koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
FRAGILEMsKS - Kino Torysa, SabinovSabinov 27.5.2017
Marta Kubišová a její Poslední recitálVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 27.5.2017
Ondřej Havelka a jeho Melody MakersDom umenia Fatra, ŽilinaŽilina 27.5.2017
DAVOVÁ PSYCHÓZA - 30 ROKOV (1987 - 2017) TOURCollosseum Club, KošiceKošice 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
Fallgrapp Tour 2017Akropola, P. Križku 393/10, KremnicaKremnica 27.5.2017
Kompost 3 (AT)Kultúrne centrum, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 27.5.2017
Laco Deczi & Celula New YorkBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 27.5.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Klub Paladium, HodonínHodonín 27.5.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 27.5.2017
Slovenská filharmónia, cyklus SKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 28.5.2017
Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black BandNájomná jednotka 210, NitraNitra 28.5.2017
EspeciasBar Museum, MartinMartin 28.5.2017
Szidi TOBIAS - Best of Krst 2CDAteliér Babylon, BratislavaBratislava 28.5.2017
Pstruh - koncert / prekvapeniePrimaciálny palác, BratislavaBratislava 29.5.2017
CIGÁNSKI DIABLI hrajú CARMENDom kultúry Pezinok - Veľká sálaPezinok 29.5.2017
Szidi TOBIAS - Best of Krst 2CDNájomná jednotka 210, NitraNitra 29.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017STEEL ARÉNA KošiceKošice 30.5.2017
Hudba bez bariérZimný štadión Banská BystricaBanská Bystrica 30.5.2017
Slovenská filharmónia, cyklus KMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 30.5.2017
KRISTÍNA - AMFITEÁTER PREŠOVAmfiteáter PrešovPrešov 31.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión mesta PopradPoprad 31.5.2017
Beethoven... z temnôt do svetlaVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 31.5.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAArt point / kino Baník, PrievidzaPrievidza 31.5.2017
MISSA VIRGO PRUDENTISSIMAKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 31.5.2017
Technikársky MajálesDivadlo ArénaBratislava 31.5.2017
ZORÁN a jeho skupinaDom kultúry PlešivecPlešivec 31.5.2017
DAVOVÁ PSYCHÓZA - 30 ROKOV (1987 - 2017) TOURFUGA, BratislavaBratislava 31.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Aréna BreznoBrezno 1.6.2017
IVA BITTOVÁ A ČIKORI - At homeSynagóga, Halenárska 2, TrnavaTrnava 1.6.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAAula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 1.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus AKoncertná sieň SFBratislava 1.6.2017
HEINRICH SCHÜTZ - SAKRÁLNA TVORBAJezuitský kostol, BratislavaBratislava 1.6.2017
Lubomyr Melnyk (BRaK)Divadlo ArénaBratislava 1.6.2017
Marie Rottrová a kapela NeřežŠportová hala, PrievidzaPrievidza 2.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión Banská BystricaBanská Bystrica 2.6.2017
IVA BITTOVÁ A ČIKORI - At homeEvanjelický kostol, Lazovná ul., Banská BystricaBanská Bystrica 2.6.2017
LUCIE BÍLÁ - HANADom kultúry, ČadcaČadca 2.6.2017
Martin Geišberg a Daniel Špiner - SandonorikoDivadlo pod kostolom, Tomášikova 8, BratislavaBratislava 2.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus BKoncertná sieň SFBratislava 2.6.2017
Music club - VEČER PRVOČÍSELDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 2.6.2017
Otvárací koncert 62. mfPDom umenia, PiešťanyPiešťany 2.6.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Mestská hala NitraNitra 2.6.2017
Hudobný festival Dohňany 2017Epicklub, DohňanyDohňany 3.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Amfiteáter NitraNitra 3.6.2017
J. Brahms: Nemecké requiemVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 3.6.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAKultúrny dom Samka Dudíka, MyjavaMyjava 3.6.2017
Svetlom napísané - premiérový program FS BorievkaDivadlo Grand, KošiceKošice 3.6.2017
ZBOROVÁ A ORGANOVÁ TVORBADóm sv. Martina, BratislavaBratislava 3.6.2017
DAVOVÁ PSYCHÓZA - 30 ROKOV (1987 - 2017) TOURRandal Club, BratislavaBratislava 3.6.2017
Agon Orchestra: Typornamento (BRaK)Divadlo ArénaBratislava 3.6.2017
LUCIE - JEDINÝ KONCERT NA SLOVENSKU V ROKU 2017City Arena TrnavaTrnava 3.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus OKoncertná sieň SFBratislava 4.6.2017
OTVÁRACÍ KONCERT KLAV. VIRTUÓZA GERGELYA BOGÁNYIHOVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 4.6.2017
Blues na LodiLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 4.6.2017
HILARIS CHAMBER ORCHESTRAMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 4.6.2017
Katka KoščováHotel Astória, Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele 4.6.2017
KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUKMestský amfiteáter TrnavaTrnava 4.6.2017
Rock in Vienna 2017Veranstaltungslocation DonauinselViedeň 5.6.2017
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 6.6.2017
Chváľte meno HospodinovoDrevený artikulárny evanjelický kostol, KežmarokKežmarok 6.6.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio a Peter LipaDom kultúry HumennéHumenné 6.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus SHMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 6.6.2017
Hans ZimmerWiener Stadthalle - Halle DViedeň 6.6.2017
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 7.6.2017
Chváľte meno HospodinovoEvanjelický kostol, DudinceDudince 7.6.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio a Peter LipaBiely Dom, Kúpele Vyšné RužbachyVyšné Ružbachy 7.6.2017
UGLY KID JOEMajestic Music Club, BratislavaBratislava 7.6.2017
Budapesti randevúMsKS KomárnoKomárno 8.6.2017
LÚČNICA - Reprezentačný programDom odborov ŽilinaŽilina 8.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus CKoncertná sieň SFBratislava 8.6.2017
Ján Boleslav Kladivo liveNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 8.6.2017
Gala s Máriou Čírovou, Petrom Lipom, Lukim AdamcomDom umenia, KošiceKošice 9.6.2017
Symfonický orchester SRo - 9. koncert sezónyVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 9.6.2017
62. mfPDom umenia, PiešťanyPiešťany 9.6.2017
Ludovico Einaudi - Jazz Fest Wien 2017Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.6.2017
Music club - VIVETRAYDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 9.6.2017
TWENTYFIVE EXPRES PARTYMeridiana, BojniceBojnice 9.6.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter MartinMartin 10.6.2017
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omMúzeum liptovskej dediny v PribylinePribylina 10.6.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom kultúry PrievidzaPrievidza 10.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.6.2017
SMASH´MImperia-M, NámestovoNámestovo 10.6.2017
Sunnery James & Ryan MarcianoMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 10.6.2017
Chváľte meno HospodinovoEvanjelický kostol, Veľké LeváreVeľké Leváre 11.6.2017
Miro Jaroš a koncert pre (ne)poslušné detiDK SereďSereď 11.6.2017
Desmod a Polemic v RohožníkuAreál futbalového štadióna, RohožníkRohožník 11.6.2017
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 11.6.2017
62. mfPDom umenia, PiešťanyPiešťany 12.6.2017
THE BEACH BOYSIncheba Expo Aréna, BratislavaBratislava 13.6.2017
Júnový koncertAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 14.6.2017
Júnový koncertMestská športová hala, PartizánskePartizánske 15.6.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 15.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus DKoncertná sieň SFBratislava 15.6.2017
Music club - JOZEF SMIŠČÍK A PRIATELIADK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 16.6.2017
Katka Koščová a GeišbergovciDom kultúry, Horná MičináHorná Mičiná 16.6.2017
OTVÁRACÍ KONCERT 42. GITAROVÉHO FEST. J. K. MERTZAZrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 16.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus EKoncertná sieň SFBratislava 16.6.2017
IBIZA PARTY 2017: TUJAMO, EKG, MANENE, R. REYNOLDSZlaté Piesky, BratislavaBratislava 16.6.2017
Machine Gun KellyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 16.6.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyAmfiteáter DetvaDetva 16.6.2017
KONCERT K ŽIVOTNÉMU JUBILEU PROF. JOZEFA ZSAPKUKoncertná sieň Dvorana - VŠMU, BratislavaBratislava 17.6.2017
LÚČNICA - Reprezentačný programKino Strojár, MartinMartin 17.6.2017
André Rieu 2017Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 17.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus SKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 18.6.2017
ANABEL MONTESINOS (ŠPANIELSKO)Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 18.6.2017
62. mfPDom umenia, PiešťanyPiešťany 19.6.2017
CIFRAS IMAGINARIAS – HUDBA PRE DVE VIHUELYKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 19.6.2017
MUSICA AETERNA a PETRA MATĚJOVÁKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 19.6.2017
VEČER LAUREÁTOVKoncertná sieň Dvorana - VŠMU, BratislavaBratislava 20.6.2017
FLOGGING MOLLYMajestic Music Club, BratislavaBratislava 20.6.2017
FUBABY Koncert B. Dubasová a Operné nádvorieRadnica, Banská BystricaBanská Bystrica 21.6.2017
ROBERTO AUSSEL & JUAN JOSÉ MOSALINI (ARGENTÍNA)Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, BratislavaBratislava 21.6.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 21.6.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Amfiteáter PezinokPezinok 22.6.2017
62. mfPDom umenia, PiešťanyPiešťany 22.6.2017
FUBABY Koncert IMT SmileAmfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 22.6.2017
FUBABY Koncert IMT SmileAmfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 22.6.2017
FAMILIA DOUBLE FEST 2017Ryba Anička, KošiceKošice 23.6.2017
Koncert EDDA művek a speváčky Linda KirályFutbalové ihrisko, DebraďDebraď 23.6.2017
AVE MARIA - R. Rikkon, F. Slováček, N. HatalováDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 23.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus MKoncertná sieň SFBratislava 23.6.2017
FIREBEATZ v Imperia-m, NámestovoImperia-M, NámestovoNámestovo 23.6.2017
Prvá letná SiTy partyAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.6.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter pod Zoborom, NitraNitra 24.6.2017
ELO & PRÚDY legendy v SerediMestský amfiteáter SereďSereď 24.6.2017
AVITAL MEETS AVITAL / KonvergencieAteliér Babylon, BratislavaBratislava 24.6.2017
Hed KandiWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 24.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.6.2017
Otvárací koncert Kultúrneho leta 2017Chateau Theresia (kaštieľ v Bernolákove)Bernolákovo 25.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom, ValalikyValaliky 25.6.2017
RICCO A CLAUDIADom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 25.6.2017
TERROR (USA), WISDOM IN CHAINS (USA)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 25.6.2017
PAOLO FRESU & BEBO FERRA (IT)Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 25.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom, StrážskeStrážske 26.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom, Hanušovce nad TopľouHanušovce nad Topľou 27.6.2017
Júnový koncertMestská športová hala, RužomberokRužomberok 27.6.2017
Slovenská filharmónia, cyklus HSMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 27.6.2017
LÚČNICA - Reprezentačný programDom umenia, PiešťanyPiešťany 27.6.2017
JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápežaZimný štadión mesta PopradPoprad 28.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouViacúčelová sála, VíťazVíťaz 28.6.2017
Júnový koncertKino Hviezda, TrenčínTrenčín 28.6.2017
LUCKY CHOPSMajestic Music Club, BratislavaBratislava 28.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom, NemšováNemšová 29.6.2017
Júnový koncertMestská športová hala, Považská BystricaPovažská Bystrica 29.6.2017
62. mfPDom umenia, PiešťanyPiešťany 29.6.2017
ALMA együttes BULI KomárnoDom Matice Slovenskej, KomárnoKomárno 30.6.2017
EL CAMINO YOUTH SYMPHONY, USAVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 30.6.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouAmfiteáter, Borský MikulášBorský Mikuláš 30.6.2017
OMEGAPrírodný amfiteáter Bóroš, KolíňanyKolíňany 30.6.2017
Katarína Knechtová s kapelou a malým orchestromTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 1.7.2017
Otvorenie letnej sezóny so skupinou PolemicHotel & Spa Resort Kaskady, SliačSliač 1.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.7.2017
OLYMPIC (CZ)Amfiteáter Banská BystricaBanská Bystrica 1.7.2017
Kandráčovci na Zámku VígľašHotel The Grand Vígľaš ****, VígľašVígľaš 2.7.2017
Koncert Kristína & bandNádvorie KH Palace - Kúpele SliačSliač 2.7.2017
Armin Van Buuren in Trenčín, SlovakiaExpo Center, TrenčínTrenčín 4.7.2017
FOSTER THE PEOPLERefinery Gallery, BratislavaBratislava 5.7.2017
Koncert Petra Lipu a Traditional ClubuStaromestská jazzová loď, BratislavaBratislava 7.7.2017
Cascade Youth Symphony OrchestraVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 8.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.7.2017
DUO JAMAHA + HostiaAmfiteáter TurzovkaTurzovka 9.7.2017
62. mfPDom umenia, PiešťanyPiešťany 10.7.2017
OBITUARY (USA), ABSU (USA), BEHEADED (MT)Randal Club, BratislavaBratislava 11.7.2017
H2OCollosseum Club, KošiceKošice 13.7.2017
KOLLÁROVCIZichyho kaštieľ, DivínDivín 14.7.2017
Narodeniny s Petrom NagyomClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 14.7.2017
Miro Jaroš a koncert pre (ne)poslušné detiAquaCity PopradPoprad 15.7.2017
Fernando Saunders v klube Bombura v BrezneBombura klub, BreznoBrezno 15.7.2017
KURAWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 15.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.7.2017
Katka Koščová a GeišbergovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 17.7.2017
Katka Koščová a GeišbergovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 18.7.2017
Katka Koščová a GeišbergovciBombura klub, BreznoBrezno 19.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.7.2017
Mária Čírová - Leto na Nitrianskom hradeNitriansky hrad, NitraNitra 28.7.2017
Gladiator na hradeTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 28.7.2017
Firebeatz, Julian JordanWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 29.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.7.2017
Billy TalentPiano Club, TrenčínTrenčín 31.7.2017
{.: SuperBand Tour :.}STEEL ARÉNA KošiceKošice 1.8.2017
ABSOLUT IBIZA PARTY 5Imperia-M, NámestovoNámestovo 3.8.2017
Vojtěch Dyk a B-Side BandŠTADIÓN MŠK ŽILINAŽilina 4.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.8.2017
METAL CHURCH (USA) + predkapelaMajestic Music Club, BratislavaBratislava 8.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.8.2017
IMT SMILE, ČECHOMOR, DESMODAmfiteáter Nad Bôrami, TerchováTerchová 13.8.2017
STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017Kúpele Červený KláštorČervený Kláštor 19.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.8.2017
W&WWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 19.8.2017
Koncert skupiny IMT SMILE na Trenčianskom hradeTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 25.8.2017
ROBBIE WILLIAMSErnst Happel StadionViedeň 26.8.2017
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omAmfiteáter SenecSenec 26.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.8.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter VýchodnáVýchodná 28.8.2017
Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017Nové Korzo, RužomberokRužomberok 28.8.2017
Prvá pravá oldieska s New Boney MAteliér Babylon, BratislavaBratislava 1.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.9.2017
Koncert Petra Lipu a Traditional ClubuStaromestská jazzová loď, BratislavaBratislava 8.9.2017
Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)Dom kultúry Pezinok - Malá sálaPezinok 8.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.9.2017
SparksAteliér Babylon, BratislavaBratislava 10.9.2017
{.: SuperBand Tour :.}1. mája, VrábleVráble 12.9.2017
RICHIE KOTZEN & bandMajestic Music Club, BratislavaBratislava 12.9.2017
RICCO A CLAUDIAPiano Club, TrenčínTrenčín 14.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.9.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom odborov ŽilinaŽilina 19.9.2017
Papa Roachplanet.tt in der Bank Austria Halle im GasometerViedeň 20.9.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIPiano Club, TrenčínTrenčín 21.9.2017
RICCO A CLAUDIADom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 21.9.2017
RUSÍN ČENDEŠ ORCHESTRA - BEST OFDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 21.9.2017
Jiří Stivín /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 22.9.2017
HORKÝŽE SLÍŽEClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 22.9.2017
HIGHLIGHTS Z OPIER UND OPERIETKulturfabrik, Fabrikplatz 1, Hainburg, ATHainburg an der Donau 23.9.2017
Top Dream Company /CZ/ - funky nightBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 23.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.9.2017
ARCH ENEMY + JinjerMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Dom umenia, KošiceKošice 26.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Univerzálna sála, Dom armády TrenčínTrenčín 27.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 28.9.2017
Goran Bregovič Wedding and Funeral BandAEGON aréna, BratislavaBratislava 28.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Aula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 29.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.9.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom umenia, KošiceKošice 2.10.2017
FEŠÁCI - 50 rokov -TOUR 2017DK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 5.10.2017
Vladimír Mišík & ETC /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 5.10.2017
Hodový koncert vo Vrábľoch - OLYMPICStaré ihrisko, Ul. 1. mája, VrábleVráble 6.10.2017
Michal Pavlíček & Trio /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 6.10.2017
Jazz Q & Martin KratochvílBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 7.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIMestské divadlo ACTORES, RožňavaRožňava 10.10.2017
SilBand - SilvayovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 10.10.2017
Lenka Dusilová /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 13.10.2017
Puding pani ElvisovejBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 14.10.2017
Pohoda Párty – Lola MarshTabačka, KošiceKošice 17.10.2017
AL DI MEOLA - World Sinfonia TourSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.10.2017
Pohoda Párty – Lola MarshA4 - nultý priestor, Karpatská 2, BratislavaBratislava 18.10.2017
STU LARSENFUGA, BratislavaBratislava 18.10.2017
Peter Cmorik & bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 19.10.2017
Zem tancuje a spieva na horehroníAréna BreznoBrezno 20.10.2017
Parov Stelar BrnoBVV - PAVILON G1, Výstaviště 1, BrnoBrno 20.10.2017
Peter & Lucia - Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a ...Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 20.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 21.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMPKO NitraNitra 22.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMHoliday Inn, TrnavaTrnava 23.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMMestská športová hala, PartizánskePartizánske 24.10.2017
Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black BandAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 26.10.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Chemkostav Aréna, MichalovceMichalovce 27.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLINitrianska galéria, NitraNitra 27.10.2017
MIREILLE MATHIEUIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.10.2017
Česko-slovenský večerIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 28.10.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Angels Aréna, KošiceKošice 28.10.2017
RusskajaCollosseum Club, KošiceKošice 28.10.2017
Dan Bárta & Robert Balzar TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 28.10.2017
DIRKSCHNEIDERMajestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 28.10.2017
DIRKSCHNEIDERCollosseum Club, KošiceKošice 31.10.2017
James BluntWiener Stadthalle - Halle DViedeň 31.10.2017
Nick Cave & The Bad SeedsWiener Stadthalle - Halle DViedeň 1.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}testBratislava 2.11.2017
GorillazWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala ARENA, LučenecLučenec 3.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Koniareň, RužomberokRužomberok 4.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 4.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Dukla, Banská BysticaBanská Bystrica 7.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Podháj, MartinMartin 8.11.2017
Queen & Adam LambertWiener Stadthalle - Halle DViedeň 8.11.2017
WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITEDHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 10.11.2017
WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITEDAngels Aréna, KošiceKošice 11.11.2017
Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 11.11.2017
JamiroquaiWiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Milénium, Nové ZámkyNové Zámky 17.11.2017
KALINKA 2017Tipsport Aréna, ŽilinaŽilina 17.11.2017
KALINKA 2017Aréna BreznoBrezno 18.11.2017
1st Slovak Pink Floyd RevivalBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 18.11.2017
KALINKA 2017AEGON aréna, BratislavaBratislava 19.11.2017
ANDREA BOCELLI - 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 19.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Športová hala, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 20.11.2017
2 CellosWiener Stadthalle - Halle DViedeň 21.11.2017
PETR KOTVALD & Trik, Dance CompanyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 23.11.2017
Jana Kocianova so zborom The Gospel FamilyDom odborov ŽilinaŽilina 24.11.2017
APOKALYPSA 43Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 24.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 25.11.2017
Helloween - Pumpkins United World TourAEGON aréna, BratislavaBratislava 26.11.2017
Alice CooperWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.11.2017
MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody MakersReduta - Veľká sála, BratislavaBratislava 29.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVAN STADIUMBratislava 30.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}TESTOVACIE HLADISKO S VELMI DLHYM NAZVOM UPLNE ZEBratislava 30.11.2017
SINATROLOGY – THE KINGS OF SWING GALAIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 2.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.12.2017
Dalibor Janda so skupinou PrototypIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 5.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Iva Bittová & Paolo Angeli /CZ, IT/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 8.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.12.2017
BEASTÖ BLANCÖ V ROCK CAFERock Cafe, BratislavaBratislava 11.12.2017
MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.12.2017
Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - LuskáčikAEGON aréna, BratislavaBratislava 16.12.2017
Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - LuskáčikAEGON aréna, BratislavaBratislava 16.12.2017
The best of OMEGASTEEL ARÉNA KošiceKošice 16.12.2017
INEKAFE - Vianocéé tour 2017Majestic Music Club, BratislavaBratislava 16.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.12.2017
Čarovné Vianoce pod Tatrami s H. VondráčkovouDom kultúry BatizovceBatizovce 17.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVAN STADIUMBratislava 20.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}testBratislava 21.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 29.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (41)testBratislava 31.12.2017
Piotr RUBIK - Septembrový ŽaltárZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.1.2018
a-ha: an acoustic eveningWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.2.2018
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.2.2018
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.2.2018
The Kelly FamilyWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.3.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouDom odborov ŽilinaŽilina 20.3.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouKino Hviezda, TrenčínTrenčín 21.3.2018

Share

  • KALINKA 2017
  • Česko-slovenský večer
  • Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om
  • 62. mfP
  • TWENTYFIVE EXPRES PARTY
  • La Gioia & Band: Rockové balady
  • LUCKY CHOPS
  • Sunnery James & Ryan Marciano
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUM
  • Slovenská filharmónia, cyklus O
  • Slovenská filharmónia, cyklus B
  • ARCH ENEMY + Jinjer
  • LUCIE - JEDINÝ KONCERT NA SLOVENSKU V ROKU 2017
  • Lubomyr Melnyk (BRaK)
  • H2O
  • FAMILIA DOUBLE FEST 2017
  • LÚČNICA - Reprezentačný program
  • The best of OMEGA
  • J. Brahms: Nemecké requiem
  • TERROR (USA), WISDOM IN CHAINS (USA)
  • DUO JAMAHA + Hostia
  • APOKALYPSA 43
  • AVE MARIA - R. Rikkon, F. Slováček, N. Hatalová
  • Russkaja
  • RICCO A CLAUDIA
  • AVITAL MEETS AVITAL / Konvergencie
  • Ján Boleslav Kladivo live
  • FOSTER THE PEOPLE
  • ANDREA BOCELLI - 2017
  • Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017
  • ZBOROVÁ A ORGANOVÁ TVORBA
  • Chváľte meno Hospodinovo
  • BEASTÖ BLANCÖ V ROCK CAFE
  • Prvá letná SiTy party
  • {.: SuperBand Tour :.}
  • METAL CHURCH (USA) + predkapela
  • Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
  • Miro Jaroš a koncert pre (ne)poslušné deti
  • Bratislava Hot Serenaders
  • ADAM PLACHETKA
  • Technikársky Majáles
  • Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
  • Koncert skupiny IMT SMILE na Trenčianskom hrade
  • Kompost 3 (AT)
  • Peter & Lucia - Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a ...
  • IBIZA PARTY 2017: TUJAMO, EKG, MANENE, R. REYNOLDS
  • Koncert Petra Lipu a Traditional Clubu
  • Jazz Q & Martin Kratochvíl
  • ABSOLUT IBIZA PARTY 5
  • ROBERTO AUSSEL & JUAN JOSÉ MOSALINI (ARGENTÍNA)
  • FUBABY Koncert IMT Smile
  • MISSA VIRGO PRUDENTISSIMA
  • ANABEL MONTESINOS (ŠPANIELSKO)
  • DIRKSCHNEIDER
  • KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK
  • PETR KOTVALD & Trik, Dance Company
  • CIGÁNSKI DIABLI hrajú CARMEN
  • FUBABY Koncert B. Dubasová a Operné nádvorie
  • Agon Orchestra: Typornamento (BRaK)
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • FRAGILE
  • Blues na Lodi
  • Testovacie podujatie (21)
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black Band
  • MIREILLE MATHIEU
  • Armin Van Buuren in Trenčín, Slovakia
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • KRISTÍNA - AMFITEÁTER PREŠOV
  • SilBand - Silvayovci
  • FIREBEATZ v Imperia-m, Námestovo
  • Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/
  • Pohoda Párty – Lola Marsh
  • INEKAFE - Vianocéé tour 2017
  • Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black Band
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • Otvárací koncert 62. mfP
  • TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017
  • Jana Kocianova so zborom The Gospel Family
  • Desmod a Polemic v Rohožníku
  • PAOLO FRESU & BEBO FERRA (IT)
  • DAVOVÁ PSYCHÓZA - 30 ROKOV (1987 - 2017) TOUR
  • Parov Stelar Brno
  • RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017
  • UGLY KID JOE
  • Slovenská filharmónia, cyklus S
  • Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio a Peter Lipa
  • Koncert EDDA művek a speváčky Linda Király
  • Vianočný koncert Jana Kurucová
  • ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017
  • LUCIE BÍLÁ - HANA
  • KALINKA 2017
  • Firebeatz, Julian Jordan
  • Szidi TOBIAS - Best of Krst 2CD
  • Hudobný festival Dohňany 2017
  • Lenka Dusilová /CZ/
  • Goran Bregovič Wedding and Funeral Band
  • Hed Kandi
  • AL DI MEOLA - World Sinfonia Tour
  • Martin Geišberg a Daniel Špiner - Sandonoriko
  • Hodový koncert vo Vrábľoch - OLYMPIC
  • LÚČNICA - Reprezentačný program
  • Slovenská filharmónia, cyklus HS
  • W&W
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Slovenská filharmónia, cyklus M
  • Pstruh - koncert / prekvapenie
  • FEŠÁCI - 50 rokov -TOUR 2017
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Dalibor Janda so skupinou Prototyp
  • Jiří Stivín /CZ/
  • KOLLÁROVCI
  • Marta Kubišová a její Poslední recitál
  • FRAGILE
  • MUSICA AETERNA a PETRA MATĚJOVÁ
  • SINATROLOGY – THE KINGS OF SWING GALA
  • Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - Luskáčik
  • Otvorenie letnej sezóny so skupinou Polemic
  • JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápeža
  • Budapesti randevú
  • ELO & PRÚDY legendy v Seredi
  • KURA
  • Slovenská filharmónia, cyklus E
  • Vojtěch Dyk a B-Side Band
  • Testovacie podujatie (41)
  • EL CAMINO YOUTH SYMPHONY, USA
  • HEINRICH SCHÜTZ - SAKRÁLNA TVORBA
  • RICHIE KOTZEN & band
  • Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • Beethoven... z temnôt do svetla
  • Especias
  • FLOGGING MOLLY
  • Oldies Video Disco live
  • KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLI
  • WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITED
  • CIFRAS IMAGINARIAS – HUDBA PRE DVE VIHUELY
  • MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody Makers
  • Music club -  JOZEF SMIŠČÍK A PRIATELIA
  • Miro Jaroš a koncert pre (ne)poslušné deti
  • Slovenská filharmónia, cyklus SH
  • STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017
  • Slovenská filharmónia, cyklus D
  • ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017
  • Slovenská filharmónia, cyklus A
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Katka Koščová
  • Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´
  • Gala s Máriou Čírovou, Petrom Lipom, Lukim Adamcom
  • IVA BITTOVÁ A ČIKORI - At home
  • Iva Bittová & Paolo Angeli /CZ, IT/
  • SMASH´M
  • ZORÁN a jeho skupina
  • 1st Slovak Pink Floyd Revival
  • WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITED
  • Marie Rottrová a kapela Neřež
  • HORKÝŽE SLÍŽE
  • Fallgrapp Tour 2017
  • HIGHLIGHTS Z OPIER UND OPERIET
  • MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017
  • KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLI
  • Svetlom napísané - premiérový program FS Borievka
  • Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Vladimír Mišík & ETC /CZ/
  • Mária Čírová - Leto na Nitrianskom hrade
  • Helloween - Pumpkins United World Tour
  • VEČER LAUREÁTOV
  • Kandráčovci na Zámku Vígľaš
  • Dan Bárta & Robert Balzar Trio
  • Fernando Saunders v klube Bombura v Brezne
  • Puding pani Elvisovej
  • Čarovné Vianoce pod Tatrami s H. Vondráčkovou
  • Top Dream Company /CZ/ - funky night
  • Koncert Kristína & band
  • OTVÁRACÍ KONCERT 42. GITAROVÉHO FEST. J. K. MERTZA
  • Narodeniny s Petrom Nagyom
  • Prvá pravá oldieska s New Boney M
  • Cascade Youth Symphony Orchestra
  • THE BEACH BOYS
  • Music club -  VEČER  PRVOČÍSEL
  • Laco Deczi & Celula New York
  • Slovenská filharmónia, cyklus K
  • Music club -  VIVETRAY
  • Michal Pavlíček & Trio /CZ/
  • DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017
  • KONCERT K ŽIVOTNÉMU JUBILEU PROF. JOZEFA ZSAPKU
  • RUSÍN ČENDEŠ ORCHESTRA - BEST OF
  • Hudba bez bariér
  • HILARIS CHAMBER ORCHESTRA
  • KALINKA 2017
  • DIRKSCHNEIDER
  • IMT SMILE, ČECHOMOR, DESMOD
  • Sparks
  • OMEGA
  • STU LARSEN