koncerty - hudba


PodujatieNázovMestoZačiatok
Slovenská filharmónia, cyklus HMMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 21.2.2017
Jedlička 2017 – Rock & Roll NightV - klub KošiceKošice 21.2.2017
Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)Empírové divadlo, HlohovecHlohovec 22.2.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Ivanka pri NitreIvanka pri Nitre 22.2.2017
JEFF SCOTT SOTORandal Club, BratislavaBratislava 22.2.2017
Fašiangový koncert Cigánski DiabliMsKŠ, Zlaté MoravceZlaté Moravce 23.2.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouMsKS Dunajská LužnáDunajská Lužná 23.2.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 23.2.2017
Slovenská filharmónia, cyklus DKoncertná sieň SFBratislava 23.2.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom ZávodZávod 24.2.2017
Slovenská filharmónia, cyklus EKoncertná sieň SFBratislava 24.2.2017
Music club - 3 x instruments- violinsDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 24.2.2017
Andrea Zimányiová a bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 24.2.2017
Chiki liki tu-a - Hudobný klub KamelHudobný klub Kamel, BratislavaBratislava 24.2.2017
KATARINA KORCEK & bandMajestic Music Club, BratislavaBratislava 24.2.2017
PAUL VAN DYKRefinery Gallery, BratislavaBratislava 24.2.2017
QUEENMANIAPiano Club, TrenčínTrenčín 24.2.2017
GIPSY ČAVEClub Hron, Podunajské Biskupice, BratislavaBratislava 24.2.2017
MINISTRY of HOUSEMINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 24.2.2017
IGOR KMEŤO LIVE IN THE CLUBThe Club, Rybné nám. 1, BratislavaBratislava 24.2.2017
Kraak & Smaak SoundystemNu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, BratislavaBratislava 24.2.2017
Merk & Kremont - Encore ClubbingENCORE the club, PrešovPrešov 24.2.2017
Roztancované fašiangyMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 25.2.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom Plavecký ŠtvrtokPlavecký Štvrtok 25.2.2017
Cigánski Diabli zahrajú v HainburguKulturfabrik, Fabrikplatz 1, Hainburg, ATHainburg an der Donau 25.2.2017
Destructive Beats III – The Speed FreakFUGA, BratislavaBratislava 25.2.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 25.2.2017
TWENTYFIVE EXPRES PARTYJAZZ club, KošiceKošice 25.2.2017
Hip Hop All NightENCORE the club, PrešovPrešov 25.2.2017
Hip Hop All NightENCORE the club, PrešovPrešov 25.2.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouMestské kultúrne stredisko, ModraModra 26.2.2017
Kysucký prameň z OščadniceNájomná jednotka 210, NitraNitra 26.2.2017
Bratislava Hot SerenadersSpoločenský Dom NIVY, BratislavaBratislava 26.2.2017
Andrea Zimányová - Okno do duše Tour 2017Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 27.2.2017
Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)Dom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 1.3.2017
Kenny Garrett /USA/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 1.3.2017
Koncert Peter a Lucia - D. Nvotová, J. Ursiny ...Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 1.3.2017
Michal Pavlíček a TrioDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 2.3.2017
PIESNE DONSKÝCH KOZÁKOVDivadlo Malá scéna STUBratislava 2.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus AKoncertná sieň SFBratislava 2.3.2017
Fašiangový koncert Cigánski DiabliDom kultúry, BytčaBytča 3.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus BKoncertná sieň SFBratislava 3.3.2017
Symfonický orchester SRo - 6. koncert sezónyVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 3.3.2017
Watermelon Orchestra + Ján Hurtík a Bufet - MCDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 3.3.2017
KING SHAOLINBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 3.3.2017
PIL C - HYPE TOUR Piano club TrenčínPiano Club, TrenčínTrenčín 3.3.2017
PIL C - HYPE TOUR Piano club TrenčínPiano Club, TrenčínTrenčín 3.3.2017
PRETTY MAIDSMajestic Music Club, BratislavaBratislava 3.3.2017
EGO by MAM PI*INoise Arena, KošiceKošice 3.3.2017
Suvereno krst CD HRAAteliér Babylon, BratislavaBratislava 3.3.2017
BEST OF PRESSBURGER KLEZMER BANDV-klub, Nám. SNP 12, BratislavaBratislava 4.3.2017
PIRAMIS ÉVEKMestská športová hala Dunajská StredaDunajská Streda 4.3.2017
Blues Night: P. CMORIK & P. LIPA & B. PROCHÁZKABlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 4.3.2017
Oldies party rádia VlnaKultúrny dom, BernolákovoBernolákovo 4.3.2017
ZÓNA APiano Club, TrenčínTrenčín 4.3.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 4.3.2017
MIRO JAROŠ - Koncertné turné pre (ne)poslušné detiKino MOSKVA, MartinMartin 5.3.2017
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 5.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus OKoncertná sieň SFBratislava 5.3.2017
FRAGILELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 5.3.2017
FRAGILEDom kultúry SkalicaSkalica 6.3.2017
Galakoncert ku Dňu výskumu rakovinyKultúrne centrum BojniceBojnice 7.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus HSMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 7.3.2017
LINDSEY STIRLINGWiener Stadthalle - Halle DViedeň 7.3.2017
BLUES PILLSMajestic Music Club, BratislavaBratislava 7.3.2017
SUPERGROUPNájomná jednotka 210, NitraNitra 7.3.2017
MACY GRAYStará tržnica, BratislavaBratislava 8.3.2017
FRAGILERock Cafe, BratislavaBratislava 8.3.2017
INFINITY ROCK TOUR 2017Mestská Športová hala HumennéHumenné 9.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus DKoncertná sieň SFBratislava 9.3.2017
Ludus Tonalis_jazzové dialógy vol.2 - MCDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 10.3.2017
Fašiangový koncert Cigánski DiabliKultúrny dom ŠúrovceŠúrovce 10.3.2017
INFINITY ROCK TOUR 2017Športová hala Mier BardejovBardejov 10.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus EKoncertná sieň SFBratislava 10.3.2017
Midi Lidi (CZ) / Genuine Jacks (SK)Piešťanský pivovar, Rekreačná 3, PiešťanyPiešťany 10.3.2017
CRITICAL SOUND SLOVAKIARefinery Gallery, BratislavaBratislava 10.3.2017
INFINITY ROCK TOUR 2017ŠH Koniareň RužomberokRužomberok 11.3.2017
KatapultPiano Club, TrenčínTrenčín 11.3.2017
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2017Dom kultúry ŽSR, ZvolenZvolen 11.3.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 11.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus SKOMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 12.3.2017
Radio_Head Awards 2016Stará tržnica, BratislavaBratislava 12.3.2017
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2017Nájomná jednotka 210, NitraNitra 13.3.2017
Neřež a Katka KoščováDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 14.3.2017
SABATON + ACCEPTAEGON aréna, BratislavaBratislava 14.3.2017
THE KLEZMATICS - USAStará tržnica, BratislavaBratislava 14.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus JMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 15.3.2017
JANA URIEL Kratochvílová & Illuminati.caStredisko kultúry BNM, BratislavaBratislava 15.3.2017
Jazz v Aréne / O.Štveráček Space ProjectDivadlo ArénaBratislava 15.3.2017
MIRO JAROŠ - Koncertné turné pre (ne)poslušné detiMestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 16.3.2017
Neřež a Katka KoščováRegionálne kultúrne centrumPrievidza 16.3.2017
LA GIOIA a hosťDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 16.3.2017
Party Kýbl Tatry 2017Tatralandia / Ski areál Jasná, Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 16.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus AKoncertná sieň SFBratislava 16.3.2017
Party Kýbl Tatry 2017Tatralandia / Ski areál Jasná, Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 16.3.2017
Party Kýbl Tatry 2017Tatralandia / Ski areál Jasná, Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 16.3.2017
JANA URIEL Kratochvílová & Illuminati.caFrankie Rock Club, NitraNitra 16.3.2017
KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2017Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 16.3.2017
Neřež a Katka KoščováStará radnica, ZvolenZvolen 17.3.2017
Dominika Mirgová - Armáda TourDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 17.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus BKoncertná sieň SFBratislava 17.3.2017
Tublatanka - Tour 33 RockovMestská športová hala, ŠaľaŠaľa 17.3.2017
We Love 90,vol.3, Fun Factory, La Bouche, E-roticHANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 17.3.2017
ANDREAS VARADY TRIO feat. RADOVAN TARIŠKABlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 17.3.2017
Roztancovaný RozsutecMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 18.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus RKoncertná sieň SFBratislava 18.3.2017
LIVIN BLUES 2017DK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 18.3.2017
Malina Brothers tour 2017Stredisko kultúry BNM, BratislavaBratislava 18.3.2017
We Love 90,vol.3, Fun Factory, La Bouche, E-roticAngels Aréna, KošiceKošice 18.3.2017
Neřež a Katka KoščováPiešťanský Pivovar, PiešťanyPiešťany 18.3.2017
Alive and Swingin´ 2017Wiener Stadthalle - Halle FViedeň 18.3.2017
Don Airey (Deep Purple) a friendsBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 18.3.2017
SCOTT BRADLEE´S POSTMODERN JUKEBOXRefinery Gallery, BratislavaBratislava 18.3.2017
VYPSANÁ FIXA - krst CDRandal Club, BratislavaBratislava 18.3.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 18.3.2017
Party Kýbl Tatry 2017Tatralandia / Ski areál Jasná, Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 18.3.2017
Blues na LodiLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 19.3.2017
Freedom Call - Master of Light Tour 2017Collosseum Club, KošiceKošice 19.3.2017
Ricco & Claudia - Svetové Legendárne HityKultúrny dom ŠoporňaŠoporňa 19.3.2017
ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ UNIVERSUM TOUR 2017Dom odborov ŽilinaŽilina 20.3.2017
Vladimír Mišík a ETCAteliér Babylon, BratislavaBratislava 20.3.2017
KATIA & MARIELLE LABEQUE, G. GRAU, R. SEGUINIERKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 20.3.2017
ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ UNIVERSUM TOUR 2017Dom umenia, KošiceKošice 21.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus KMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 21.3.2017
HUDBA SVETA III.Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 23.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus DKoncertná sieň SFBratislava 23.3.2017
HUDBA SVETA III.Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 23.3.2017
Dominika Mirgová - Armáda TourHistorická radnica, KošiceKošice 24.3.2017
Iné KaféPiano Club, TrenčínTrenčín 24.3.2017
METELICATicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 24.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus EKoncertná sieň SFBratislava 24.3.2017
Tublatanka - Tour 33 RockovŠportová hala LeviceLevice 24.3.2017
VEČER AUTENTICKÉHO FOLKLÓRUDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 24.3.2017
Rap na Lúkach Vol.4 - MCDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 24.3.2017
Dáša Kostovčík a bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 24.3.2017
CHINASKIAteliér Babylon, BratislavaBratislava 24.3.2017
KORBEN DALLAS STREDOVEKTabačka Kulturfabrik, KošiceKošice 24.3.2017
EGO by MAM PI*IAlcatrazMichalovce 24.3.2017
NU:DANCE NIGHTAteliér Babylon, BratislavaBratislava 24.3.2017
Dominika Mirgová - Armáda TourKino Apollo, LučenecLučenec 25.3.2017
CHINASKI V ŽILINEEvent House, ŽilinaŽilina 25.3.2017
Plini (AUS), Disperse (PL), David Maxim Micic (RS)Randal Club, BratislavaBratislava 25.3.2017
Tublatanka - Tour 33 RockovAréna BreznoBrezno 25.3.2017
Kamil Střihavka a LeadersBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 25.3.2017
KORBEN DALLAS STREDOVEKMestské divadlo ŽilinaŽilina 25.3.2017
Matúš Jakabčic quartetBar Museum, MartinMartin 25.3.2017
KALI & PETER PANNRiverside Club, Šaštín - StrážeŠaštín - Stráže 25.3.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 25.3.2017
CYRANODivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 26.3.2017
ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ UNIVERSUM TOUR 2017Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 26.3.2017
Annett LouisanWiener Stadthalle - Halle DViedeň 27.3.2017
Peter Lipa a AMC trio - ENCORE live PrešovENCORE the club, PrešovPrešov 27.3.2017
IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND - 50. výročieArt point / kino Baník, PrievidzaPrievidza 28.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus HMMalá sála Slovenská filharmóniaBratislava 28.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus JKoncertná sieň SFBratislava 29.3.2017
MIRO JAROŠ - Koncertné turné pre (ne)poslušné detiDom kultúry SenicaSenica 30.3.2017
CIGÁNSKI DIABLI & GIPSY DANCE SHOWDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 30.3.2017
DIRE STRAITS ExperienceAEGON aréna, BratislavaBratislava 30.3.2017
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouDom odborov ŽilinaŽilina 30.3.2017
Slovenská filharmónia, cyklus CKoncertná sieň SFBratislava 30.3.2017
SMOKIE /UK/HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 30.3.2017
IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND - 50. výročieAteliér Babylon, BratislavaBratislava 30.3.2017
KORBEN DALLAS STREDOVEKDom kultúry ŽSR, ZvolenZvolen 30.3.2017
FRAGILELozano Pub, BratislavaBratislava 31.3.2017
KEĎ SA MY ZÍDEMEDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 31.3.2017
Lenka Filipová so sprievodnou kapelouKino Hviezda, TrenčínTrenčín 31.3.2017
Ondřej Havelka a jeho Melody MakersReduta - Veľká sála, BratislavaBratislava 31.3.2017
Peter Juhás feat.Laco Zach + Milo a iné zvery - MCDK Lúky, Vígľašská 1, BratislavaBratislava 31.3.2017
Fašiangový koncert Cigánski DiabliBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 31.3.2017
KORBEN DALLAS STREDOVEKNájomná jednotka 210, NitraNitra 31.3.2017
MONKEY BUSINESSAteliér Babylon, BratislavaBratislava 31.3.2017
Mňága a ŽďorpMusic a Cafe Arena, TrnavaTrnava 31.3.2017
Dominika Mirgová - Armáda TourDom odborov ŽilinaŽilina 1.4.2017
Freedom Call - Master of Light Tour 2017Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 1.4.2017
koncert skupiny OlympicChemkostav aréna, MichalovceMichalovce 1.4.2017
Mňága a ŽďorpBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 1.4.2017
PARKWAY DRIVE – Unbreakable Tour Europe 2017Refinery Gallery, BratislavaBratislava 1.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017LaStriga Club, Zemianske KostoľanyZemianske Kostoľany 1.4.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.4.2017
THERAPY SESSIONS SLOVAKIA 2017Metroclub, ŠaľaŠaľa 1.4.2017
THUNDERCATAteliér Babylon, BratislavaBratislava 3.4.2017
KORNAEGON aréna, BratislavaBratislava 4.4.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAMestská športová hala TrnavaTrnava 5.4.2017
XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky ...Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 5.4.2017
XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky ...Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 5.4.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourDom kultúry Devín, BratislavaBratislava 6.4.2017
KORBEN DALLAS STREDOVEKStredisko kultúry BNM, BratislavaBratislava 6.4.2017
LUCIE BÍLÁ RecitálEvanjelický Kostol, Nám. Sv. Egidia, PopradPoprad 6.4.2017
Battle Beast + support MajestyRandal Club, BratislavaBratislava 6.4.2017
ROBO OPATOVSKÝ UNPLUGGED TOURRock Cafe, BratislavaBratislava 6.4.2017
XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky ...Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 6.4.2017
KORBEN DALLAS STREDOVEKStredisko kultúry BNM, BratislavaBratislava 6.4.2017
SPIEVANKOVODivadlo Grand, KošiceKošice 7.4.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 7.4.2017
Bill Laurance - Jarné Bratislavské Jazzové DniAteliér Babylon, BratislavaBratislava 7.4.2017
DOROTADK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 7.4.2017
LUCIE BÍLÁ - HANADom umenia, KošiceKošice 7.4.2017
Tublatanka - Tour 33 RockovMestská športová hala, Považská BystricaPovažská Bystrica 7.4.2017
Halott PénzMajestic Music Club, BratislavaBratislava 7.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Riverside Club, Šaštín - StrážeŠaštín - Stráže 7.4.2017
SPIEVANKOVODivadlo Grand, KošiceKošice 8.4.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourDom kultúry Rusovce, BratislavaBratislava 8.4.2017
Soen (SWE), Madder Mortem (NOR)Collosseum Club, KošiceKošice 8.4.2017
Dominika Mirgová - Armáda TourDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 8.4.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAŠportová hala Podháj, MartinMartin 8.4.2017
MONKEY BUSINESSBar Museum, MartinMartin 8.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 8.4.2017
SLOBODNÁ EURÓPA - Pakáreň livePiano Club, TrenčínTrenčín 8.4.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.4.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourDom kultúry Vetvár, BratislavaBratislava 9.4.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyNájomná jednotka 210, NitraNitra 9.4.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 9.4.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourKino Lamač, BratislavaBratislava 10.4.2017
POOGIE BELL BAND feat. BOBBY BROOMMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 10.4.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourStredisko kultúry BNM, BratislavaBratislava 11.4.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyMestské kultúrne stredisko, GalantaGalanta 11.4.2017
JAVIER CAMARENAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 11.4.2017
JAVIER CAMARENAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 11.4.2017
Peter Lipa BandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 12.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Relax party club, TrnavaTrnava 13.4.2017
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 14.4.2017
Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.EAteliér Babylon, BratislavaBratislava 14.4.2017
HOCICO (mex)Majestic Music Club, BratislavaBratislava 14.4.2017
Poogie Bell feat Bobby BrownBar Museum, MartinMartin 14.4.2017
Peter CmoríkHotel Galileo**** DonovalyDonovaly 15.4.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Dom kultúry, Hontianske NemceHontianske Nemce 16.4.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 18.4.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKino Hviezda, TrnavaTrnava 19.4.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyMestský dom kultúry, BreznoBrezno 19.4.2017
MARIÁN VARGA 70Istropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 19.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017PKO Čierny Orol, PrešovPrešov 20.4.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouDom odborov ŽilinaŽilina 20.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Spoločenský pavilón, KošiceKošice 21.4.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom SolčanySolčany 21.4.2017
PETER CMORÍK BANDDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 21.4.2017
Andrian Belew - Power Trio /USA/Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 21.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Chemkostav aréna, MichalovceMichalovce 21.4.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKultúrny dom ChynoranyChynorany 22.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Mestská športová hala MichalovceMichalovce 22.4.2017
Aneta Langerová - Na Radosti 2017Dom kultúry Farská, Bánovce nad BebravouBánovce nad Bebravou 22.4.2017
BIG ROCK NIGHTDom kultúry Považská BystricaPovažská Bystrica 22.4.2017
Ricco & Claudia - Svetové Legendárne HityDom kultúry, PopradPoprad 22.4.2017
Basie Frank Band - Barbora ŠvidraňováBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 22.4.2017
HOSPITALITY SLOVAKIA 2017Refinery Gallery, BratislavaBratislava 22.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Imperia-M Exclusive, NámestovoNámestovo 22.4.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.4.2017
Aneta Langerová - Na Radosti 2017Robotnícky dom, Banská BystricaBanská Bystrica 23.4.2017
František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelouKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 23.4.2017
Dark Tranquility (SWE), Nailed To Obscurity (GER)Randal Club, BratislavaBratislava 23.4.2017
LUCIA ŠORALOVÁ & LA ALMA - STARA LÁSKA NEREZ A VYMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 24.4.2017
Aneta Langerová - Na Radosti 2017Dom kultúry, PúchovPúchov 24.4.2017
CAMERATA SALZBURG a JULIAN RACHLINKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 24.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Kino Apollo, LučenecLučenec 25.4.2017
Aneta Langerová - Na Radosti 2017Music a Cafe, TrnavaTrnava 25.4.2017
Janko Lehotský 70HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)Bratislava 25.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Dom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 26.4.2017
PAIN + supportCollosseum Club, KošiceKošice 26.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 27.4.2017
Jana Kocianova so zborom The Gospel FamilyDom odborov ŽilinaŽilina 27.4.2017
Carl Palmer bandBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 27.4.2017
ZRNÍ (krst CD), LENKA DUSILOVÁ & BAROMANTIKAMajestic Music Club, BratislavaBratislava 27.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Estrádna sála Domu odborov ŽilinaŽilina 28.4.2017
East Central Europe Tour Festival 2017Randal Club, BratislavaBratislava 28.4.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Arena Night Club, HumennéHumenné 28.4.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Kino Strojár, MartinMartin 29.4.2017
H. Vondráčková Live a Oldies párty s Rádiom VlnaAMFÍK Cinema & Music Arena, GalantaGalanta 29.4.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.4.2017
Katka KoščováKoncertná sieň Klarisky, BratislavaBratislava 1.5.2017
MESHELL NDEGEOCELLORADOST, BrnoBrno 2.5.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 3.5.2017
FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017Randal Club, BratislavaBratislava 3.5.2017
FRAGILE - Bratislava Narcis TourDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 4.5.2017
FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017Urban Spot, Banská BystricaBanská Bystrica 4.5.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyKino Hviezda, TrenčínTrenčín 4.5.2017
ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017Piano Club, TrenčínTrenčín 5.5.2017
FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017Collosseum Club, KošiceKošice 5.5.2017
La Gioia & Band: Rockové baladyMsKŠ, Zlaté MoravceZlaté Moravce 5.5.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Sirius Club, BreznoBrezno 5.5.2017
Wabi DaněkBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 5.5.2017
H16 SILA SHOW + DMS BRATISLAVAMajestic Music Club, BratislavaBratislava 5.5.2017
José CarrerasDRFG Arena, BrnoBrno 6.5.2017
Peter Breiner - solo koncertBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 6.5.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 6.5.2017
Zlatý šlágr 2017 – 3.ročník autorské soutěže písníIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 7.5.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Piano Club, TrenčínTrenčín 7.5.2017
Marcový koncertDom kultúry Vetvár, BratislavaBratislava 11.5.2017
Marcový koncertDom kultúry Vetvár, BratislavaBratislava 11.5.2017
VANESSA-MAEZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 11.5.2017
An evening with PAT METHENYIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 12.5.2017
PAROV STELARAEGON aréna, BratislavaBratislava 12.5.2017
ex RAINBOW - DOOGIE WHITE & BANDFrankie Rock Club, NitraNitra 12.5.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Event House, ŽilinaŽilina 12.5.2017
NEOTON FAMÍLIA SZTÁRJAIPomlé - mestský park, ŠamorínŠamorín 12.5.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017ENCORE the club, PrešovPrešov 13.5.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 13.5.2017
MIRO JAROŠ - Koncertné turné pre (ne)poslušné detiHistorická radnica, KošiceKošice 14.5.2017
JOHN PATITUCCI ELECTRIC GUITAR QUARTETVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 16.5.2017
Phil Rudd & His Band (European Tour):bubeník AC/DCRock Cafe, BratislavaBratislava 16.5.2017
Deep PurpleWiener Stadthalle - Halle DViedeň 17.5.2017
Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-omDom odborov ŽilinaŽilina 17.5.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMŠportová hala Gymnázia RožňavaRožňava 18.5.2017
KLEZMER MEETS BALKANDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 18.5.2017
Phil Rudd & His Band (European Tour):bubeník AC/DCEvent House, ŽilinaŽilina 18.5.2017
Záhorácka Paráda s Duo Jamaha a hosťom Black BandDom odborov ŽilinaŽilina 19.5.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMMestská športová hala TrebišovTrebišov 19.5.2017
Phil Rudd & His Band (European Tour):bubeník AC/DCPKO Čierny Orol, PrešovPrešov 19.5.2017
EAR-GASMIC: The Power Of Nature EditionAteliér Babylon, BratislavaBratislava 19.5.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 20.5.2017
Erich Boboš Procházka a Marek WolfBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 20.5.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Športová hala Milénium, Nové ZámkyNové Zámky 20.5.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 20.5.2017
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUMDom umenia, KošiceKošice 21.5.2017
KISSWiener Stadthalle - Halle DViedeň 21.5.2017
Rodný môj KrajKino Scala, PrešovPrešov 22.5.2017
​Iva Bittová a ČIKORI - At HomeAteliér Babylon, BratislavaBratislava 22.5.2017
Rodný môj KrajKino Žriedlo, Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele 23.5.2017
​Iva Bittová a ČIKORI - At HomeNová synagóga, ŽilinaŽilina 23.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Tipsport Aréna, ŽilinaŽilina 24.5.2017
Koncert Lipa spieva LasicuNájomná jednotka 210, NitraNitra 24.5.2017
Steel Arena 11 FESTSTEEL ARÉNAKošice 25.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión TrenčínTrenčín 25.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión, PrievidzaPrievidza 26.5.2017
Steel Arena 11 FESTSTEEL ARÉNAKošice 26.5.2017
Metalinda - 33 rokov skupinyBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 26.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
MARTA KUBIŠOVÁ - POSLEDNÝ RECITÁLVeľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Incheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 27.5.2017
Laco Deczi & Celula New YorkBlue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/VNové Mesto nad Váhom 27.5.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Klub Paladium, HodonínHodonín 27.5.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 27.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017STEEL ARÉNAKošice 30.5.2017
Hudba bez bariérŠH Dukla na ŠtiavničkáchBanská Bystrica 30.5.2017
KRISTÍNA - AMFITEÁTER PREŠOVAmfiteáter PrešovPrešov 31.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión mesta PopradPoprad 31.5.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAŠportová hala, PrievidzaPrievidza 31.5.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Aréna BreznoBrezno 1.6.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAŠportová hala Štiavničky, Banská BystricaBanská Bystrica 1.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Zimný štadión Banská BystricaBanská Bystrica 2.6.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAŠportová hala pri futbalovom štadióne, ČadcaČadca 2.6.2017
RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017Mestská hala NitraNitra 2.6.2017
ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017Amfiteáter NitraNitra 3.6.2017
LUCIE BÍLÁ - HANAAmfiteáter MyjavaMyjava 3.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 3.6.2017
Rock in Vienna 2017Veranstaltungslocation DonauinselViedeň 5.6.2017
Hans ZimmerWiener Stadthalle - Halle DViedeň 6.6.2017
Galakoncert Slovak accordion orchestraDom umenia, KošiceKošice 9.6.2017
Ludovico Einaudi - Jazz Fest Wien 2017Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 9.6.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter MartinMartin 10.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 10.6.2017
THE BEACH BOYSIncheba Expo Aréna, BratislavaBratislava 13.6.2017
Machine Gun KellyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 16.6.2017
André Rieu 2017Wiener Stadthalle - Halle DViedeň 17.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 17.6.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Športová hala, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 19.6.2017
MUSICA AETERNA a PETRA MATĚJOVÁKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 19.6.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017MINISTRY of FUN, Banská BystricaBanská Bystrica 21.6.2017
TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017Amfiteáter PezinokPezinok 22.6.2017
DOUBLE FEST 2017Ryba Anička, KošiceKošice 23.6.2017
ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017Amfiteáter pod Zoborom, NitraNitra 24.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 24.6.2017
JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápežaZimný štadión mesta PopradPoprad 28.6.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 1.7.2017
Armin Van Buuren in Trenčín, SlovakiaExpo Center, TrenčínTrenčín 4.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 8.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 15.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 22.7.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 29.7.2017
{.: SuperBand Tour :.}STEEL ARÉNAKošice 1.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 5.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 12.8.2017
STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017Kúpele Červený KláštorČervený Kláštor 19.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 19.8.2017
ROBBIE WILLIAMSErnst Happel StadionViedeň 26.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 26.8.2017
Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017Nové Korzo, RužomberokRužomberok 28.8.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.9.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 7.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 14.10.2017
PAROV STELAR LiveBVV - PAVILON G1, Výstaviště 1, BrnoBrno 20.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 21.10.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 28.10.2017
James BluntWiener Stadthalle - Halle DViedeň 31.10.2017
Nick Cave & The Bad SeedsWiener Stadthalle - Halle DViedeň 1.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 4.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
ADAM PLACHETKAKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 11.11.2017
KALINKA 2017Tipsport Aréna, ŽilinaŽilina 17.11.2017
KALINKA 2017Aréna BreznoBrezno 18.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 18.11.2017
KALINKA 2017AEGON aréna, BratislavaBratislava 19.11.2017
ANDREA BOCELLI - 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 19.11.2017
2 CellosWiener Stadthalle - Halle DViedeň 21.11.2017
APOKALYPSA 43Bobycentrum, Sportovní 2A, BrnoBrno 24.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 25.11.2017
Helloween - Pumpkins United World TourAEGON aréna, BratislavaBratislava 26.11.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 2.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Vianočný koncert Jana KurucováKoncertná sieň Slovenskej filharmónie, BratislavaBratislava 6.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 9.12.2017
MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.12.2017
The best of OMEGASTEEL ARÉNAKošice 16.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 16.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 23.12.2017
Oldies Video Disco liveCalabria club, BratislavaBratislava 30.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (21)testBratislava 31.12.2017
Testovacie podujatie (41)testBratislava 31.12.2017
Piotr RUBIK - Septembrový ŽaltárZimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaBratislava 13.1.2018
a-ha: an acoustic eveningWiener Stadthalle - Halle DViedeň 2.2.2018

Share

  • KORBEN DALLAS STREDOVEK
  • La Gioia & Band: Rockové balady
  • SCOTT BRADLEE´S POSTMODERN JUKEBOX
  • ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017
  • FRAGILE - Bratislava Narcis Tour
  • Phil Rudd & His Band (European Tour):bubeník AC/DC
  • Slovenská filharmónia, cyklus SKO
  • FRAGILE
  • Chiki liki tu-a - Hudobný klub Kamel
  • Midi Lidi (CZ) / Genuine Jacks (SK)
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • Vianočný koncert Jana Kurucová
  • Andrian Belew - Power Trio /USA/
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUM
  • LUCIA ŠORALOVÁ & LA ALMA - STARA LÁSKA NEREZ A VY
  • Slovenská filharmónia, cyklus E
  • Dominika Mirgová - Armáda Tour
  • DOROTA
  • Peter Juhás feat.Laco Zach + Milo a iné zvery - MC
  • KALI & PETER PANN
  • Oldies party rádia Vlna
  • MARIÁN VARGA 70
  • Radio_Head Awards 2016
  • ADAM PLACHETKA
  • CYRANO
  • Armin Van Buuren in Trenčín, Slovakia
  • Andrea Zimányiová a band
  • ANDREAS VARADY TRIO feat. RADOVAN TARIŠKA
  • THE BEACH BOYS
  • The best of OMEGA
  • Slovenská filharmónia, cyklus A
  • We Love 90,vol.3, Fun Factory, La Bouche, E-rotic
  • TOMÁŠ KLUS - RECYKLUS TOUR 2017
  • CHINASKI
  • BIG ROCK NIGHT
  • Hip Hop All Night
  • RYTMUS - KERESTAPO TOUR 2017
  • PAROV STELAR
  • Jááánošííík po tristo rokoch so SĽUK-om
  • ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017
  • ANDREA BOCELLI - 2017
  • EAR-GASMIC: The Power Of Nature Edition
  • Laco Deczi & Celula New York
  • SUPERGROUP
  • DIRE STRAITS Experience
  • Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)
  • Iné Kafé
  • VYPSANÁ FIXA - krst CD
  • Phil Rudd & His Band (European Tour):bubeník AC/DC
  • Neřež a Katka Koščová
  • Peter Cmorík
  • Michal Pavlíček a Trio
  • INFINITY ROCK TOUR 2017
  • CIGÁNSKI  DIABLI  &  GIPSY  DANCE  SHOW
  • Phil Rudd & His Band (European Tour):bubeník AC/DC
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • SLOBODNÁ EURÓPA - Pakáreň live
  • QUEENMANIA
  • ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ UNIVERSUM TOUR 2017
  • KATARINA KORCEK & band
  • PAIN + support
  • Ricco & Claudia - Svetové Legendárne Hity
  • ex RAINBOW - DOOGIE WHITE & BAND
  • Merk & Kremont - Encore Clubbing
  • Aneta Langerová - Na Radosti 2017
  • PAROV STELAR Live
  • Slovenská filharmónia, cyklus O
  • Fašiangový koncert Cigánski Diabli
  • KEĎ  SA  MY  ZÍDEME
  • Neřež a Katka Koščová
  • Peter Breiner - solo koncert
  • Mňága a Žďorp
  • HUDBA SVETA III.
  • JOHN PATITUCCI ELECTRIC GUITAR QUARTET
  • LIVIN  BLUES  2017
  • H16 SILA SHOW + DMS BRATISLAVA
  • JEFF SCOTT SOTO
  • KALINKA 2017
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Aneta Langerová - Na Radosti 2017
  • Dark Tranquility (SWE), Nailed To Obscurity (GER)
  • Steel Arena 11 FEST
  • FRAGILE - Bratislava Narcis Tour
  • PRETTY MAIDS
  • SABATON + ACCEPT
  • José Carreras
  • H. Vondráčková Live a Oldies párty s Rádiom Vlna
  • Suvereno krst CD HRA
  • ZRNÍ (krst CD), LENKA DUSILOVÁ & BAROMANTIKA
  • Roztancovaný Rozsutec
  • NU:DANCE NIGHT
  • Piotr RUBIK - Septembrový Žaltár
  • KORN
  • IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND - 50. výročie
  • Bill Laurance - Jarné Bratislavské Jazzové Dni
  • Wabi Daněk
  • Battle Beast + support Majesty
  • Rodný môj Kraj
  • Vladimír Mišík a ETC
  • Carl Palmer band
  • Kenny Garrett /USA/
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • Galakoncert ku Dňu výskumu rakoviny
  • Katapult
  • CRITICAL SOUND SLOVAKIA
  • IVAN MLÁDEK A JEHO BANJO BAND - 50. výročie
  • Slovenská filharmónia, cyklus HS
  • Slovenská filharmónia, cyklus K
  • Soen (SWE), Madder Mortem (NOR)
  • VANESSA-MAE
  • Matúš Jakabčic quartet
  • PETER  CMORÍK  BAND
  • Kysucký prameň z Oščadnice
  • Plini (AUS), Disperse (PL), David Maxim Micic (RS)
  • FRAGILE
  • PIESNE DONSKÝCH KOZÁKOV
  • MACY GRAY
  • FRAGILE
  • JANA URIEL Kratochvílová & Illuminati.ca
  • KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2017
  • Destructive Beats III – The Speed Freak
  • BEST OF PRESSBURGER KLEZMER BAND
  • Music club - 3 x instruments- violins
  • IGOR KMEŤO LIVE IN THE CLUB
  • XINDL X – Nový songy s kapelou a starý fláky ...
  • STRETNUTIE GORALOV V PIENINÁCH 2017
  • Slovenská filharmónia, cyklus C
  • FRAGILE
  • Tublatanka - Tour 33 Rockov
  • PIRAMIS ÉVEK
  • POOGIE BELL BAND feat. BOBBY BROOM
  • VEČER AUTENTICKÉHO FOLKLÓRU
  • Lenka Filipová so sprievodnou kapelou
  • Katka Koščová
  • Halott Pénz
  • Roztancované fašiangy
  • Blues Night: P. CMORIK & P. LIPA & B. PROCHÁZKA
  • Slovenská filharmónia, cyklus B
  • GIPSY ČAVE
  • Ludus Tonalis_jazzové dialógy vol.2 - MC
  • PARKWAY DRIVE – Unbreakable Tour Europe 2017
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • {.: SuperBand Tour :.}
  • Dominika Mirgová - Armáda Tour
  • Brutal Grooves Grinding Moves Tour 2017
  • Malina Brothers tour 2017
  • Watermelon Orchestra + Ján Hurtík a Bufet - MC
  • LUCIE BÍLÁ Recitál
  • We Love 90,vol.3, Fun Factory, La Bouche, E-rotic
  • ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ UNIVERSUM TOUR 2017
  • Jana Kocianova so zborom The Gospel Family
  • Poogie Bell feat Bobby Brown
  • Party Kýbl Tatry 2017
  • THE KLEZMATICS - USA
  • FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017
  • Slovenská filharmónia, cyklus R
  • CHINASKI V ŽILINE
  • Mňága a Žďorp
  • Koncert Peter a Lucia - D. Nvotová, J. Ursiny ...
  • Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
  • ROBO OPATOVSKÝ UNPLUGGED TOUR
  • Cigánski Diabli zahrajú v Hainburgu
  • Testovacie podujatie (41)
  • MIRO JAROŠ - Koncertné turné pre (ne)poslušné deti
  • Slovenská filharmónia, cyklus J
  • ZÓNA A
  • THERAPY SESSIONS SLOVAKIA 2017
  • MINISTRY of HOUSE
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Andrea Zimányiová & band (Okno do duše TOUR 2017)
  • THUNDERCAT
  • Helloween - Pumpkins United World Tour
  • PIL C - HYPE TOUR Piano club Trenčín
  • KALINKA 2017
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • SPIEVANKOVO
  • MESHELL NDEGEOCELLO
  • Blues na Lodi
  • Tublatanka - Tour 33 Rockov
  • MIRO ŽBIRKA - Vianočné symphonic tour 2017
  • TWENTYFIVE EXPRES PARTY
  • Andrea Zimányová - Okno do duše Tour 2017
  • KALINKA 2017
  • Metalinda - 33 rokov skupiny
  • MONKEY BUSINESS
  • Kraak & Smaak Soundystem
  • Erich Boboš Procházka a Marek Wolf
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • METELICA
  • Basie Frank Band - Barbora Švidraňová
  • Testovacie podujatie (21)
  • KRYŠTOF Srdcebeat SK Club Tour 2017
  • SMOKIE /UK/
  • LA GIOIA a hosť
  • JANA URIEL Kratochvílová & Illuminati.ca
  • Slovenská filharmónia, cyklus D
  • koncert skupiny Olympic
  • Janko Lehotský 70
  • NEOTON FAMÍLIA SZTÁRJAI
  • Koncert Lipa spieva Lasicu
  • ADAM ĎURICA SPOLU TOUR 2017
  • JAVIER CAMARENA
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Freedom Call - Master of Light Tour 2017
  • Galakoncert Slovak accordion orchestra
  • Bratislava Hot Serenaders
  • HOSPITALITY SLOVAKIA 2017
  • MARTA KUBIŠOVÁ - POSLEDNÝ RECITÁL
  • An evening with PAT METHENY
  • Slovenská filharmónia, cyklus HM
  • Marcový koncert
  • HANA ZAGOROVÁ Galakoncert JUBILEUM
  • EGO by MAM PI*I
  • HOCICO (mex)
  • František Nedvěd a Vojta Nedvěd s kapelou
  • ONDŘEJ GREGOR BRZOBOHATÝ UNIVERSUM TOUR 2017
  • Dáša Kostovčík a band
  • KING SHAOLIN
  • KORBEN DALLAS STREDOVEK
  • DOUBLE FEST 2017
  • KRISTÍNA - AMFITEÁTER PREŠOV
  • BLUES PILLS
  • Fašiangový koncert Cigánski Diabli
  • ​Iva Bittová a ČIKORI - At Home
  • Peter Lipa Band
  • PAUL VAN DYK
  • Kamil Střihavka a Leaders
  • Machine Gun Kelly
  • Peter Lipa a AMC trio - ENCORE live Prešov
  • JÁN PAVOL II. Spomienka na 1.Slovanského pápeža
  • ALEXANDROVCI - EUROPEAN TOUR 2017
  • Oldies Video Disco live
  • LUCIE BÍLÁ - HANA
  • Rap na Lúkach Vol.4 - MC
  • MONKEY BUSINESS
  • FRAGILE - Bratislava Narcis Tour
  • Dvojkoncert OCEÁN a M.I.N.E
  • APOKALYPSA 43