDom odborov ŽilinaŽilina 14.6.2016
PETER BIČ PROJECTDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 14.6.2016
SENZI TV SHOW 2016 - TELEVÍZIA SENZIMultihala za HornbachomKošice 15.6.2016
LA GIOIA a DOBRÁ MUZIKADom umenia PiešťanyPiešťany 15.6.2016
Bobby McFerrinStará tržnica, BratislavaBratislava 15.6.2016
The Blessed BeatBar Museum, MartinMartin 15.6.2016
Ricchi e PoveriAquaCity Poprad - Vonkajší letný areálPoprad 16.6.2016
Jazz v Aréne / AMC TRIODivadlo ArénaBratislava 16.6.2016
Neřež a Katka KoščováBombura klub, BreznoBrezno 16.6.2016
DOUBLE FEST 2016Ryba Anička, KošiceKošice 17.6.2016
Celeste Buckingham Powered By FansNájomná Jednotka 210, NitraNitra 17.6.2016
Koncert - Ondrej ĎuricaMusic a Cafe Trnava v City ArenaTrnava 17.6.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDivadlo Grand, KošiceKošice 18.6.2016
EGO + OLD SCHOOL BROTHERSAmfiteáter DetvaDetva 18.6.2016
FENYŐ MIKLÓS live show so skupinou a tanečníkmiAmfiteáter ARDEA, GbelceGbelce 18.6.2016
Funkiez oslavuje 10. narodeninyNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 18.6.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 18.6.2016
Slovenská filharmónia, cyklus SKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 19.6.2016
Vlasta Mudríková a hudobná skupina Black BandKino 1. máj VrútkyVrútky 19.6.2016
LÚČNICA - Reprezentačný programMestský amfiteáter, TrnavaTrnava 19.6.2016
LORD OF THE RINGS - The Fellowship Of The RingIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 20.6.2016
Szidi Tobias - KomorneSynagóga, LučenecLučenec 21.6.2016
HONZA NEDVĚD NÁVRATNájomná Jednotka 210, NitraNitra 22.6.2016
M. SOCÍAS & MOYZESOVO KVARTETOZrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 22.6.2016
LUCIEIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 22.6.2016
H. ŠVENDOVÁ & D. G. TOMASIKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 23.6.2016
HONZA NEDVĚD NÁVRATDom kultúry, PezinokPezinok 23.6.2016
KATKA KNECHTOVÁ - prežijú len milenci tour 2016Posádkový klub - ODA TrenčínTrenčín 23.6.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouAreál reštaurácie Koliba Zlatá PodkovaKošice 24.6.2016
HONZA NEDVĚD NÁVRATTEATRO WüstenrotBratislava 24.6.2016
LA GUITARRA ARGENTINAZrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 24.6.2016
Rúzsa Magdi koncertobed Debraď, futbalové ihriskoDebraď 24.6.2016
Vystúpenie SĽUK-u s programom Krížom-krážomAmfiteáter obec PodhoriePodhorie 24.6.2016
KONTRAFAKTRiverside Club, Šaštín - StrážeŠaštín - Stráže 24.6.2016
NAJKRAJŠIA HVIEZDIČKADom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 25.6.2016
NEUSIDLER – MERTZ – KOLKOVIČKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 25.6.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 25.6.2016
KANDRÁČOVCIMKS Slovenská ĽupčaSlovenská Ľupča 26.6.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouKultúrny dom PapradnoPapradno 26.6.2016
SERGIO & ODAIR ASSADZrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 26.6.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouKino Strojár, MartinMartin 27.6.2016
FOALS (UK)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 27.6.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouKultúrny dom Liptovská LúžnaLiptovská Lúžna 28.6.2016
Black SabbathWiener Stadthalle - Halle DViedeň 28.6.2016
ŠTÁTNY KOMORNÝ ORCHESTER ŽILINADom umenia PiešťanyPiešťany 28.6.2016
THE AMITY AFFLICTION + supportsMajestic Music Club, BratislavaBratislava 28.6.2016
František a Vojta Nedvěd so skupinouAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 29.6.2016
Trivium (USA)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 29.6.2016
NAJKRAJŠIA HVIEZDIČKADom kultúry RusovceBratislava 30.6.2016
Absolut Party - Ostrov Kemp TrenčínKemp Ostrov, TrenčínTrenčín 30.6.2016
JAZZOVÁ LOĎPontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 1.7.2016
60. výročie založenia folklórneho súboru ZoborDivadlo Andreja Bagara, NitraNitra 2.7.2016
60. výročie založenia folklórneho súboru ZoborK Pavilón, Agrokomplex, NitraNitra 2.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.7.2016
IRON MAIDENLetisko ŽilinaŽilina 6.7.2016
Ladislav Holásek – 60 rokov na scéneKongresové centrum kúpeľov PiešťanyPiešťany 8.7.2016
MISCHA MAISKY: RECITÁLVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 8.7.2016
Koncert Mariána Čekovského a jeho kapelyHotel The Grand Vígľaš ****, VígľašVígľaš 9.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.7.2016
JANA KIRSCHNER & BANDDrevený artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 10.7.2016
SPIEVANKOVO SO SYMFONICKÝM ORCHESTROMIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 15.7.2016
I love oldies partyAmfiteáter Zemplínska ŠíravaMichalovce 15.7.2016
RYTMUSOREGON PUB, Nám. A. Hlinku 26, Zlaté MoravceZlaté Moravce 16.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.7.2016
EDITA GRUBEROVÁ: RECITÁLSND - Opera a balet, nová budovaBratislava 22.7.2016
KOLLÁROVCIAmfiteáter HeľpaHeľpa 23.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.7.2016
We Are ScientistsKC Dunaj, Nedbalova 3, BratislavaBratislava 25.7.2016
JEAN RONDEAU: BACH CONCERTOSDóm sv. Martina, Rudnayovo nám. 1, BratislavaBratislava 29.7.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.7.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertFrantiškánska záhrada, SkalicaSkalica 4.8.2016
Monkey Business & Horkýže SlížeAmfiteáter SenecSenec 4.8.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter Veľký KrtíšVeľký Krtíš 5.8.2016
PaGAGniniAteliér Babylon, BratislavaBratislava 5.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 6.8.2016
TROJKONCERT - SMOLA A HRUŠKY, PARANOID, BOD OMYLUAmfiteáter DetvaDetva 6.8.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertMestský amfiteáter SereďSereď 7.8.2016
RIHANNAWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.8.2016
VärttinäBombura klub, BreznoBrezno 11.8.2016
RICHARD GALLIANO SEXTETVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 12.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 13.8.2016
SLAYER+BULLET FOR MY VALENTINE+hostiaAEGON aréna, BratislavaBratislava 17.8.2016
KRONOS QUARTETVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 19.8.2016
ROCK&DANCE open airAreál futbalového štadióna BrezničkaBreznička 20.8.2016
STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2016Kúpele Červený KláštorČervený Kláštor 20.8.2016
IMT SMILEAmfiteáter Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 20.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 20.8.2016
12. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letomRanč na Striebornom jazere, GalantaGalanta 27.8.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 27.8.2016
Aurelius Q & KrajkaBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDrevený artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 6.9.2016
STROMBOLISpoločenský pavilón, KošiceKošice 6.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter SvidníkSvidník 7.9.2016
STROMBOLIDom umenia PiešťanyPiešťany 7.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter, SkalitéSkalité 8.9.2016
JAZZOVÁ LOĎPontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 9.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.9.2016
Nickelback 2016Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.9.2016
Koncert pre deti - Miro JarošPosádkový klub - ODA TrenčínTrenčín 16.9.2016
IMT SMILE AcousticHistorická Jazdiareň, Nové ZámkyNové Zámky 16.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 20.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADSTEEL ARÉNAKošice 22.9.2016
BUTY (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 22.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálEvanjelický kostol ŠtítnikŠtítnik 23.9.2016
Blue Effect (CZ)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 23.9.2016
Rodokmeň spievaVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 24.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.9.2016
GORALU CY ČI NE ŽAĽDom odborov ŽilinaŽilina 25.9.2016
Koncert pre deti - Miro JarošMsKS HumennéHumenné 25.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDom umenia PiešťanyPiešťany 25.9.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom kultúry, SninaSnina 26.9.2016
Milo Kráľ BandKlub 77, Banská BystricaBanská Bystrica 28.9.2016
Neřež & Roman DragounBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 30.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.10.2016
Zucchero LiveWiener Stadthalle - Halle DViedeň 4.10.2016
CREAM BRATISLAVARefinery Gallery, Vlčie Hrdlo, BratislavaBratislava 7.10.2016
Ruggero Robin Trio - Green MarinesBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.10.2016
99 LuftballonsOrpheumViedeň 7.10.2016
Bryan Adams Get Up Tour 2016STEEL ARÉNAKošice 8.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.10.2016
SUPERGROUPAteliér Babylon, BratislavaBratislava 12.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEAteliér Babylon, BratislavaBratislava 13.10.2016
MIREILLE MATHIEUIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 14.10.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 15.10.2016
Raphael Wressnig feat. The Soul Gift BandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 15.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.10.2016
LÝRA 50 – Mám rozprávkový domIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 18.10.2016
Xindl XDom odborov ŽilinaŽilina 18.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 19.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Strojár, MartinMartin 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUEvent House, Bytčická 16, ŽilinaŽilina 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUMajestic Music Club, BratislavaBratislava 20.10.2016
Xindl XAteliér Babylon, BratislavaBratislava 20.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURPosádkový klub - ODA TrenčínTrenčín 21.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUNájomná Jednotka 210, NitraNitra 21.10.2016
PAUL VAN DYKTrojhalí Karolina, K Trojhalí 5, OstravaOstrava - Moravská Ostrava 21.10.2016
The Stick Men Band /USA/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 21.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.10.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom odborov ŽilinaŽilina 23.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURAteliér Babylon, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
DELAINMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.10.2016
The CureMarx HalleViedeň 26.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 28.10.2016
ZEUS (rock covers)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 28.10.2016
KOLLÁROVCIAréna PopradPoprad 29.10.2016
Pam Steebler a band (USA)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúSTEEL ARÉNAKošice 30.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.11.2016
JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILYStará tržnica, BratislavaBratislava 9.11.2016
Rod StewartWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.11.2016
JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 9.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Scala PrešovPrešov 10.11.2016
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 10.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom odborov ŽilinaŽilina 11.11.2016
Kamil Střihavka a LeadersBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.11.2016
M.I.N.E - Mercus Meyn (Camouflage)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 12.11.2016
M.I.N.E - Mercus Meyn (Camouflage)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 12.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURSpoločenský pavilón, KošiceKošice 13.11.2016
PlaceboWiener Stadthalle - Halle DViedeň 13.11.2016
JELEN (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 16.11.2016
Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + FragileHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 17.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.11.2016
Koncert pre deti - Miro JarošDom kultúry, ČadcaČadca 21.11.2016
ELTON JOHNWiener Stadthalle - Halle DViedeň 24.11.2016
APOKALYPSA 42Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 25.11.2016
Piotr RUBIK - Tu es PETRUSZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 26.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.11.2016
AMON AMARTHRefinery Gallery, BratislavaBratislava 28.11.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 3.12.2016
DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 3.12.2016
David GarrettWiener Stadthalle - Halle DViedeň 3.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.12.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 4.12.2016
The Parov Stelar BandWiener Stadthalle - Halle DViedeň 7.12.2016
JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 8.12.2016
OMEGA TESTAMENTUMSTEEL ARÉNAKošice 10.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.12.2016
IMT SMILE hiSTORYZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 14.12.2016
MICHAL DAVIDZimný štadión mesta PopradPoprad 14.12.2016
MICHAL DAVIDHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 15.12.2016
ZLATÝ KONCERTAEGON aréna, BratislavaBratislava 15.12.2016
IMT SMILE hiSTORYSTEEL ARÉNAKošice 16.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.12.2016
JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápežaSTEEL ARÉNAKošice 19.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.12.2016
DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 14.2.2017
Alive and Swingin´ 2017Wiener Stadthalle - Halle FViedeň 18.3.2017
Annett LouisanWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.3.2017

Share

  • Blue Effect (CZ)
  • JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápeža
  • The Stick Men Band /USA/
  • Hájenka a jej kamaráti
  • KOLLÁROVCI
  • ZEUS (rock covers)
  • Epica
  • THE AMITY AFFLICTION + supports
  • CREAM BRATISLAVA
  • STROMBOLI
  • SUPERGROUP
  • JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour
  • FRAGILE - QUEEN TOUR
  • IMT SMILE hiSTORY
  • František a Vojta Nedvěd so skupinou
  • Trivium (USA)
  • MICHAL DAVID
  • František a Vojta Nedvěd so skupinou
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • PaGAGnini
  • KATKA KNECHTOVÁ - prežijú len milenci tour 2016
  • Gergely Bogányi - klavírny recitál
  • SLAYER+BULLET FOR MY VALENTINE+hostia
  • Slovenská filharmónia, cyklus K
  • MISCHA MAISKY: RECITÁL
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • Věra Špinarová a Adam Pavlík Band
  • LÝRA 50 – Mám rozprávkový dom
  • Milo Kráľ Band
  • Vidiek v prírode
  • SERGIO & ODAIR ASSAD
  • JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016
  • ZLATÝ KONCERT
  • Vlasta Mudríková a hudobná skupina Black Band
  • JAZZOVÁ LOĎ
  • Szidi Tobias - Komorne
  • Värttinä
  • TIME STANDS STILL
  • Trio Meletti - Music club
  • Bratislava Hot Serenaders
  • JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILY
  • Vystúpenie SĽUK-u s programom Krížom-krážom
  • KRONOS QUARTET
  • ROCK&DANCE open air
  • Blues na Lodi
  • 3 x instruments - guitars / music club
  • OMEGA TESTAMENTUM
  • Bryan Adams Get Up Tour 2016
  • DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ
  • Kamil Střihavka a Leaders
  • Moonlight HIP-HOP
  • HONZA NEDVĚD NÁVRAT
  • JANA KIRSCHNER & BAND
  • LUCIE BÍLÁ Recitál
  • FRAGILE - QUEEN TOUR
  • LÚČNICA - Reprezentačný program
  • Peter Lipa Band
  • IMT SMILE
  • IMT SMILE hiSTORY
  • Slovenská filharmónia, cyklus SH
  • IRON MAIDEN
  • R. Křesťan a Druhá tráva - koncert k 25. výročiu
  • NAJKRAJŠIA HVIEZDIČKA
  • M.I.N.E - Mercus Meyn (Camouflage)
  • LENKA FILIPOVÁ JARNÁ TOUR 2016
  • Cory Henry ´The Revival´ a Jacob Collier
  • EDITA GRUBEROVÁ: RECITÁL
  • NIGHTWISH + ALMANAC (Victor Smolski) + hostia
  • SPIEVANKOVO SO SYMFONICKÝM ORCHESTROM
  • DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016
  • Walter Schnitzelsson, Ivan and the Parazol
  • DOUBLE FEST 2016
  • I love oldies party
  • LETOBRANIE
  • Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROAD
  • PETER BIČ PROJECT
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • Koncert pre deti - Miro Jaroš
  • František a Vojta Nedvěd so skupinou
  • František a Vojta Nedvěd so skupinou
  • HONZA NEDVĚD NÁVRAT
  • FLAMENCO EXPERIENCE 6
  • RYTMUS
  • Slovenská filharmónia, cyklus O
  • LA GUITARRA ARGENTINA
  • LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU
  • J.A.R.
  • MARTHA a TENA v Bratislave
  • APOKALYPSA 42
  • SENZI TV SHOW 2016 - TELEVÍZIA SENZI
  • Moonlight EDM
  • The Blessed Beat
  • Slovenská filharmónia, cyklus M
  • JELEN (CZ)
  • Piotr RUBIK - Tu es PETRUS
  • IMT SMILE Acoustic
  • LUCIE BÍLÁ open air galakoncert
  • THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOUR
  • Bobby McFerrin
  • FLAMENCO EXPERIENCE 6
  • Jazz v Aréne / AMC TRIO
  • Slovenská filharmónia, cyklus S
  • PAUL VAN DYK
  • Oldies Video Disco live
  • The Mission
  • RICHARD GALLIANO SEXTET
  • Funkiez oslavuje 10. narodeniny
  • Neřež a Katka Koščová
  • FENYŐ MIKLÓS live show so skupinou a tanečníkmi
  • Koncert - Ondrej Ďurica
  • Xindl X
  • Najkrajšia talianska filmová hudba
  • FOALS (UK)
  • Juraj Kupec band
  • Koncerty skupín Kollárovci, Progres, Duo Rytmus
  • MULATÓS PARTY 2016
  • Pam Steebler a band (USA)
  • AMON AMARTH
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • LORD OF THE RINGS - The Fellowship Of The Ring
  • M. SOCÍAS &  MOYZESOVO KVARTETO
  • CAROLUS IV. REX ET IMPERATOR
  • Ladislav Holásek – 60 rokov na scéne
  • Xindl X
  • Ricchi e Poveri
  • LUCIE
  • STRETNUTIE GORALOV  V PIENINÁCH 2016
  • MICHAL DAVID
  • H. ŠVENDOVÁ & D. G. TOMASI
  • FRAGILE - QUEEN TOUR
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
  • MIREILLE MATHIEU
  • ANTHRAX
  • DELAIN
  • Rúzsa Magdi koncert
  • H. Toth feat. F. Frešo & C. Zelenak & O. Krajňák
  • HONZA NEDVĚD NÁVRAT
  • Milo Kráľ Band
  • JEAN RONDEAU: BACH CONCERTOS
  • ŠTÁTNY KOMORNÝ ORCHESTER ŽILINA
  • KONTRAFAKT
  • 60. výročie založenia folklórneho súboru Zobor
  • BUTY (CZ)
  • We Are Scientists
  • Koncert Mariána Čekovského a jeho kapely
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • NEUSIDLER – MERTZ – KOLKOVIČ
  • KOLLÁROVCI
  • LA GIOIA a DOBRÁ MUZIKA
  • 12. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letom
  • Soirée a Pressbourg - LOTZ TRIO
  • SLOVENSKÝ FILHARMONICKÝ ZBOR a hostia
  • Absolut Party - Ostrov Kemp Trenčín
  • Koncert pre deti - Miro Jaroš
  • STROMBOLI
  • Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + Fragile