koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
DUO SOPRANO ET ORGUEKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 27.7.2017
Mária Čírová - Leto na Nitrianskom hradeNitriansky hrad, NitraNitra 28.7.2017
Gladiator na hradeTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 28.7.2017
Like an Animal Lounge PartyEvent House, Bytčická 16, ŽilinaŽilina 28.7.2017
RICHARD ŠVEDA: SONGS Koncert spojený s krstom CDMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 28.7.2017
IBIZA PARTY 2017Motel Kamenec - Zemplínska šíravaMichalovce 28.7.2017
Firebeatz, Julian JordanWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 29.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.7.2017
FOLKLÓRNA PREHLIADKA REGIÓNU GRONAmfiteáter - jazero Tajch, Nová BaňaNová Baňa 30.7.2017
Billy TalentPiano Club, TrenčínTrenčín 31.7.2017
Horkýže Slíže, Slobodná Európa, Fuera FondoAmfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 1.8.2017
SUZI QUATRO A HOSTIARO Sninské rybníky, SninaSnina 1.8.2017
SUZI QUATRO A HOSTIARO Sninské rybníky, SninaSnina 1.8.2017
Koncert La Gioia v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 2.8.2017
Max & Iggor Cavalera return to RootsMajestic Music Club, BratislavaBratislava 2.8.2017
KATKA MÁLIKOVÁNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 2.8.2017
ABSOLUT IBIZA PARTY 5Imperia-M, NámestovoNámestovo 3.8.2017
LÚČNICA V TATRÁCHPod skokanskými mostíkmi, Štrbské PlesoŠtrba 3.8.2017
THE SONG OF THE NORTHKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 3.8.2017
Dvojkoncert INEKAFE & BUTYAmfiteáter SenecSenec 3.8.2017
Vojtěch Dyk a B-Side BandŠTADIÓN MŠK ŽILINAŽilina 4.8.2017
Expres Párty TwentyFive & Videooldies Mix na ŠíravAmfiteáter Zemplínska Šírava, stredisko LúčMichalovce 4.8.2017
Bratislava Hot SerenadersDubnický kaštieľDubnica nad Váhom 5.8.2017
8. NARODENINY MINISTRY of FUNMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 5.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.8.2017
Koncert Petra Lipu v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 6.8.2017
METAL CHURCH (USA) + predkapelaMajestic Music Club, BratislavaBratislava 8.8.2017
THE BACH´S ADMIRERSKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 10.8.2017
GIPSY ČAVEClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 11.8.2017
TechRules / Olivier Giacomotto, CrazibizaMotel Kamenec - Zemplínska šíravaMichalovce 11.8.2017
Koncert Katky Knechtovej a skupiny HrdzaAmfiteáter KapušanyKapušany 12.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.8.2017
IMT SMILE, ČECHOMOR, DESMODAmfiteáter Nad Bôrami, TerchováTerchová 13.8.2017
Šlágr Band na TajchuAmfiteáter - jazero Tajch, Nová BaňaNová Baňa 13.8.2017
DEVIN TOWNSEND PROJECT (USA)Randal Club, BratislavaBratislava 13.8.2017
Fats Jazz Band v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 13.8.2017
ERIK ROTHENSTEIN BAND A ESTER WIESNEROVÁNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 16.8.2017
THE ORGAN MUSIC FROM POLAND AND GERMANYKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 17.8.2017
KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUKMestský amfiteáter TrnavaTrnava 17.8.2017
Igrici na ulici 3HalmiSpace, Halmiho dvor, Hlavná 21, KošiceKošice 18.8.2017
SĽUK -Horehronskí chlopi-FS Šumiačan a Marek ŤapákAmfiteáter Nad Bôrami, TerchováTerchová 18.8.2017
TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade DevínHrad Devín, BratislavaBratislava 18.8.2017
Milo Kráľ band a Barbora ŠvidraňováNádvorie Čierny OrolRimavská Sobota 18.8.2017
STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017Kúpele Červený Kláštor SmerdžonkaČervený Kláštor 19.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.8.2017
W&WWakelake - Zlaté Piesky, BratislavaBratislava 19.8.2017
Koncert Barbory Švidraňovej a Big Band ŽKKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 20.8.2017
Helmut Hauskeller, Stanislav ŠurinDom umenia, PiešťanyPiešťany 22.8.2017
Dalibor Janda so skupinou PrototypAmfiteáter PezinokPezinok 24.8.2017
DAVID DI FIORE / USADom umenia, PiešťanyPiešťany 24.8.2017
B.A.C.HKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 24.8.2017
Koncert speváckeho zboru Lúčnica v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 25.8.2017
TRIO GEIŠBERGOVCIGaléria Jána Kulicha, Zvolenská SlatinaZvolenská Slatina 25.8.2017
DAVID KOLLAR (SK) &ARVE HENRIKSEN (NO) I KoncertElektrárňa Piešťany, Staničná 51Piešťany 25.8.2017
Koncert skupiny IMT SMILE na Trenčianskom hradeTrenčiansky hrad, TrenčínTrenčín 25.8.2017
Operné gala v Kežmarku 2017Drevený artikulárny evanjelický kostol, KežmarokKežmarok 26.8.2017
13. narodeniny rádia SiTy/ Rozlúčka s letomRanč na Striebornom jazere, GalantaGalanta 26.8.2017
ROBBIE WILLIAMSErnst Happel StadionViedeň 26.8.2017
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omAmfiteáter SenecSenec 26.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.8.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter VýchodnáVýchodná 28.8.2017
Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017Nové Korzo, RužomberokRužomberok 28.8.2017
Slovenská filharmónia - záverečný koncertKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 31.8.2017
HOMMAGE Á PETR EBENKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 31.8.2017
Koncert skupiny BIKINI /HU/Futbalový štadión, RožňavaRožňava 31.8.2017
Korben DallasDubnické múzeum, nádvorieDubnica nad Váhom 1.9.2017
Hunty Fest 2017Hunty Fish, Lednické RovneLednické Rovne 2.9.2017
EARLY BIRDS (PL) I KoncertElektrárňa Piešťany, Staničná 51Piešťany 2.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.9.2017
KOLLÁROVCIAmfiteáter - jazero Tajch, Nová BaňaNová Baňa 3.9.2017
Ines Maidre-AarvikDom umenia, PiešťanyPiešťany 5.9.2017
SPIEVANKOVODom odborov ŽilinaŽilina 6.9.2017
HOMMAGE Á CHOPINNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 6.9.2017
Festival alikvotných spevov a zvukovAT HOME GALLERY Synagóga, ŠamorínŠamorín 7.9.2017
JOZEF HOLLY & BAND - PIANO SHOWPiano Club, TrenčínTrenčín 7.9.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC TrioBiely Dom, Kúpele Vyšné RužbachyVyšné Ružbachy 7.9.2017
RICCO A CLAUDIADivadlo B. S. Timravy, LučenecLučenec 7.9.2017
L´ORGANO INTERNAZIONALEKatedrála sv. Martina, BratislavaBratislava 7.9.2017
Koncert Petra Lipu a Traditional ClubuStaromestská jazzová loď, BratislavaBratislava 8.9.2017
Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)Dom kultúry Pezinok - Malá sálaPezinok 8.9.2017
Festival alikvotných spevov a zvukovAT HOME GALLERY Synagóga, ŠamorínŠamorín 8.9.2017
Majk Spirit a H16 v Dunajskej LužnejFutbalový štadión, Dunajská LužnáDunajská Lužná 8.9.2017
Festival alikvotných spevov a zvukovAT HOME GALLERY Synagóga, ŠamorínŠamorín 9.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.9.2017
Kandráčovci v Dunajskej LužnejFutbalový štadión, Dunajská LužnáDunajská Lužná 10.9.2017
Nový koncert FRAGILEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 10.9.2017
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 10.9.2017
SparksAteliér Babylon, BratislavaBratislava 10.9.2017
RICHIE KOTZEN & bandMajestic Music Club, BratislavaBratislava 12.9.2017
Svet nemôže žiť bez nehyDrevený artikulárny kostol, HronsekHronsek 14.9.2017
RICCO A CLAUDIAPiano Club, TrenčínTrenčín 14.9.2017
IBIZA PARTY - TUJAMO comebackHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 14.9.2017
StingWiener Stadthalle - Halle DViedeň 14.9.2017
PRSPCT SAVAGERY FESTIVALMetroclub, ŠaľaŠaľa 15.9.2017
SALCO & MADUARClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 15.9.2017
ALPHAVILLEZimný štadión HumennéHumenné 16.9.2017
Rozlúčka s letom so skupinou VidiekKASKADY HOTEL & SPA RESORT, SLIAČSliač 16.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.9.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyKultúrny dom, BatizovceBatizovce 17.9.2017
Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 18.9.2017
LASICA, LIPA & BRATISLAVA HOT SERENADERSVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 18.9.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom odborov ŽilinaŽilina 19.9.2017
SPIEVANKOVODom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 20.9.2017
Papa Roachplanet.tt in der Bank Austria Halle im GasometerViedeň 20.9.2017
Z Benátok do Viedne (a Podolínca)Dóm sv. Martina, Rudnayovo nám. 1, BratislavaBratislava 20.9.2017
ZrníAteliér Babylon, BratislavaBratislava 20.9.2017
SPIEVANKOVOMestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 21.9.2017
Goran Karan & Vagabundo BandDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 21.9.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIPiano Club, TrenčínTrenčín 21.9.2017
RICCO A CLAUDIADom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 21.9.2017
RUSÍN ČENDEŠ ORCHESTRA - BEST OFDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 21.9.2017
Husľové sonátydesign factory, Bottova 2, BratislavaBratislava 21.9.2017
Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25Piešťanský Pivovar, PiešťanyPiešťany 21.9.2017
Bratislavská noc komornej hudbydesign factory, Bottova 2, BratislavaBratislava 22.9.2017
PAVOL HAMMEL A PRÚDYDom odborov ŽilinaŽilina 22.9.2017
Jiří Stivín /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 22.9.2017
HORKÝŽE SLÍŽEClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 22.9.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter MartinMartin 23.9.2017
HIGHLIGHTS Z OPIER UND OPERIETKulturfabrik, Fabrikplatz 1, Hainburg, ATHainburg an der Donau 23.9.2017
Sylvia THEREZA (Brazília) - klavírny recitáldesign factory, Bottova 2, BratislavaBratislava 23.9.2017
GOLDEN AGE FESTIVALV-klub / Národné osvetové centrum, BratislavaBratislava 23.9.2017
GOLDEN AGE FESTIVALV-klub / Národné osvetové centrum, BratislavaBratislava 23.9.2017
Top Dream Company /CZ/ - funky nightBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 23.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.9.2017
Koncert pre Mariána VarguMalé koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 24.9.2017
Avi Avital / Convergencie PlayersVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 24.9.2017
GOLDEN AGE FESTIVALV-klub / Národné osvetové centrum, BratislavaBratislava 24.9.2017
Adamson - Marching bandJezuitský kostol, BratislavaBratislava 24.9.2017
Makrokozmos, Hudobné kakao: séria koncertov ...design factory, Bottova 2, BratislavaBratislava 25.9.2017
FRANTIŠEK NEDVĚD - 70.DK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 25.9.2017
Listy dôvernéMoyzesova sieň, BratislavaBratislava 25.9.2017
ARCH ENEMY + JinjerMajestic Music Club, BratislavaBratislava 25.9.2017
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR 2MsKS KomárnoKomárno 26.9.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouDom kultúry OZK, Považská BystricaPovažská Bystrica 26.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Dom umenia, KošiceKošice 26.9.2017
Shenzhen Symphony OrchestraVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 26.9.2017
PAOLO FRESU & BEBO FERRA (IT)Malé koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 26.9.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouHistorická radnica - Veľká sála, Hlavná 59, KošiceKošice 27.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Univerzálna sála, Dom armády TrenčínTrenčín 27.9.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKino Scala, PrešovPrešov 28.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 28.9.2017
Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 28.9.2017
Goran Bregovič Wedding and Funeral BandAEGON aréna, BratislavaBratislava 28.9.2017
Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´Aula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 29.9.2017
Milo Kráľ band a Barbora ŠvidraňováMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 29.9.2017
Guarneri trioMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 30.9.2017
Solamente naturaliVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 30.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.9.2017
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR 2Dom odborov ŽilinaŽilina 1.10.2017
Klavírny recitálMalá sála Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 1.10.2017
Slovenský komorný orchesterKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 1.10.2017
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR 2Kino Hviezda, TrenčínTrenčín 2.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIDom umenia, KošiceKošice 2.10.2017
Tongyeong Festival Orchestra KóreaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 2.10.2017
Junge Deutsche PhilharmonieKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 3.10.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyMsKS MichalovceMichalovce 4.10.2017
Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 4.10.2017
FEŠÁCI - 50 rokov -TOUR 2017DK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 5.10.2017
Michal Pavlíček a TrioDom kultúry Devín, BratislavaBratislava 5.10.2017
Západoslovenské piesneStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 5.10.2017
Vladimír Mišík & ETC /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 5.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourMusic a Cafe, TrnavaTrnava 5.10.2017
Hodový koncert vo Vrábľoch - OLYMPICStaré ihrisko, Ul. 1. mája, VrábleVráble 6.10.2017
Októbrový koncertAula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 6.10.2017
Tonkünstler-Orchester NiederösterreichKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourKlub HaD, Banská BystricaBanská Bystrica 6.10.2017
Michal Pavlíček & Trio /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 6.10.2017
Xindl XKasárne Kulturpark, KošiceKošice 6.10.2017
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR 2Dom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 7.10.2017
Slovenská klavírna tvorbaMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 7.10.2017
Jazz Q & Martin KratochvílBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 7.10.2017
Xindl XSmer Music Bar, ŽilinaŽilina 7.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 7.10.2017
Octet SingersStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 8.10.2017
Petr Eben – Jan Amos KomenskýKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 8.10.2017
Lawrence Brownlee - operný recitálKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 9.10.2017
Alena Baeva, Vadym KholodenkoMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 10.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLIMestské divadlo ACTORES, RožňavaRožňava 10.10.2017
SilBand - SilvayovciKasárne Kulturpark, KošiceKošice 10.10.2017
Michal Sťahel, Mahan EsfahaniStĺpová sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 11.10.2017
PARADISE LOST(UK) + PALLBEARER(USA) + SINISTRO(PT)Randal Club, BratislavaBratislava 11.10.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyAteliér Babylon, BratislavaBratislava 11.10.2017
Symfonický orchester Slovenského rozhlasuKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 11.10.2017
Kremerata BalticaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 12.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 12.10.2017
ABBA SYMPHONYAEGON aréna, BratislavaBratislava 13.10.2017
ŠKO ŽilinaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 13.10.2017
ELÁN Živých nás nedostanú Open Air 2017City Arena TrnavaTrnava 13.10.2017
Lenka Dusilová /CZ/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 13.10.2017
Xindl XPiano Club, TrenčínTrenčín 13.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourMusic a Cafe, NitraNitra 13.10.2017
Koncert s KollárovcamiKultúrny dom SolčanySolčany 14.10.2017
Orchester Mariinského divadlaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 14.10.2017
20 rokov NocadeňKunsthalle/Hala umenia, KošiceKošice 14.10.2017
Puding pani ElvisovejBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 14.10.2017
Xindl XMusic a Cafe, TrnavaTrnava 14.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourRock Cafe, BratislavaBratislava 14.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 14.10.2017
Slovenská filharmóniaKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 15.10.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC TrioTEATRO WüstenrotBratislava 16.10.2017
Peter Nagy - PIANKODivadlo Tower Stage, BratislavaBratislava 16.10.2017
Terry Oldfield & Soraya - Temple Moon Tour 2017PKO Čierny Orol, PrešovPrešov 16.10.2017
MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR 2Aula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 17.10.2017
Peter Nagy - PIANKOStaré divadlo Karola Spišáka v NitreNitra 17.10.2017
Pohoda Párty – Lola MarshTabačka, KošiceKošice 17.10.2017
AL DI MEOLA - World Sinfonia TourSpoločenský pavilón, KošiceKošice 17.10.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 18.10.2017
Pohoda Párty – Lola MarshA4 - nultý priestor, Karpatská 2, BratislavaBratislava 18.10.2017
STU LARSENFUGA, BratislavaBratislava 18.10.2017
BEATLES SHOW – THE BACKWARDSBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.10.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 19.10.2017
MAYHEM (NOR) + supportRandal Club, BratislavaBratislava 19.10.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyRobotnícky dom, Banská BystricaBanská Bystrica 19.10.2017
Peter Nagy - PIANKOKino Hviezda, TrenčínTrenčín 19.10.2017
20 rokov NocadeňMajestic Music Club, BratislavaBratislava 19.10.2017
Peter Cmorik & bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 19.10.2017
Peter Nagy - PIANKOKino Hviezda, TrnavaTrnava 20.10.2017
Zem tancuje a spieva na HorehroníAréna BreznoBrezno 20.10.2017
Parov Stelar BrnoBVV - PAVILON G1, Výstaviště 1, BrnoBrno 20.10.2017
Peter & Lucia - Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a ...Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 20.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 21.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMPKO NitraNitra 22.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMHoliday Inn, TrnavaTrnava 23.10.2017
Peter Nagy - PIANKOKino Strojár, MartinMartin 23.10.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMMestská športová hala, PartizánskePartizánske 24.10.2017
Peter Nagy - PIANKOAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 24.10.2017
Alice Francis /Electro swing/Nu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 24.10.2017
Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25Music a Cafe, TrnavaTrnava 24.10.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyKino Hviezda, TrnavaTrnava 25.10.2017
Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black BandAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 26.10.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyGES Club, KošiceKošice 26.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourCafe Razy, PopradPoprad 26.10.2017
Apocalyptica - 20 years of plays Metallica ...Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 26.10.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Chemkostav Aréna, MichalovceMichalovce 27.10.2017
KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLINitrianska galéria, NitraNitra 27.10.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyDom kultúry, PartizánskePartizánske 27.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourSokolovňa, Liptovský HrádokLiptovský Hrádok 27.10.2017
MI TROMIHistorická radnica, KošiceKošice 27.10.2017
MIREILLE MATHIEUIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.10.2017
LUNETIC + HOLKIClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 27.10.2017
Česko-slovenský večerIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 28.10.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Angels Aréna, KošiceKošice 28.10.2017
RusskajaCollosseum Club, KošiceKošice 28.10.2017
Dan Bárta & Robert Balzar TrioBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 28.10.2017
DIRKSCHNEIDERMajestic Music Club, BratislavaBratislava 28.10.2017
MARTIN HARICH Provendios TourSmer Music Bar, ŽilinaŽilina 28.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 28.10.2017
GADGET /SWE/, IMPLORE /EUR/ + supportNové Korzo, RužomberokRužomberok 29.10.2017
DIRKSCHNEIDERCollosseum Club, KošiceKošice 31.10.2017
James BluntWiener Stadthalle - Halle DViedeň 31.10.2017
Nick Cave & The Bad SeedsWiener Stadthalle - Halle DViedeň 1.11.2017
GorillazWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.11.2017
J.A.R.Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 2.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala ARENA, LučenecLučenec 3.11.2017
Sound Ministers - Depeche Mode RevivalBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Koniareň, RužomberokRužomberok 4.11.2017
Hardwell 2017Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 4.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 4.11.2017
Queens of the Stone AgeWiener Stadthalle - Halle DViedeň 5.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Dukla, Banská BysticaBanská Bystrica 7.11.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 8.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Podháj, MartinMartin 8.11.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyMsKS HumennéHumenné 8.11.2017
Peter Nagy - PIANKODom kultúry, PopradPoprad 8.11.2017
Queen & Adam LambertWiener Stadthalle - Halle DViedeň 8.11.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 9.11.2017
MARTIN HARICH Provendios TourBizarre klub, PrešovPrešov 9.11.2017
Peter Nagy - PIANKOKino Scala, PrešovPrešov 10.11.2017
Vladimír Merta trioV-klub, Nám. SNP 12, BratislavaBratislava 10.11.2017
WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITEDHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 10.11.2017
KAMELOT A ROMAN HORKÝAteliér Babylon, BratislavaBratislava 10.11.2017
MARTIN HARICH Provendios TourRockHell, KošiceKošice - Juh 10.11.2017
WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITEDAngels Aréna, KošiceKošice 11.11.2017
Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 11.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 11.11.2017
INTERVALS(CAN) + POLYPHIA(USA) + NICK JOHNSTON(CANRandal Club, BratislavaBratislava 12.11.2017
HRADIŠŤANEvanjelický kostol, Lazovná ul., Banská BystricaBanská Bystrica 13.11.2017
Peter Nagy - PIANKODivadlo Grand, KošiceKošice 14.11.2017
JamiroquaiWiener Stadthalle - Halle DViedeň 15.11.2017
TESTAMENT(USA), ANNIHILATOR(CA), DEATH ANGEL(USA)Collosseum Club, KošiceKošice 16.11.2017
Peter Nagy - PIANKODom kultúry HumennéHumenné 16.11.2017
DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017Športová hala Milénium, Nové ZámkyNové Zámky 17.11.2017
KALINKA 2017Tipsport Aréna, ŽilinaŽilina 17.11.2017
KALINKA 2017Aréna BreznoBrezno 18.11.2017
1st Slovak Pink Floyd RevivalBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.11.2017
DESMOD Teatro setClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 18.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 18.11.2017
KALINKA 2017AEGON aréna, BratislavaBratislava 19.11.2017
Katka Koščová a GeišbergovciDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 19.11.2017
ANDREA BOCELLI - 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 19.11.2017
MIKE STERN & DAVE WECKL BANDAteliér Babylon, BratislavaBratislava 19.11.2017
Katka Koščová a GeišbergovciBábkové divadloŽilina 20.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Športová hala, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 20.11.2017
Katka Koščová a GeišbergovciDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 21.11.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyKino Scala, PrešovPrešov 21.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017PKO NitraNitra 21.11.2017
2 CellosWiener Stadthalle - Halle DViedeň 21.11.2017
PETR KOTVALD & Trik, Dance CompanyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 23.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Športová hala, PrievidzaPrievidza 23.11.2017
Jana Kocianova so zborom The Gospel FamilyDom odborov ŽilinaŽilina 24.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Športová hala, MartinMartin 24.11.2017
APOKALYPSA 43Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 24.11.2017
KOLLÁROVCIDom kultúry, Liptovský HrádokLiptovský Hrádok 25.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 25.11.2017
FRAGILE - Čarovné VianoceKultúrny dom, BatizovceBatizovce 26.11.2017
Helloween - Pumpkins United World TourAEGON aréna, BratislavaBratislava 26.11.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 26.11.2017
FRAGILE - Čarovné VianoceKino Žriedlo, Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele 27.11.2017
Katka Koščová a GeišbergovciDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 27.11.2017
Alice CooperWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.11.2017
MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody MakersReduta - Veľká sála, BratislavaBratislava 29.11.2017
EWA FARNAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 29.11.2017
Desmod: Teatro setPiano Club, TrenčínTrenčín 30.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}TESTOVACIE HLADISKO S VELMI DLHYM NAZVOM UPLNE ZEBratislava 30.11.2017
{.: SuperBand Tour :.}Kino Hviezda, TrnavaTrnava 1.12.2017
SINATROLOGY – THE KINGS OF SWING GALAIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 2.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.12.2017
Čarovné Vianoce pod Tatrami V&V ŘihákovciDom kultúry BatizovceBatizovce 3.12.2017
Dalibor Janda so skupinou PrototypIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 5.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Ľudová hudba Stana Baláža, AMC TrioDom kultúry HumennéHumenné 7.12.2017
Pink Floyd Project LTSTEEL ARÉNA KošiceKošice 7.12.2017
Iva Bittová & Paolo Angeli /CZ, IT/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 8.12.2017
INEKAFE - Vianocéé tour 2017ENCORE the club, PrešovPrešov 8.12.2017
INEKAFE - Vianocéé tour 2017Nová Pekáreň, NitraNitra 9.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.12.2017
SPIEVANKOVOKino Hviezda, TrnavaTrnava 11.12.2017
Vianočný dvojkoncertHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 11.12.2017
BEASTÖ BLANCÖ V ROCK CAFERock Cafe, BratislavaBratislava 11.12.2017
MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.12.2017
Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - LuskáčikAEGON aréna, BratislavaBratislava 16.12.2017
Čarovné Vianoce s Helenou VondráčkovouKino Scala, PrešovPrešov 16.12.2017
Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - LuskáčikAEGON aréna, BratislavaBratislava 16.12.2017
The best of OMEGASTEEL ARÉNA KošiceKošice 16.12.2017
INEKAFE - Vianocéé tour 2017Majestic Music Club, BratislavaBratislava 16.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.12.2017
Čarovné Vianoce pod Tatrami s H. VondráčkovouDom kultúry BatizovceBatizovce 17.12.2017
Čarovné Vianoce s Helenou VondráčkovouSpoločenský pavilón, KošiceKošice 18.12.2017
HRADIŠŤANVeľký evanjelický kostol, Panenská 28, BratislavaBratislava 18.12.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 20.12.2017
SPIEVANKOVODom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 21.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 30.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVAN STADIUMBratislava 31.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVNAFT Arena, BratislavaBratislava 31.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}testBratislava 31.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}testBratislava 31.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}STEEL ARÉNA KošiceKošice 31.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}1. mája, VrábleVráble 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (41)testBratislava 31.12.2017
{.: SuperBand Tour :.}SLOVAN STADIUMBratislava 31.12.2017
Piotr RUBIK - Septembrový ŽaltárZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.1.2018
a-ha: an acoustic eveningWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.2.2018
DEPECHE MODEWiener Stadthalle - Halle DViedeň 4.2.2018
Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 14.2.2018
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.2.2018
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 23.2.2018
The Kelly FamilyWiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.3.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouDom odborov ŽilinaŽilina 20.3.2018
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouKino Hviezda, TrenčínTrenčín 21.3.2018
DANIEL LANDA - 50Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 24.10.2018

Share

  • MAYHEM (NOR) + support
  • Jiří Stivín /CZ/
  • KOLLÁROVCI
  • Avi Avital / Convergencie Players
  • Michal Pavlíček & Trio /CZ/
  • Goran Bregovič Wedding and Funeral Band
  • INTERVALS(CAN) + POLYPHIA(USA) + NICK JOHNSTON(CAN
  • ABBA SYMPHONY
  • Koncert Petra Lipu v Kursalone
  • ABSOLUT IBIZA PARTY 5
  • KALINKA 2017
  • RICHARD ŠVEDA: SONGS Koncert spojený s krstom CD
  • L´ORGANO INTERNAZIONALE
  • Orchester Mariinského divadla
  • KRÍŽOM – KRÁŽOM, SĽUK
  • FRAGILE - Čarovné Vianoce
  • STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017
  • KATKA MÁLIKOVÁ
  • Zrní
  • Z Benátok do Viedne (a Podolínca)
  • ADAM PLACHETKA
  • RICCO A CLAUDIA
  • MAGDALENA KOŽENÁ & O. Havelka a jeho Melody Makers
  • Tonkünstler-Orchester Niederösterreich
  • DIRKSCHNEIDER
  • KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLI
  • Desmod: Teatro set
  • MIKE STERN & DAVE WECKL BAND
  • Vianočný dvojkoncert
  • Symfonický orchester Slovenského rozhlasu
  • Ines Maidre-Aarvik
  • TESTAMENT(USA), ANNIHILATOR(CA), DEATH ANGEL(USA)
  • INEKAFE - Vianocéé tour 2017
  • MI TROMI
  • Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om
  • Dalibor Janda so skupinou Prototyp
  • Festival alikvotných spevov a zvukov
  • MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017
  • Testovacie podujatie (41)
  • LÚČNICA V TATRÁCH
  • W&W
  • DAVID DI FIORE / USA
  • Vianočný koncert Jana Kurucová
  • Zem tancuje a spieva na Horehroní
  • Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)
  • Puding pani Elvisovej
  • Západoslovenské piesne
  • Milo Kráľ band a Barbora Švidraňová
  • J.A.R.
  • ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017
  • Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black Band
  • Firebeatz, Julian Jordan
  • WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITED
  • SINATROLOGY – THE KINGS OF SWING GALA
  • TRIO GEIŠBERGOVCI
  • Majk Spirit a H16 v Dunajskej Lužnej
  • TRIBUTE TO FREEDOM - koncert na hrade Devín
  • Klavírny recitál
  • Pohoda Párty – Lola Marsh
  • Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár
  • Goran Karan & Vagabundo Band
  • LASICA, LIPA & BRATISLAVA HOT SERENADERS
  • Čarovné Vianoce pod Tatrami  V&V Řihákovci
  • Listy dôverné
  • Hunty Fest 2017
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Šlágr Band na Tajchu
  • Jana Kocianova so zborom The Gospel Family
  • MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR 2
  • HOMMAGE Á CHOPIN
  • THE BACH´S ADMIRERS
  • IBIZA PARTY 2017
  • SALCO & MADUAR
  • ŠKO Žilina
  • Parov Stelar Brno
  • Koncert speváckeho zboru Lúčnica v Kursalone
  • Čarovné Vianoce s Helenou Vondráčkovou
  • GOLDEN AGE FESTIVAL
  • B.A.C.H
  • ERIK ROTHENSTEIN BAND A ESTER WIESNEROVÁ
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • Svet nemôže žiť bez nehy
  • DUO SOPRANO ET ORGUE
  • KALINKA 2017
  • Bratislava Hot Serenaders
  • Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
  • Slovenská filharmónia - záverečný koncert
  • KING OF THE GYPSY DANCE a CIGÁNSKI DIABLI
  • Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017
  • Husľové sonáty
  • AL DI MEOLA - World Sinfonia Tour
  • Oldies Video Disco live
  • FOLKLÓRNA PREHLIADKA REGIÓNU GRON
  • SĽUK -Horehronskí chlopi-FS Šumiačan a Marek Ťapák
  • Lawrence Brownlee - operný recitál
  • Adamson - Marching band
  • 20 rokov Nocadeň
  • Solamente naturali
  • Vojtěch Dyk a B-Side Band
  • Koncert La Gioia v Kursalone
  • Iva Bittová & Paolo Angeli /CZ, IT/
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017
  • IMT SMILE, ČECHOMOR, DESMOD
  • WE LOVE 90, vol.4, 2 UNLIMITED
  • Dvojkoncert INEKAFE & BUTY
  • DESMOD Teatro set
  • ANDREA BOCELLI - 2017
  • DEVIN TOWNSEND PROJECT (USA)
  • Peter & Lucia - Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a ...
  • Čarovné Vianoce pod Tatrami s H. Vondráčkovou
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Gladiator na hrade
  • Dan Bárta & Robert Balzar Trio
  • METAL CHURCH (USA) + predkapela
  • Koncert Barbory Švidraňovej a Big Band ŽK
  • HIGHLIGHTS Z OPIER UND OPERIET
  • Kandráčovci v Dunajskej Lužnej
  • Kremerata Baltica
  • Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25
  • La Gioia & Band: Rockové balady
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • GADGET /SWE/, IMPLORE /EUR/ + support
  • Mária Čírová - Leto na Nitrianskom hrade
  • Sparks
  • Shenzhen Symphony Orchestra
  • Junge Deutsche Philharmonie
  • Vladimír Mišík & ETC /CZ/
  • Fats Jazz Band v Kursalone
  • Tongyeong Festival Orchestra Kórea
  • Slovenská klavírna tvorba
  • THE ORGAN MUSIC FROM POLAND AND GERMANY
  • Helloween - Pumpkins United World Tour
  • Koncert Katky Knechtovej a skupiny Hrdza
  • ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017
  • KAMELOT A ROMAN HORKÝ
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUM
  • 1st Slovak Pink Floyd Revival
  • PAVOL HAMMEL A PRÚDY
  • Peter Nagy - PIANKO
  • MARTIN HARICH Provendios Tour
  • FRANTIŠEK  NEDVĚD  -  70.
  • Hodový koncert vo Vrábľoch - OLYMPIC
  • JOZEF HOLLY & BAND - PIANO SHOW
  • Xindl X
  • SilBand - Silvayovci
  • KALINKA 2017
  • Jazz Q & Martin Kratochvíl
  • FEŠÁCI - 50 rokov -TOUR 2017
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • Katka Koščová a Geišbergovci
  • ARCH ENEMY + Jinjer
  • Top Dream Company /CZ/ - funky night
  • SPIEVANKOVO
  • {.: SuperBand Tour :.}
  • RUSÍN ČENDEŠ ORCHESTRA - BEST OF
  • Apocalyptica - 20 years of plays Metallica ...
  • Max & Iggor Cavalera return to Roots
  • 8. NARODENINY MINISTRY of FUN
  • STU LARSEN
  • Helmut Hauskeller, Stanislav Šurin
  • Jiří Stivín - Stivín večne živý - 50+25
  • PAOLO FRESU & BEBO FERRA (IT)
  • DIRKSCHNEIDER
  • Testovacie podujatie (21)
  • Alena Baeva, Vadym Kholodenko
  • Igrici na ulici 3
  • Slovenský komorný orchester
  • BEASTÖ BLANCÖ V ROCK CAFE
  • SPIEVANKOVO
  • Russkaja
  • DANIEL LANDA - 50
  • Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/
  • IBIZA PARTY - TUJAMO comeback
  • TechRules / Olivier Giacomotto, Crazibiza
  • MIREILLE MATHIEU
  • Guarneri trio
  • ELÁN Živých nás nedostanú Open Air 2017
  • Lenka Dusilová /CZ/
  • Koncert Petra Lipu a Traditional Clubu
  • BEATLES SHOW – THE BACKWARDS
  • SUZI QUATRO A HOSTIA
  • Expres Párty TwentyFive & Videooldies Mix na Šírav
  • PETR KOTVALD & Trik, Dance Company
  • PARADISE LOST(UK) + PALLBEARER(USA) + SINISTRO(PT)
  • DAVID KOLLAR (SK) &ARVE HENRIKSEN (NO) I Koncert
  • Michal Pavlíček a Trio
  • Ľudová hudba Stana Baláža, AMC Trio
  • Horkýže Slíže, Slobodná Európa, Fuera Fondo
  • Petr Eben – Jan Amos Komenský
  • La Gioia & Band: Rockové balady
  • APOKALYPSA 43
  • Marta KUBIŠOVÁ - Marta ´´NAPOSLEDY´´
  • Cirque De Monte Carlo & Edvin Marton - Luskáčik
  • ALPHAVILLE
  • MIRO JAROŠ - ŤUKI TOUR 2
  • Operné gala v Kežmarku 2017
  • SPIEVANKOVO
  • KOLLÁROVCI
  • Nový koncert FRAGILE
  • Česko-slovenský večer
  • Slovenská filharmónia
  • Like an Animal Lounge Party
  • RICHIE KOTZEN & band
  • Terry Oldfield & Soraya - Temple Moon Tour 2017
  • GIPSY ČAVE
  • EWA FARNA
  • The best of OMEGA
  • DESMOD - MOLEKULY ZVUKU TOUR 2017
  • Rozlúčka s letom so skupinou Vidiek
  • Bratislavská noc komornej hudby
  • Michal Sťahel, Mahan Esfahani
  • THE SONG OF THE NORTH
  • EARLY BIRDS (PL) I Koncert
  • Octet Singers
  • HOMMAGE Á PETR EBEN
  • Bratislava Hot Serenaders