koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
KOLLÁROVCIAmfiteáter KapušanyKapušany 1.9.2016
XAVIER DEPREZ / BelgickoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 1.9.2016
FADED open air Festival 2016Expo Center, TrenčínTrenčín 2.9.2016
IMT SMILE AcousticDom kultúry, Rimavská SobotaRimavská Sobota 2.9.2016
Čau leto ranč Kamenné Hony - VišňovéKamenné Hony - VišňovéŽilina 3.9.2016
Aurelius Q & KrajkaBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.9.2016
Aurelius Q a Ondřej KrajkaBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDrevený artikulárny kostol, KežmarokKežmarok 6.9.2016
STROMBOLISpoločenský pavilón, KošiceKošice 6.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter SvidníkSvidník 7.9.2016
STROMBOLIDom umenia PiešťanyPiešťany 7.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKino Záhoran, MalackyMalacky 8.9.2016
LUCIE BÍLÁ open air galakoncertAmfiteáter, SkalitéSkalité 8.9.2016
ESTEBAN ELIZONDO IRIARTE / ŠpanielskoKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 8.9.2016
Slovenský komorný orchesterDom umenia PiešťanyPiešťany 8.9.2016
JAZZOVÁ LOĎPontón č. 52, (oproti SNG), BratislavaBratislava 9.9.2016
Sládkovičove návratyDrevený artikulárny kostol, HronsekHronsek 9.9.2016
ALPHAVILLEAmfiteáter GalantaGalanta 9.9.2016
Balkán párty - Dušan Kostrešević a jeho bendJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 9.9.2016
KONCERTY PRE DANUBE RIVER CRUISESNádvorie Zichyho paláca, BratislavaBratislava 9.9.2016
ROCK´N ROLL SWING PARTYAteliér Babylon, BratislavaBratislava 9.9.2016
NU:DANCE 8 YEARS / Excelent Urban PartyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 9.9.2016
WORLD MUSIC FESTIVAL BRATISLAVAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 10.9.2016
Balkán párty - Dušan Kostrešević a jeho bendJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 10.9.2016
Jazz vo vinohradeVinárstvo Terra Parna, Suchá nad ParnouSuchá nad Parnou 10.9.2016
Adriena Bartošová & friendsBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 10.9.2016
FRAGILEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 10.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.9.2016
Paulie Garand & Kenny Rough v Nu Spirit ClubeNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 10.9.2016
SENZI ParádaAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 11.9.2016
WELLHELLO livekoncert GOODBYE SUMMERAmfiteater Pomlé, ŠamorínŠamorín 14.9.2016
BEATLES SHOW – THE BACKWARDSBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.9.2016
Jazz v Aréne / Michal Bugala GroupDivadlo ArénaBratislava 14.9.2016
VLADIS Krst - Gener?cia II Kala?nikovAteliér Babylon, BratislavaBratislava 14.9.2016
VLADIS Krst - Gener?cia II Kala?nikovAteliér Babylon, BratislavaBratislava 14.9.2016
IGOR KMEŤO LIVE IN THE CLUBThe Club, Rybné nám. 1, BratislavaBratislava 14.9.2016
Nickelback 2016Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.9.2016
CSÍK ZenekarMestské kultúrne stredisko, ŠamorínŠamorín 16.9.2016
IMT SMILE AcousticHistorická Jazdiareň, Nové ZámkyNové Zámky 16.9.2016
WARREL DANE + QuestRandal Club, BratislavaBratislava 16.9.2016
Moonlight club editionJantár Club, PrievidzaPrievidza 16.9.2016
PRSPCT meets SAVAGETALESMetroclub ŠaľaŠaľa 16.9.2016
BIG ROCK NIGHTDom kultúry Považská BystricaPovažská Bystrica 17.9.2016
GOLDEN AGE FESTIVALV-klub / Národné osvetové centrum, BratislavaBratislava 17.9.2016
90 EXPLOSIONŠportová hala Klokočina NitraNitra 17.9.2016
THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOURGrand Café kongresové centrum, SenicaSenica 17.9.2016
GET FUN LIMITED EDITIONMestská športová hala TrnavaTrnava 17.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.9.2016
ERSCHEINUNG / ZJAVENIEVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 18.9.2016
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 18.9.2016
GRINGOLTS QUARTETMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 19.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 20.9.2016
TANGO PLUS - Isabelle van Keulen EnsembleMestské Divadlo P. O. Hviezdoslava, BratislavaBratislava 20.9.2016
ATOM HEART MOTHER SUITAVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 21.9.2016
HUDOBNÍCI 016: GODÁR, BURLAS, HATRÍKdesign factory, Bottova 2, BratislavaBratislava 22.9.2016
Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROADSTEEL ARÉNAKošice 22.9.2016
Sima Martausová & band TOUR 2016Dom odborov ŽilinaŽilina 22.9.2016
INVENTIOKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 23.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálEvanjelický kostol ŠtítnikŠtítnik 23.9.2016
LUKÁŠ ADAMECKino Hviezda, TrenčínTrenčín 23.9.2016
THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOURKlub HaD, Banská BystricaBanská Bystrica 23.9.2016
TICHÉ PARKETY VŔZGAJÚTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 23.9.2016
BUTY (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 23.9.2016
Goran Karan & Vaganbundo bandDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 23.9.2016
KONCERTY PRE DANUBE RIVER CRUISESNádvorie Zichyho paláca, BratislavaBratislava 23.9.2016
Wasabi CircusBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 23.9.2016
Svetlana Rymarenko JAZZ & SOUL nightMusic a Cafe, NitraNitra 23.9.2016
MINISTRY of HOUSEMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 23.9.2016
predoHRA TOUR 2016 SUVERENOMisterium Dance Hall, Stará ĽubovňaStará Ľubovňa 23.9.2016
HUDOBNÉ KAKAO: USPÁVANKYdesign factory, BratislavaBratislava 24.9.2016
Cruise & Beats - Párty plavba na DunajiLoď Prešov, Rázusovo nábrežie, 811 02 BratislavaBratislava 24.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom OščadnicaOščadnica 24.9.2016
TRIDSAŤROČNÝ RODOKMEŇVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 24.9.2016
LES ANNÉES FOLLESMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 24.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálPriestranstvo za Skalkou, Liptovský HrádokLiptovský Hrádok 24.9.2016
Matúš Jakabčic SK - CZ bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 24.9.2016
THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOURCukráreň Alžbetka, ŽarnovicaŽarnovica 24.9.2016
ŠOSTAKOVIČ 110 / MOC A SAMOTAMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 24.9.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.9.2016
GORALU CY ČI NE ŽAĽDom odborov ŽilinaŽilina 25.9.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURMsKS HumennéHumenné 25.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Dolné VesteniceDolné Vestenice 25.9.2016
ŠOSTAKOVIČ 110 / SONÁTYVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 25.9.2016
GORALU CY ČI NE ŽAĽDom odborov ŽilinaŽilina 25.9.2016
Blues na LodiLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 25.9.2016
Folklórne zrkadlenie - Z valašečku za dražečkuDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 25.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálDom umenia PiešťanyPiešťany 25.9.2016
ŠOSTAKOVIČ 110 / SVEDECTVOVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 25.9.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom kultúry, SninaSnina 26.9.2016
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 26.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom RakováRaková 26.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 26.9.2016
LUCIE BÍLÁ RecitálKostol Navštívenia Panny Márie, Považská BystricaPovažská Bystrica 26.9.2016
Lukáš Oravec Quartet feat. Danny GrissettNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 26.9.2016
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 27.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Oravská LesnáOravská Lesná 27.9.2016
MARTHA A TENA ELEFTERIADUHistorická radnica, KošiceKošice 27.9.2016
Michalovce Michalom a MichaelámChemkostav aréna, MichalovceMichalovce 28.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Oravská PolhoraOravská Polhora 28.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 28.9.2016
Milo Kráľ BandKlub 77, Banská BystricaBanská Bystrica 28.9.2016
Peter Lipa BandBombura klub, BreznoBrezno 28.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrno športové centrum KošecaKošeca 29.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKulturpark, KošiceKošice 29.9.2016
Robert Balzar TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.9.2016
THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOURBizarre Music Cafe, PrešovPrešov 29.9.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom ČachticeČachtice 30.9.2016
Večer autentického folklóruDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 30.9.2016
FREESTYLE BATTLE-mladá krv - music clubDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 30.9.2016
Neřež & Roman DragounBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 30.9.2016
Katka Koščová a GeišbergovciSynagóga, NitraNitra 1.10.2016
PETER BIČ PROJECTDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 1.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovŠH Dukla na Štiavničkách, Banská BystricaBanská Bystrica 1.10.2016
Jaroslav Hutka / trio Merta & Hrubý & FenclBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 1.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.10.2016
W&W v MINISTRY of FUNMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 1.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 2.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKino Hviezda, TrnavaTrnava 3.10.2016
Katka Koščová a GeišbergovciKlub HaD, Banská BystricaBanská Bystrica 4.10.2016
Zucchero LiveWiener Stadthalle - Halle DViedeň 4.10.2016
KOOP OSCAR ORCHESTRAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 6.10.2016
SilBand - SilvayovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 6.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURKino Panorex, Nová DubnicaNová Dubnica 7.10.2016
TOTAL METAL OVER EUROPE TOUR pt. 2Randal Club, BratislavaBratislava 7.10.2016
CREAM BRATISLAVARefinery Gallery, Vlčie Hrdlo, BratislavaBratislava 7.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovMestská hala Klokočina, NitraNitra 7.10.2016
Ruggero Robin Trio - Green MarinesBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.10.2016
99 LuftballonsOrpheumViedeň 7.10.2016
TOTAL METAL OVER EUROPE TOUR pt. 2Stará Sladovňa, KošiceKošice 8.10.2016
Bryan Adams Get Up Tour 2016STEEL ARÉNAKošice 8.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.10.2016
LORDI (FIN)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 9.10.2016
Marika Gombitová a priateliaZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 12.10.2016
KAMELOT - Haven Tour 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 12.10.2016
PAVOL HAMMEL A PRÚDYDom odborov ŽilinaŽilina 13.10.2016
RAMÓN VARGAS and friendsStará tržnica, BratislavaBratislava 13.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEAteliér Babylon, BratislavaBratislava 13.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEAteliér Babylon, BratislavaBratislava 13.10.2016
SUPERGROUPNájomná jednotka 210, NitraNitra 13.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURMestský dom kultúry, BreznoBrezno 14.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovŠportová hala Podháj, MartinMartin 14.10.2016
Koncert skupiny Koktel BendDivadlo Grand, KošiceKošice 14.10.2016
Guns N´ Roses tribute - Reckless RosesBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.10.2016
MIREILLE MATHIEUIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 14.10.2016
OLYMPIC (CZ)Piano Club, TrenčínTrenčín 14.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Klub 77, Banská BystricaBanská Bystrica 14.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 15.10.2016
ROCKOVÁ NOCAréna PopradPoprad 15.10.2016
TUBLATANKA 33 rockovMulti Hala pri Hornbachu, KošiceKošice 15.10.2016
SLOVÁK & BALKÁN SHOW SO SKUPINOU KOKTEL BENDJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 15.10.2016
Koncert - Ondrej ĎuricaAteliér Babylon, BratislavaBratislava 15.10.2016
Raphael Wressnig feat. The Soul Gift BandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 15.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Mestská scéna MartinMartin 15.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 18.10.2016
LÝRA 50 – Mám rozprávkový domIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 18.10.2016
Xindl XDom odborov ŽilinaŽilina 18.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Strojár, MartinMartin 19.10.2016
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouDom kultúry Pezinok - veľká sálaPezinok 19.10.2016
LORDI (FIN)Multihala KošiceKošice 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUEvent House, ŹilinaŽilina 19.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Nájomná jednotka 210, NitraNitra 19.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUMajestic Music Club, BratislavaBratislava 20.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 20.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 20.10.2016
Bratislavské jazzové dni v ŽilineMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 21.10.2016
RETRO PARTY 2016Dom umenia, KošiceKošice 21.10.2016
LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMUNájomná jednotka 210, NitraNitra 21.10.2016
PAUL VAN DYKTrojhalí Karolina, K Trojhalí 5, OstravaOstrava - Moravská Ostrava 21.10.2016
The Stick Men Band /USA/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 21.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Music a Cafe Aréna, TrnavaTrnava 21.10.2016
Bratislavské jazzové dni v ŽilineMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 22.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.10.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom odborov ŽilinaŽilina 23.10.2016
ABBA SLOVAKIA TOURAteliér Babylon, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
The MissionMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.10.2016
DELAINMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.10.2016
DALIBOR JENISKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.10.2016
The CureMarx HalleViedeň 26.10.2016
DALIBOR JENISKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 28.10.2016
KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2016
KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2016
Korben Dallas + špeciálny hosť Cambiar La MúsicaSmer Music Bar, ŽilinaŽilina 28.10.2016
XINDL X - TURNÉ 2016Piešťanský Pivovar, PiešťanyPiešťany 28.10.2016
ZEUS (rock covers)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 28.10.2016
KOLLÁROVCIAréna PopradPoprad 29.10.2016
Pam Steebler a band (USA)Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 29.10.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.10.2016
ELÁN - Živých nás nedostanúSTEEL ARÉNAKošice 30.10.2016
HORKÝŽE SLÍŽEPiano Club, TrenčínTrenčín 31.10.2016
Longital koncert a krst albumu DivokoNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 3.11.2016
13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 4.11.2016
Koncert srbského speváka Ranka ŠemićaDivadlo Grand, KošiceKošice 4.11.2016
Celovečerný hodobno-zábavný program s Rankom ŠemićJumbo Centrum - Estrádna sála KošiceKošice 5.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.DJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 5.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.11.2016
13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016Kostol Cirkvi Bratskej, BratislavaBratislava 7.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.Kino Strojár, MartinMartin 7.11.2016
B. Walter Symph. Orchestra - Brahms, ČajkovskijKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 7.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom umenia PiešťanyPiešťany 8.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.Dom kultúry, PopradPoprad 8.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertŠportová hala Čadca (pri futbalovom štadióne)Čadca 9.11.2016
Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.Kino Hviezda, TrenčínTrenčín 9.11.2016
JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILYStará tržnica, BratislavaBratislava 9.11.2016
Rod StewartWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.11.2016
JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 9.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURKino Scala PrešovPrešov 10.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom odborov Strojár, MartinMartin 10.11.2016
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 10.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURDom odborov ŽilinaŽilina 11.11.2016
HANA ZAGOROVÁ GalakoncertDom kultúry, SereďSereď 11.11.2016
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.11.2016
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.11.2016
Kamil Střihavka a LeadersBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.11.2016
THE 69 EYESAteliér Babylon, BratislavaBratislava 12.11.2016
The Blessed BeatBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 12.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.11.2016
ABBA SLOVAKIA TOURSpoločenský pavilón, KošiceKošice 13.11.2016
PlaceboWiener Stadthalle - Halle DViedeň 13.11.2016
Impericon Never Say Die! Tour 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 14.11.2016
CHANTAL POULLAIN ŠansónyDom odborov ŽilinaŽilina 14.11.2016
PixiesWiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.11.2016
BEN CRISTOVAODom odborov ŽilinaŽilina 16.11.2016
JELEN (CZ)Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 16.11.2016
NOCADEŇSmer Music BarŽilina 16.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Event House, ŹilinaŽilina 17.11.2016
Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + FragileHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 17.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016Angels Aréna KošiceKošice 17.11.2016
TALCORandal Club, BratislavaBratislava 17.11.2016
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 18.11.2016
OLYMPIC & DESMOD Brezno 2016Aréna BreznoBrezno 18.11.2016
Andrej Šeban TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.11.2016
Korben Dallas + špeciálny hosť Cambiar La MúsicaTabačka Kulturfabrik, KošiceKošice 18.11.2016
BHS - Royal Concertgebouworchestra AmsterdamKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 19.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Aréna PopradPoprad 19.11.2016
AMARANTHE + guestsMajestic Music Club, BratislavaBratislava 19.11.2016
Korben Dallas + špeciálny hosť Cambiar La MúsicaAteliér Babylon, BratislavaBratislava 19.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 19.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.11.2016
BHS - Slovenský komorný orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
BHS - Slovenský filharmonický zborStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURPKO NitraNitra 20.11.2016
BHS - Štátny komorný orchester ŽilinaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.11.2016
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016Mestská športová hala TrnavaTrnava 20.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Angels Aréna KošiceKošice 20.11.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURDom kultúry, ČadcaČadca 21.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Dom kultúry A. Hlinku, RužomberokRužomberok 21.11.2016
BHS - Večer slovenskej komornej tvorbyMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 21.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Historická radnica, KošiceKošice 22.11.2016
BHS - Klavírny recitálKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 22.11.2016
KRISTÍNA & BAND TOUR 2016Angels Aréna KošiceKošice 22.11.2016
LEGENDY PAR EXCELLENCEStará tržnica, BratislavaBratislava 22.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016Piano Club, TrenčínTrenčín 22.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Dom kultúry, PopradPoprad 23.11.2016
BHS - Graffovo kvartetoMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 23.11.2016
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 23.11.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURKino Hviezda, TrenčínTrenčín 24.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 24.11.2016
BHS - Štátna filharmónia KošiceKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 24.11.2016
ELTON JOHNWiener Stadthalle - Halle DViedeň 24.11.2016
Ali Keita: African Jazz TranceBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 24.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Divadlo ArénaBratislava 25.11.2016
BHS - Philharmonia Orchestra LondonKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 25.11.2016
APOKALYPSA 42Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 25.11.2016
BHS - Vokálny koncertMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.11.2016
BHS: Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOKKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 26.11.2016
Piotr RUBIK - Tu es PETRUSZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 26.11.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.11.2016
BHS - Clemencic ConsortStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 27.11.2016
Aneta Langerová - Na Radosti 2016Piano Club, TrenčínTrenčín 27.11.2016
BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasuKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 27.11.2016
BHS - Klavírny recitálMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 28.11.2016
AMON AMARTHRefinery Gallery, BratislavaBratislava 28.11.2016
BHS - Musica aeternaStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 29.11.2016
Kings On IceZimný štadión Ondreja NepeluBratislava 29.11.2016
BHS - Komorný koncertMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 30.11.2016
BHS: PKF – Prague PhilharmoniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 1.12.2016
BHS - Tatarský národný symfonický orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 2.12.2016
LISA SIMONE /USA/Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 2.12.2016
BHS - Quasars EnsembleMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.12.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 3.12.2016
BHS - Drážďanská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.12.2016
DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016Majestic Music Club, BratislavaBratislava 3.12.2016
David GarrettWiener Stadthalle - Halle DViedeň 3.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.12.2016
Best of John WilliamsWiener Konzerthaus - Großer SaalViedeň 4.12.2016
BHS - Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 4.12.2016
KRISTÍNA & BAND TOUR 2016AEGON aréna, BratislavaBratislava 7.12.2016
The Parov Stelar BandWiener Stadthalle - Halle DViedeň 7.12.2016
JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 8.12.2016
Russian Gentlemen ClubWiener MetropolViedeň 8.12.2016
EDMANIA 2016Expo Center, TrenčínTrenčín 9.12.2016
OMEGA TESTAMENTUMSTEEL ARÉNAKošice 10.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.12.2016
Vianočný koncert filmovej hudbyDivadlo ArénaBratislava 11.12.2016
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOURHistorická radnica, KošiceKošice 12.12.2016
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 14.12.2016
IMT SMILE hiSTORYZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 14.12.2016
MICHAL DAVIDZimný štadión mesta PopradPoprad 14.12.2016
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 14.12.2016
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 14.12.2016
MICHAL DAVIDHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 15.12.2016
ZLATÝ KONCERTAEGON aréna, BratislavaBratislava 15.12.2016
IMT SMILE hiSTORYSTEEL ARÉNAKošice 16.12.2016
Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťaziBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 17.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.12.2016
JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápežaSTEEL ARÉNAKošice 19.12.2016
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.12.2016
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2016
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2016
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2016
Testovacie podujatie (41)testBratislava 31.12.2016
Vivaldi in der KarlskircheKarlskircheViedeň 1.1.2017
B. Walter Symph. Orchestra - Brahms, MendelssohnKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 23.1.2017
José González with The String TheoryStará tržnica, BratislavaBratislava 29.1.2017
DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 14.2.2017
JETHRO TULL BY IAN ANDERSONSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.2.2017
SABATON + ACCEPTAEGON aréna, BratislavaBratislava 14.3.2017
Alive and Swingin´ 2017Wiener Stadthalle - Halle FViedeň 18.3.2017
Annett LouisanWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.3.2017
SMOKIE /UK/HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 30.3.2017
B. Walter Symph. Orchestra - Šostakovič, BeethovenKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 10.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017DOXXbet aréna ŽilinaŽilina 24.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión TrenčínTrenčín 25.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión, PrievidzaPrievidza 26.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión mesta PopradPoprad 31.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Aréna BreznoBrezno 1.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión ZvolenZvolen 2.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Amfiteáter NitraNitra 3.6.2017

Share

  • Robert Balzar Trio
  • Koncert - Ondrej Ďurica
  • BHS - Slovenský filharmonický zbor
  • VLADIS Krst - Gener?cia II Kala?nikov
  • Xindl X
  • Sládkovičove návraty
  • Večer autentického folklóru
  • Longital koncert a krst albumu Divoko
  • Michalovce Michalom a Michaelám
  • SENZI Paráda
  • BHS - Clemencic Consort
  • predoHRA TOUR 2016 SUVERENO
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • SMOKIE /UK/
  • NOCADEŇ
  • TANGO PLUS - Isabelle van Keulen Ensemble
  • Kamil Střihavka a Leaders
  • Koncert srbského speváka Ranka Šemića
  • The Stick Men Band /USA/
  • HUDOBNÍCI 016: GODÁR, BURLAS, HATRÍK
  • THE 69 EYES
  • GRINGOLTS QUARTET
  • Balkán párty - Dušan Kostrešević a jeho bend
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • BEN CRISTOVAO
  • MICHAL DAVID
  • Matúš Jakabčic SK - CZ band
  • OLYMPIC (CZ)
  • JELEN (CZ)
  • Čau leto ranč Kamenné Hony - Višňové
  • IMT SMILE hiSTORY
  • WARREL DANE + Quest
  • BHS - Musica aeterna
  • TALCO
  • DALIBOR JENIS
  • XINDL X - TURNÉ 2016
  • 90 EXPLOSION
  • Oldies Video Disco live
  • KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2016
  • JEAN-MICHEL JARRE - Electronica Tour 2016
  • THOMAS PUSKAILER - UNPLUGGEDTOUR
  • KRISTÍNA & BAND TOUR 2016
  • BHS - Slovenská filharmónia
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • LORDI (FIN)
  • JANA KOCIANOVÁ & THE GOSPEL FAMILY
  • JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour
  • Wasabi Circus
  • TRIDSAŤROČNÝ RODOKMEŇ
  • W&W v MINISTRY of FUN
  • GOLDEN AGE FESTIVAL
  • BHS - Komorný koncert
  • BHS - Royal Concertgebouworchestra Amsterdam
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • STROMBOLI
  • LUCIE BÍLÁ Recitál
  • Aurelius Q & Krajka
  • INVENTIO
  • Lukáš Oravec Quartet feat. Danny Grissett
  • José González with The String Theory
  • BHS - Tatarský národný symfonický orchester
  • OLYMPIC & DESMOD Brezno 2016
  • 13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016
  • IMT SMILE hiSTORY
  • BHS - Klavírny recitál
  • Piotr RUBIK - Tu es PETRUS
  • BHS - Štátna filharmónia Košice
  • KOLLÁROVCI
  • FRAGILE
  • MARTHA A TENA ELEFTERIADU
  • BUTY (CZ)
  • Blues na Lodi
  • BHS - Vokálny koncert
  • Folklórne zrkadlenie - Z valašečku za dražečku
  • Jazz vo vinohrade
  • KOOP OSCAR ORCHESTRA
  • PETER BIČ PROJECT
  • Impericon Never Say Die! Tour 2016
  • DELAIN
  • XAVIER DEPREZ / Belgicko
  • APOKALYPSA 42
  • BHS: Symfonický orchester hlavného mesta Prahy FOK
  • MIREILLE MATHIEU
  • Milo Kráľ Band
  • SABATON + ACCEPT
  • HUDOBNÉ KAKAO: USPÁVANKY
  • IGOR KMEŤO LIVE IN THE CLUB
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Moonlight club edition
  • BHS - Večer slovenskej komornej tvorby
  • Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.
  • LIVE FOREVER – POCTA FREDDIEMU MERCURYMU
  • Bratislava Hot Serenaders
  • WELLHELLO livekoncert GOODBYE SUMMER
  • XINDL X - TURNÉ 2016
  • Jaroslav Hutka / trio Merta & Hrubý & Fencl
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Aneta Langerová - Na Radosti 2016
  • LISA SIMONE /USA/
  • AMARANTHE + guests
  • LORDI (FIN)
  • BHS - Philharmonia Orchestra London
  • FADED open air Festival 2016
  • BHS - Slovenský komorný orchester
  • TICHÉ PARKETY VŔZGAJÚ
  • LUKÁŠ ADAMEC
  • MICHAL DAVID
  • JAZZOVÁ LOĎ
  • Cruise & Beats - Párty plavba na Dunaji
  • STROMBOLI
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • BHS: PKF – Prague Philharmonia
  • Svetlana Rymarenko JAZZ & SOUL night
  • JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápeža
  • LES ANNÉES FOLLES
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • LUCIE BÍLÁ open air galakoncert
  • PAVOL HAMMEL A PRÚDY
  • KAMELOT - Haven Tour 2016
  • ŠOSTAKOVIČ 110 / SONÁTY
  • BHS - Quasars Ensemble
  • MINISTRY of HOUSE
  • ROCKOVÁ NOC
  • AMON AMARTH
  • Goran Karan & Vaganbundo band
  • BHS - Štátny komorný orchester Žilina
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
  • Korben Dallas + špeciálny hosť Cambiar La Música
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • Kings On Ice
  • ABBA SLOVAKIA TOUR
  • ATOM HEART MOTHER SUITA
  • BHS - Graffovo kvarteto
  • Bratislavské jazzové dni v Žiline
  • BEATLES SHOW – THE BACKWARDS
  • Aneta Langerová - Na Radosti 2016
  • ŠOSTAKOVIČ 110 / SVEDECTVO
  • ZLATÝ KONCERT
  • Slovenský komorný orchester
  • J.A.R.
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Celovečerný hodobno-zábavný program s Rankom Šemić
  • LÝRA 50 – Mám rozprávkový dom
  • EDMANIA 2016
  • NU:DANCE 8 YEARS / Excelent Urban Party
  • Pam Steebler a band (USA)
  • ZEUS (rock covers)
  • Miro Žbirka - ROAD TO ABBEY ROAD
  • MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR
  • Aneta Langerová - Na Radosti 2016
  • Koncert skupiny Koktel Bend
  • OMEGA TESTAMENTUM
  • Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťazi
  • DVOJKONCERT: FRAGILE / VAŠO PATEJDL, JÁN BALÁŽ
  • LEGENDY PAR EXCELLENCE
  • RAMÓN VARGAS and friends
  • IMT SMILE Acoustic
  • 13th KlezMORE Festival Vienna & Bratislava 2016
  • SLOVÁK & BALKÁN SHOW SO SKUPINOU KOKTEL BEND
  • IMT SMILE Acoustic
  • ROCK´N ROLL SWING PARTY
  • Ali Keita: African Jazz Trance
  • Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.
  • Peter Lipa Band
  • PRSPCT meets SAVAGETALES
  • The Mission
  • WORLD MUSIC FESTIVAL BRATISLAVA
  • ALPHAVILLE
  • SUPERGROUP
  • Testovacie podujatie (41)
  • Marika Gombitová a priatelia
  • Guns N´ Roses tribute - Reckless Roses
  • PAUL VAN DYK
  • ŠOSTAKOVIČ 110 / MOC A SAMOTA
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • Andrej Šeban Trio
  • BHS - Symfonický orchester Slovenského rozhlasu
  • BHS - Drážďanská filharmónia
  • GET FUN LIMITED EDITION
  • Dvojkoncert: Vašek Neckař / Bacily + Fragile
  • Testovacie podujatie (21)
  • Vianočný koncert filmovej hudby
  • ESTEBAN ELIZONDO IRIARTE / Španielsko
  • CHANTAL POULLAIN Šansóny
  • Paulie Garand & Kenny Rough v Nu Spirit Clube
  • DORO - LOVE´S GONE TO HELL TOUR 2016
  • SilBand - Silvayovci
  • CREAM BRATISLAVA
  • Bryan Adams Get Up Tour 2016
  • MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR
  • TOTAL METAL OVER EUROPE TOUR pt. 2
  • CSÍK Zenekar
  • TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2016
  • Katarína Knechtová - Prežijú len milenci Tour II.
  • ELÁN - Živých nás nedostanú
  • The Blessed Beat
  • Vianočný koncert Jana Kurucová
  • Adriena Bartošová & friends
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • JETHRO TULL BY IAN ANDERSON
  • ERSCHEINUNG / ZJAVENIE
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
  • BIG ROCK NIGHT
  • KORPIKLAANI (FIN), SKALMOLD (ICL)
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • TUBLATANKA 33 rockov